Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

За съжаление ск напълно прав, но когато човек е артист и това надделява винаги ще намери начин да материализира идеите си.

Каквито артисти са например и Деси и Глория. Все пак са едни от малкото, които са създавали цели песни с музика и текст, а това не го може всеки определено.

И според мен това е по-ценно и не се получава с пари, ако ще някои и на луната да се качат да снимат.

Деси я разбирам, особено след цялата история с телевизията, децата и Благой, по който предполагам също е хвърлила пари.

Съвсем нормално е да се хване да бачка здраво, за да се чувства добре.

Особено и след последните две години пандемия и тн.

Имам обаче и друга гледна точка… да направиш една песен за кеф, а не за клуб не струва повече от една скъпа чанта, шал или каквато и да е маркова дреха.

Когато има желание може да се направи нещо качествено и просто да се пусне.

Десислава според мен под някаква форма дължи това най-малкото на себе си като артист, на феновете ѝ, които сме я подкрепяли толкова години.

И съм сигурен, че в момента, в който се почувства достатъчно спокойна и вдъхновена ще ни зарадва с нещо с чудна музика и съвършено изпявяне!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Реакцията е топ, стига само да не проси толкова съжаление. Какво е това "с какво заслужих това отношение". Ти си избрала този бизнес, в който актуалните ти колеги всеки ден се намират медии и фенове, които да ги правят на нищо. Светът не е розов, а Глория не е на 17 и наивно момиче, което първи път я нападат.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Реакцията е топ, стига само да не проси толкова съжаление. Какво е това "с какво заслужих това отношение". Ти си избрала този бизнес, в който актуалните ти колеги всеки ден се намират медии и фенове, които да ги правят на нищо. Светът не е розов, а Глория не е на 17 и наивно момиче, което първи път я нападат.

Имай предвид, че може да идва от беден речник и да не е имала предвид това :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък щях да си постна нещо като Децата, Крепост, Радост-тревога или Исусе и да напиша нека се поздравим с песен, в чиято музика и текст има повече смисъл, отколкото в целите кариери на колеги 🤤 или нещо такова ☺️ Или пък Прави любов, а не война казвайки, че не мога да се занкмавам с мижитурки в интернет, защото има толкова любов за правене 🥰🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

И последно понеже се разрових в дискографията…

Това например е супер свежо и зарибяващо и като музика и като текст.

Такива неща повече ѝ отиват. А с къдравата коса е веднъж!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

И последно понеже се разрових в дискографията…

Това например е супер свежо и зарибяващо и като музика и като текст.

Такива неща повече ѝ отиват. А с къдравата коса е веднъж!

 

И на мене ми харесва като музика, Глория е по-разчупена от обикновено, ама текстът е тотал щета, абсолютно незапеваем.

Тогава Мариета беше във вихъра си, котираха се текстове с буквализъм, в които публиката с разпознаваше и тая песен така и не се чу. Трябваше още тогава да започне да работи с Мариета, която да я приближи по-близо до хората (както стана с Ивана и Преслава), ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

И на мене ми харесва като музика, Глория е по-разчупена от обикновено, ама текстът е тотал щета, абсолютно незапеваем.

Тогава Мариета беше във вихъра си, котираха се текстове с буквализъм, в които публиката с разпознаваше и тая песен така и не се чу. Трябваше още тогава да започне да работи с Мариета, която да я приближи по-близо до хората (както стана с Ивана и Преслава), ама...

2006 ми е много любим период. Кака тогава беше във вихъра си, с кючеци, балади и модерни парчета:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, NazzkO каза:

Имам обаче и друга гледна точка… да направиш една песен за кеф, а не за клуб не струва повече от една скъпа чанта, шал или каквато и да е маркова дреха.

Когато има желание може да се направи нещо качествено и просто да се пусне.

Ще платите ли 5000 за песен, която няма да ви даде никаква компенсация? 

преди 19 минути, NazzkO каза:

Аз пък щях да си постна нещо като Децата, Крепост, Радост-тревога или Исусе и да напиша нека се поздравим с песен, в чиято музика и текст има повече смисъл, отколкото в целите кариери на колеги 🤤 или нещо такова ☺️ Или пък Прави любов, а не война казвайки, че не мога да се занкмавам с мижитурки в интернет, защото има толкова любов за правене 🥰🤣

Евала, че не е писала такова нещо. Щеше да изглежда като пълна с омраза жена в менопауза

преди 1 час, adorable каза:

Тази жена има психически проблем и е много тъжно, че няма кой да я спре от подобни "изяви". Освен това е агресивна, ако дръзнеш да ѝ отговориш... така че нейните коментари трябва да се отминат с повече снизходителност.

Вероятно Луна и Кали с първите си 2 албума също имат високи тиражи, ама чак пък 1 милион легални...

Луна е най-голямата звезда в попфолка – кралица и президент. След това имаме прUмата Гюра. 

Луна никога не е говорила лошо за Глория

Луна стана популярна с третия си албум. Първият е провал. Вторият е горе-долу. Трети и четвърти албум разтърсиxa страната

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ще платите ли 5000 за песен, която няма да ви даде никаква компенсация? 

Евала, че не е писала такова нещо. Щеше да изглежда като пълна с омраза жена в менопауза

 

Въпрос на вкус. По-добре закачливо и отговарящо на рачешката природа, отколкото уж над нещата с нотки на о колко е тежка съдбата накрая в стил преслава и какво толкова съм ви дала 🤣

бих платил и повече, ако песента я чувствам и имам потребността да я предсравя и споделя с публика, а не да пускам неща, че да ме въртят в баровете някакви 20 годишни диджеи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

2006 ми е много любим период. Кака тогава беше във вихъра си, с кючеци, балади и модерни парчета:

 

Първата и третата са пример за песни,  правени за личен кеф без никакви амбиции за хитовост, нали :Д Между другото от трите "По-всяко време" винаги най ми е харесвала, пък най-малко се чу и изобщо не се запомни. Добре, че не съм чалга певица, че един хит нямаше да видя с тоя мой усет за хитове.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

бих платил и повече, ако песента я чувствам и имам потребността да я предсравя и споделя с публика, а не да пускам неща, че да ме въртят в баровете някакви 20 годишни диджеи.

 

Ти би платил, ама знаеш ли колко лавраци можеш да си купиш за 5 бона, вместо да ги хвърлиш на вятъра без никаква възвращаемост, само колкото някой да каже "Браво, Деси, много музикантска песен, докосна ми душата".

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Ти би платил, ама знаеш ли колко лавраци можеш да си купиш за 5 бона, вместо да ги хвърлиш на вятъра без никаква възвращаемост, само колкото някой да каже "Браво, Деси, много музикантска песен, докосна ми душата".

Хахахахаха е и това е така. Тялото трябва да бъде задоволено изцяло ореди душата да поиска своето. 

Пък ако си напише сама музиката и текста, малко за аранжимент и едно слайдшоу и готово 🤷🥰🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Явно 2006 е била една от мега силните глдини. 
Десислава беше издала най-добрия си албум, а аз бях на 15👵🏼😹🤣

 

 

За мене най-силният й и любим мой албум е този:

Не забравяй обаче, че тогава беше с Галин, имаше материална сигурност и можеше да твори спокойно. Сега издръжката на цялото домочадие лежи на нейните не толкова крехки вече плещи.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Първата и третата са пример за песни,  правени за личен кеф без никакви амбиции за хитовост, нали :Д Между другото от трите "По-всяко време" винаги най ми е харесвала, пък най-малко се чу и изобщо не се запомни. Добре, че не съм чалга певица, че един хит нямаше да видя с тоя мой усет за хитове.

“По всяко време”, всъщност, беше голям хит покрай ВИП брадър. Друг е въпроса, че към днешна дата най-малко се помни. 
“Думите нестигат” и “Ние знаем как” също пръснаха през 2006 година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Хахахахаха е и това е така. Тялото трябва да бъде задоволено изцяло ореди душата да поиска своето. 

Пък ако си напише сама музиката и текста, малко за аранжимент и едно слайдшоу и готово 🤷🥰🤣

Ако слайдшоуто ще е като на новата версия на Две сърца - не, мерси. от чак такава аматьорщина няма нужда. По-добре да се допита до Гло как да направи 5 клипа за 1000 лева. Ама пак не е ок - килото лаврак е 27лв., проверих, това са си 37 кила риба на вятъра. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Въпрос на вкус. По-добре закачливо и отговарящо на рачешката природа, отколкото уж над нещата с нотки на о колко е тежка съдбата накрая в стил преслава и какво толкова съм ви дала 🤣

бих платил и повече, ако песента я чувствам и имам потребността да я предсравя и споделя с публика, а не да пускам неща, че да ме въртят в баровете някакви 20 годишни диджеи.

 

Всички песни в попфолка са комерсиални, дори певците да говорят високо за нещо по-артистично.

Това, че бихте платили повече, това не означава, че действителна певица, която трябва да бъде бизнесмен в същото време, ще хвърли парите си от прозореца

преди 7 минути, NazzkO каза:

Явно 2006 е била една от мега силните глдини. 
Десислава беше издала най-добрия си албум, а аз бях на 15👵🏼😹🤣

 

 

Но това може би е нейният албум с най-нисък резултат в кариерата. Само едно от заглавията ми звучи познато

преди 3 минути, NazzkO каза:

Хахахахаха е и това е така. Тялото трябва да бъде задоволено изцяло ореди душата да поиска своето. 

Пък ако си напише сама музиката и текста, малко за аранжимент и едно слайдшоу и готово 🤷🥰🤣

Аранжировките също не са евтини

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

“Думите нестигат” и “Ние знаем как” също пръснаха през 2006 година. 

Райна изначално ми е симпатична, ама Константин ми е противен почти колкото Стораро и също толкова надценен. "Ние знаем как" беше Бг пародията на този клип, нали?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Но това може би е нейният албум с най-нисък резултат в кариерата. Само едно от заглавията ми звучи познато

Е, не е баш така - и Някой ден, и Невъзможно е да спрем, и дуета с турчина бяха големи хитове (колкото и да ми е нетърпима последната). Лудост е и От утре пък за мен са едни от най-добрите й песни изобщо. Никой не й е виновен, че ги неглижира и клипира тъпотията Схемата и също толкова тъпия дует с Алфредо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Е, не е баш така - и Някой ден, и Невъзможно е да спрем, и дуета с турчина бяха големи хитове (колкото и да ми е нетърпима последната). Лудост е и От утре пък за мен са едни от най-добрите й песни изобщо. Никой не й е виновен, че ги неглижира и клипира тъпотията Схемата и също толкова тъпия дует с Алфредо. 

невъзможното за спиране беше малък сезонен хит, между другото никога не съм го чувал в клуб и ходех всяка вечер. Можеше да гледаш клипа й само по телевизия Веселина. Какъв турчин?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

невъзможното за спиране беше малък сезонен хит, между другото никога не съм го чувал в клуб и ходех всяка вечер. Можеше да гледаш клипа й само по телевизия Веселина. Какъв турчин?

Еми и аз ходех и съм го чувал по няколко пъти на вечер. Запомнил съм, щото харесвам Камелия и се дразнех, че клипа е копие на "Ти ела'.

Стораро е турчина, "Замълчи" си беше хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, HIStory каза:

Райна изначално ми е симпатична, ама Константин ми е противен почти колкото Стораро и също толкова надценен. "Ние знаем как" беше Бг пародията на този клип, нали?

 

О, да. Беше изкопиран брутално - не знам кой беше режисьора. “Любов по скалата на Рихтер” беше уникален албум, кофти реализиран за жалост. Толкова много потенциални хитове заряза тогава.


Тази поне я поналожи на турнето тогава:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

О, да. Беше изкопиран брутално - не знам кой беше режисьора. “Любов по скалата на Рихтер” беше уникален албум, кофти реализиран за жалост. Толкова много потенциални хитове заряза тогава.


Тази поне я поналожи на турнето тогава:

 

Айде сега, режисьора виновен, тя Райнето никога не го е виждала клипа на Лопес сигурно, предвид, че беше един от големите й хитове. Много скапан опит обаче - и като режисура, и като заснемане, и като актьорска игра. Почти колкото опита  на Анелия с клипа на Майкъл. Любимите ми кадри са как Коцето стои като талпа, докато Райнушка се кълчоти около него. Потрес.  Много сме жалки, това е истината.

От албума май най-харесвах тази:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...