Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, pacho каза:

Пайнер няма ли да имат новогодишна програма? Или нЕма пари да купи украса за Приказките и да наеме 3-ма оператори?

Не, няма. Всички ще са заети да гледат програмата на  DM сат с участието на Глория, Рени и Роксана. ❤

  • Thanks 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, двама от трима участници на Любо отпаднаха от участници на Галена и Лечев, сега и последният му участник е срещу огромен фаворит - Лидия. Любо без финалист, умирам!!!

  • Like 3
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Мале, двама от трима участници на Любо отпаднаха от участници на Галена и Лечев, сега и последният му участник е срещу огромен фаворит - Лидия. Любо без финалист, умирам!!!

Щях да пиша, че така става като ги избира по хубост. Иначе тоя първия (Джейми) ми е пълна изненада как отпадна. Беше най-добрия не само от двамата а и от всички досега.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Мале, двама от трима участници на Любо отпаднаха от участници на Галена и Лечев, сега и последният му участник е срещу огромен фаворит - Лидия. Любо без финалист, умирам!!!

Е чакай де Лечев има 2ма, а кукумявката от Смядово само даула! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

Щях да пиша, че така става като ги избира по хубост. Иначе тоя първия (Джейми) ми е пълна изненада как отпадна. Беше най-добрия не само от двамата а и от всички досега.

Айде Петя vs Борис и Даниел vs Екатерина и Галошката ни е да с 3 от 3 финалисти.😭

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

N.M./Tračara, Author at Tračara – Страница 115 од 211

Гилана закъсня с 6 години зад ЙК

Lebanese star Maya Diab sparks 'hijab' controversy | Al Arabiya Englishи 7 зад Мая Диаб

 

ама ме кефи, по-добре това от оня единия същия тоалет

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен кич е Галош и се губи в цялото това черно. Дара и тя изглежда смешно, но е по-хубава от нея и я води вече 3:1 във визиите. Само при двубоите Галош беше по-добре и то защото Дара изглеждаше нелепо с тези плитки и шапка.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

N.M./Tračara, Author at Tračara – Страница 115 од 211

Гилана закъсня с 6 години зад ЙК

Lebanese star Maya Diab sparks 'hijab' controversy | Al Arabiya Englishи 7 зад Мая Диаб

 

ама ме кефи, по-добре това от оня единия същия тоалет

Мило, не си ли запознат с визията от този ХИТ от 2009?!

 

  • Haha 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kriminal каза:

N.M./Tračara, Author at Tračara – Страница 115 од 211

Гилана закъсня с 6 години зад ЙК

Lebanese star Maya Diab sparks 'hijab' controversy | Al Arabiya Englishи 7 зад Мая Диаб

 

ама ме кефи, по-добре това от оня единия същия тоалет

Тези пък приличат на луксозни кондоми.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Петя, но факта, че пее само народно и отказва да изпълнява поп фолк или нещо друго, няма да я прави истински победител в този формат.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Харесвам Петя, но факта, че пее само народно и отказва да изпълнява поп фолк или нещо друго, няма да я прави истински победител в този формат.

Фактът, че другите не пеят български песни в Гласът на БЪЛГАРИЯ, ще я направи победител.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Значи Лечев е с трима, Галена е с двама, Дара е само с Лидия, а Любо с нито един? 

Лидия трябва да спечели. Петя ме отегчава с това народно.

;)

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...