Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Blueberry каза:

Виж колко хора в коментарите не знаят, че това е стара песен :D 

Нормално, тогава Яница я разби и си смениха ролите!

 

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Stela каза:

Вижте ръката и по-точно пръстите 😂 И запазената марка липсващото ухо...

Обожавам! Междудругото, ние ѝ се подиграваме, ама Мадона я копира с това и се опитва да направи лошия фотошоп и фейсап свой бранд.

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Stela каза:

Какво по-точно да помилва? Коментари свързани с фотошоп има за абсолютно всички, защото всички го използват. Има и за Галена, да. Обаче ми кажи кога си виждал такива снимки обработени до плачевност? Липсващи уши, слепени пръсти и какви ли още не абсурди. Едно е да коментират, че си обработил повече снимките си и съвсем друго да ти липсват части на тялото и да си лепнеш на сурата върху стара своя снимка... 

Чак пък за всички..😀 След Андреа точно Галена е най-коментираната за твърде обработените си снимки. А и след като по твои думи "всички" ползват Фотошоп не виждам причина да коментираш на Андреа снимките,при все че тя качва необработени сторита и клипчета понякога. Галя кога?

На Галена може да не й липсват части от тялото,но е достатъчно да си пусна Гласът и да й видя подпухналото лице..а + това малко ли мемета се родиха от участието й в това предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

 

Виж колко хора в коментарите не знаят, че това е стара песен :D 

Днес си я пуснах и се сетих че така и не разбрах защо флопна още повече че Андра тогава си имаше инерция от Най добрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Като за песен с рекламна цел направи почти 9 милиона за 4 месеца. Това хич не е като за канала. "В твоето легло" има толкова, но за 7. 

9 милиона хубаво, ама аз към днешна дата не мога да цитирам дори името на тази песен без да я гугълна. Спомням си само Галена с някакви перли вместо коса и едно "джигириджи малко да поиграем" - това е.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

9 милиона хубаво, ама аз към днешна дата не мога да цитирам дори името на тази песен без да я гугълна. Спомням си само Галена с някакви перли вместо коса и едно "джигириджи малко да поиграем" - това е.

Щом не я харесваш не очаквам да си я спомняш. 😁 На мен също не ми е любима и не съм я слушала почти. Казвала съм го и преди. Не твърдя и че е някакъв голям хит, но определено не и провал какъвто се изкарва тук. Средна работа е. 

Казва се "Тръпката" 😁😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Мария Илиева и трима от бившите ментори в Гласът, ще са част от 6-те изпълнители които ще пеят в дует с участниците на финала в неделя. Представям си Кама да грачи народно с Петя!

Аз пък си представям Галош да грачи народно с Петя. 

Иначе Преслава също е била ментор. Вече си я представям на сцената до Галош, която автоматично се превръща в декор до кака си Пепа. "Догодина ще ѝ вземем стола. Обещавам" хъхъхъ

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Аз пък си представям Галош да грачи народно с Петя. 

Иначе Преслава също е била ментор. Вече си я представям на сцената до Галош, която автоматично се превръща в декор до кака си Пепа. "Догодина ще ѝ вземем стола. Обещавам" хъхъхъ

Вече е пяла и се представи доста добре. ;)

 

  • Like 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Danger. каза:

Малко остана!

Колко гледания прогнозирате за ден в четвъртък?

Около 800К, ако е наистина нещо добро или поне отговарящо на претенциите им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Hurricane каза:

Около 800К, ако е наистина нещо добро или поне отговарящо на претенциите им. 

като добавим гледанията от чужбина (Турция) + над 1 млн 

Link to comment
Сподели в други сайтове

800к биха направили само с комерс, който веднага влиза под кожата, иначе щом са заложили на Оцко, очаквам албански кавър. Авторски хит няма от...Паника?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-логично би било Десислава да е гост изпълнител и да пее народно с Петя. Предполагам, че и на Галена това й е била първата мисъл, тя си знае, че ще е чудесно подбутване, която ще подпомогне победата.

Имам големи очаквания от гледанията на дуета на Азис и Галена, това може би ще е първата песен от доста време насам, която реално ще си стартира с над 500k за първото денонощие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Най-логично би било Десислава да е гост изпълнител и да пее народно с Петя. Предполагам, че и на Галена това й е била първата мисъл, тя си знае, че ще е чудесно подбутване, която ще подпомогне победата.

Имам големи очаквания от гледанията на дуета на Азис и Галена, това може би ще е първата песен от доста време насам, която реално ще си стартира с над 500k за първото денонощие.

Надяваме се ДесиСлава да пее, а не да рецитира... 

  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Kriminal каза:

СликаПомните ли тоя машъп, защо го няма в Ютюб? Май едно момиче от форума го беше направило

Момиче във форума??? Не съм била аз, едва ли са били и Стела и Таня, така че нещо си се объркал 💀

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

800к биха направили само с комерс, който веднага влиза под кожата, иначе щом са заложили на Оцко, очаквам албански кавър. Авторски хит няма от...Паника?

 

Защо да не? Азис има стабилна аудитория и в Турция. Рекламираха дуета в двете най-големи телевизии в страната точно в праймтайма им. Та тя Галена сама е правила около 450К, а Азис-500К. Дочух, че в песента ще има вокали и на други изпълнители. При тази ситуация, минимумът би трябвало да е около 750К. Да видим...

ПП: Дано само не е кавър точно на тази песен... С нея максимум 500К да генерират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Момиче във форума??? Не съм била аз, едва ли са били и Стела и Таня, така че нещо си се объркал 💀

намерих темата ама нито един линк не работи :( 

  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hurricane каза:

 

ПП: Дано само не е кавър точно на тази песен... С нея максимум 500К да генерират.

Е, не очаквах чак толко да нямаш вкус!! Любимата ми песен за годината!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предложенията на Криско&Тони и Адам&Симона не издържаха и седмица над 100к. Мушамата е паднала на 90к, а поредната боза на алфа на 80к на 5ти ден.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...