Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

Вторият най-голям хит на годината, след Ти не си за мен

Май ни е барбиново тая година👄

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Stela каза:

 

1. Глория прави стъпки в това да бъде инфлуенсър

 

Ама тя от там се връща даже. Още през 98-ма със "Скъпи купи ми нещо" е запознала българките и техните мъже с Живанши, Фере, Версачи. И от там като почна всички станахме маркови, на ул.Съборна дойдоха италианци и французи и отвориха магазини. Добре че беше тя да отвори бай Ганя за западните находки.

tenor.gif

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Ама тя от там се връща даже. Още през 98-ма със "Скъпи купи ми нещо" е запознала българките и техните мъже с Живанши, Фере, Версачи. И от там като почна всички станахме маркови, на ул.Съборна дойдоха италианци и французи и отвориха магазини. Добре че беше тя да отвори бай Ганя за западните находки.

tenor.gif

Да, но тогава нямаше социални мрежи. Аз имам предвид тях. Пък и къде са Фере и Живанши и къде фафлите Боровец. Не всеки го може. 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

 

Жалко, харесвах я преди това изпълнение. Не очаквах да е толкова зле. Мега фалшиво и неритмично. Имах чувството, че всеки момент ще колабира от немощ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

А какво мислиш за скрийна с чата с Алекса? Мислиш ли, че може да има нещо общо с неговата смърт?

 

Всеки може да напише и да си измисли всичко. Не ми се иска да е така. Предполагам, че тече разследване и се работи по случая.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Ама тя от там се връща даже. Още през 98-ма със "Скъпи купи ми нещо" е запознала българките и техните мъже с Живанши, Фере, Версачи. И от там като почна всички станахме маркови, на ул.Съборна дойдоха италианци и французи и отвориха магазини. Добре че беше тя да отвори бай Ганя за западните находки.

tenor.gif

Да не забравяме и тигровата рокля на Версаче от Милано, докато други се снабдяваха с копия от чипровския битак.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Тази година Галош има една-единствена самостоятелна песен. Така ли е? Къде беше ти не се брои за такава.

Да, "Къде беше ти" си е трио, с Емилия и Алисия, фийт Десита

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Къде беше ти си е практически дуетна песен. 

Дори и да си вярваш в това, Ти не си за мен е най-големият й хит от 4-те пуснати песни и втора като цяло за годината след Турболенция, нищо че от Булгаристан ще имат горе-долу еднакви слушания.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Дори и да си вярваш в това, Ти не си за мен е най-големият й хит от 4-те пуснати песни и втора като цяло за годината след Турболенция, нищо че от Булгаристан ще имат горе-долу еднакви слушания.

А от Северен Макдоналстан коя има повече?

И няма какво да си вярвам. Нейното копие намаза от успеха на Меди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Какво общо има датата с Преслава?

Е как?! Азис обвърза изпълнението на “Ако утре ме губиш” с Галена и след това обяви дуета им. Аман! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета на Галена и Азис няма нужда от реклама, пък било то и на гърба на Преслава. Азис просто е използвал ефира за да го обяви. Защо изобщо намесвате нещата.. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Доживяхме Крисия да пее Преслава. Много е сладка и талантлива, припомни ми и колко е яка тази балада и каква истерия предизвика като излезе на концерта.

 

А какво повече да кажем от това че в момента е най-вървежната чалга в тикток, и 7 години по-късно е на #66 място в Епъл Мюзик ❤️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...