Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 56 минути, Fast каза:

А на моя Емануела.

Ще чакаме личните календари на изпълнителите. 😁

Пайнер както винаги мачкат с подбор на снимки и графичен дизайн

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 58 минути, Willy каза:

Не и Хлория на моя месец. :girl_cry2: Хари ни чете и реши да ни накаже!

Аз и ти сме особено ощетени ... Павел е заплашил Хари да сложи Преса на август, защото издадох имената на новите и песни. Видял е скрийна, който пуснах тук. 😭😭😭

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Чакай, че се обърках. На половинта месеци е турена Преса. Виждам я през януари, март, август, сякаш и през юни, но там май е Глория. Кажете ми коя е на месец март, моля! 

При условие са завъртяли само един единствен хит Номер едно за цялата календарна 2021, тоя календар трябваше да е всеки месец Ани Принцесс. 

Или алтернативно, разпечатан на по-мекичка хартия и удобно навит на руло за да се ползва по предназначени с изтичането на месеца. 

Аз лично мисля ако ми потрябва калемдар, ще си взема този с котарака Румен. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Вижте ръката и по-точно пръстите 😂 И запазената марка липсващото ухо...

Гледам и виждам как е махнала всичко наред и е започнала от бяла страница на фотошопа. Или да предложи на Рени и Ивана да си направят Тройница. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Илиева и трима от бившите ментори в Гласът, ще са част от 6-те изпълнители които ще пеят в дует с участниците на финала в неделя. Представям си Кама да грачи народно с Петя!

  • Haha 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Деси Слава по-скоро.

Ще се радвам ако е Джесислава, аз на друго място предложих нея като гост още в неделя, обаче като нищо пак да е и Меди, защото има още 2 свободни места за други певци.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Мария Илиева и трима от бившите ментори в Гласът, ще са част от 6-те изпълнители които ще пеят в дует с участниците на финала в неделя. Представям си Кама да грачи народно с Петя!

Какъв глас търси гаргата Галош? Добре, че са парите на Гальо вафлата, иначе я виждам на ниво Биляна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ще се радвам ако е Джесислава, аз на друго място предложих нея като гост още в неделя, обаче като нищо пак да е и Меди, защото има още 2 свободни места за други певци.

Представяш ли си Галя да е викнала Криско? 😂

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Представяш ли си Галя да е викнала Криско? 😂

Време е да се дистанцира от Криско, Меди, Фики и Доника завинаги!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Представяш ли си Галя да е викнала Криско? 😂

И да даде на Петя онази рекламна песен, с която едни пари отидоха право в канала.

  • Haha 2
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Добре, че са парите на Гальо вафлата, иначе я виждам на ниво Биляна!

 

преди 7 часа , THE IIconic каза:

Шанс! Де да беше и ти там, ама не си! 😘

 

  • Haha 4
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Време е да се дистанцира от Криско, Меди, Фики и Доника завинаги!

Съгласна съм за всички без Меди. С него си имаха страхотен успех. След време може да направят пак нещо хубаво. Като цяло след дуета с Азис ми се иска да заложи на самостоятелни песни. Няма нужда от опашка за да гръмне с хит. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Съгласна съм за всички без Меди. С него си имаха страхотен успех. След време може да направят пак нещо хубаво. Като цяло след дуета с Азис ми се иска да заложи на самостоятелни песни. Няма нужда от опашка за да гръмне с хит. 

Крайно време е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Съгласна съм за всички без Меди. С него си имаха страхотен успех. След време може да направят пак нещо хубаво. Като цяло след дуета с Азис ми се иска да заложи на самостоятелни песни. Няма нужда от опашка за да гръмне с хит. 

Тя няма, но те имат. Криско соло хит няма от пролет 2019, изгради си целият канал с Галена, направо да смени името на Krisko&Galena,  а Ти не си за мен е по-голям хит от всички песни от последните години на дуетните й половинки!

 

  • Like 3
  • Love 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Вижте ръката и по-точно пръстите 😂 И запазената марка липсващото ухо...

Сериозно ли фенка на Галена се подиграва за фотошопа на Андреа,при положение,че доскоро гърмяха предостатъчно статии с фотошопираните снимки на първата. Боже помилуй..🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, omline каза:

И да даде на Петя онази рекламна песен, с която едни пари отидоха право в канала.

Като за песен с рекламна цел направи почти 9 милиона за 4 месеца. Това хич не е като за канала. "В твоето легло" има толкова, но за 7. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Малко остана!

Колко гледания прогнозирате за ден в четвъртък?

Дано песента не е гадна, че така или иначе ще ни надуете главите тук!

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

Андреа с песен от преди 6-7 г в трендинга

In-Shot-20211207-224931857.jpg

 

Виж колко хора в коментарите не знаят, че това е стара песен :D 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Тя няма, но те имат. Криско соло хит няма от пролет 2019, изгради си целият канал с Галена, направо да смени името на Krisko&Galena,  а Ти не си за мен е по-голям хит от всички песни от последните години на дуетните й половинки!

 

Тя обича дуетите и надали ще се откаже. Факт е обаче, че останалите печелят от това. Криско го видяхме после сам и то с кючек какво постигна. Сега ще намаже с Тони на гърба на куп обичани ретро хитове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Сериозно ли фенка на Галена се подиграва за фотошопа на Андреа,при положение,че доскоро гърмяха предостатъчно статии с фотошопираните снимки на първата. Боже помилуй..🤡

Какво по-точно да помилва? Коментари свързани с фотошоп има за абсолютно всички, защото всички го използват. Има и за Галена, да. Обаче ми кажи кога си виждал такива снимки обработени до плачевност? Липсващи уши, слепени пръсти и какви ли още не абсурди. Едно е да коментират, че си обработил повече снимките си и съвсем друго да ти липсват части на тялото и да си лепнеш на сурата върху стара своя снимка... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 45 минути, THE IIconic каза:

Какъв глас търси гаргата Галош? Добре, че са парите на Гальо вафлата, иначе я виждам на ниво Биляна!

Галена като малка си е мечтала да стигне Биляна, че даже и още си е там! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...