Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, Stela каза:

20211204_125812.jpg.aa2d492d9c2dd7a9247b7a65e9082e12.jpg

Симона е доста добре с участията. 

Ехеееее топ!

Тия дни попаднах на клипчета от нейни участия + слушах това от Цитиридис, което Зайка е пуснала горе - пее доста добре на живо! Лидия и Симона са топ попаденията на Галин, като Симона размаза тази година 🔝

Надявам се Галин да й даде шанс, а не да я върти по дуети и feat-ове (както вече направи с песента й с Адъм 🤦‍♀️).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FikLena каза:

Преслава предизвика задръстване в Студентски град. Изви се огромна опашка от стотици почитатели, които искаха да се докоснат до гласовитата изпълнителка, която цели две години не беше стъпвала в тази част на столицата.  

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Tuzhno-Ogromna-opashka-i-zadrustvane-zaradi-chalga-koncert-1167553

Тези пък голяма драма, чак писали "тъжно" в заглавието 😂 Вместо да се радват, че хората са излезли да се забавляват 😒 Явно нямаме право да живеем, а трябва да седим само вкъщи и да гледаме корона статистики.

Иначе същата вечер бая голяма опашка имаше и пред "Илюжън" за участието на Галин и Симона. То нормално - отдавна не е имало участия в Студентски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Stela каза:

Тази сутрин Азис пусна лайф в инста. Почти всички въпроси бяха кога ще пуснат дуета с Галена. 😁

 Отговори нещо? 😄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Just_Me каза:

Ехеееее топ!

Тия дни попаднах на клипчета от нейни участия + слушах това от Цитиридис, което Зайка е пуснала горе - пее доста добре на живо! Лидия и Симона са топ попаденията на Галин, като Симона размаза тази година 🔝

Надявам се Галин да й даде шанс, а не да я върти по дуети и feat-ове (както вече направи с песента й с Адъм 🤦‍♀️).

От всички в Алфа, определено Симона е топ-а. Галин и дава шанс, има 2 самостоятелни песни. Не я слага само в дуети. Имахме нужда от ново талантливо попълнение в жанра. То нови имена се въдят през ден, но повечето са бездарни като тази Лина. Симона има нужните качества да се наложи и задържи във времето.

 

преди 12 минути, Willy каза:

 Отговори нещо? 😄

Не... Ядеше бъркани яйца и мляскаше през цялото време. 😂 Почти не е говорил. Каза, че му било трудно да изчете всичко. 

 

@foxy_vd Снощи Преслава е била във Видин. Ходи ли? Очаквам мнението ти ако си бил там. 😁

 

преди 37 минути, Just_Me каза:

Тези пък голяма драма, чак писали "тъжно" в заглавието 😂 Вместо да се радват, че хората са излезли да се забавляват 😒 Явно нямаме право да живеем, а трябва да седим само вкъщи и да гледаме корона статистики.

Иначе същата вечер бая голяма опашка имаше и пред "Илюжън" за участието на Галин и Симона. То нормално - отдавна не е имало участия в Студентски.

Тъжното е, че учениците могат да се натъпчат в дискотеката и да се напият, но не могат да ходят на училище и да учат нормално. Мерките в този си вид са неадекватни. Иначе опашки винаги е имало за участията. Не са конкретно заради Преслава. За Меди примерно също се получава така. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Робов? Как ги пускат на общи участия двата враждуващи лагера?

Не знам. И аз това се замислих. Таня спомена, че се говорело, че е напуснал Пашев. Дали Галин не го е взел в Алфа? 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Не знам. И аз това се замислих. Таня спомена, че се говорело, че е напуснал Пашев. Дали Галин не го е взел в Алфа? 

Ммм, не е изключено. Гледам, че го няма в каталога на Пайнер, намерих го като Гост-изпълнител: https://payner.bg/Artists/view/alexander-robov#

Данна и Малката са там.  . Страница на Денис не намирам изобщо...

Робов и Галин се следват, но профила на Алфа не следва Робов и обратното. 

По принцип Денис го пускаха на общи участия с "конкуренти", но никога от Алфа. Затова ми е странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.12.2021 г. от 2:08, DarkChild каза:

За какво става дума?

Мара може да предава майсторски клас по :)лък и себепласиране на пазара. Истинска кУрифеЯ е, признал съм я.

С изключение на първия й мъж, всички останали са ужасни. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Stela каза:

Не знам. И аз това се замислих. Таня спомена, че се говорело, че е напуснал Пашев. Дали Галин не го е взел в Алфа? 

Крайно време беше да имат поне един мъж в каталога си.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Какво се случва, че "Бягай" на Слави Трифонов е ежедневно в топ 10 на нейбъла и прави по толкова гледания? 

Циците на тъмбнейла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ммм, не е изключено. Гледам, че го няма в каталога на Пайнер, намерих го като Гост-изпълнител: https://payner.bg/Artists/view/alexander-robov#

Данна и Малката са там.  . Страница на Денис не намирам изобщо...

Робов и Галин се следват, но профила на Алфа не следва Робов и обратното. 

По принцип Денис го пускаха на общи участия с "конкуренти", но никога от Алфа. Затова ми е странно.

Изтрили са профила на Денис от каталога си. Много жалко. Можеше да го оставят. 

Може да са се договорили Галин и Пашев за въпросното участие. Аз обаче си мисля, че на Робов ще му е по-добре в Алфа. Би имал повече развитие. Пашев ми стана много съмнителен след историята с Денис.

А какво мислиш за скрийна с чата с Алекса? Мислиш ли, че може да има нещо общо с неговата смърт?

преди 18 минути, Blueberry каза:

Е, стига сега, не е първият. Имаха Диона доскоро.

Диона не е точно мъж. Повече клони към нещо средно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

20211204_170503.jpg.aff5ad68c82ac450113a97f44e785cea.jpg

Наскоро качи стори със синята вафла "Боровец", а днес това с бисквитите + 1 кексче. Дали е платена реклама? Че гледам тагва профила на Галин, не на фирмата 😄

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Наскоро качи стори със синята вафла "Боровец", а днес това с бисквитите + 1 кексче. Дали е платена реклама? Че гледам тагва профила на Галин, не на фирмата 😄

Не знам... 😂 Възможно е. Или просто са изпратили безплатни продукти. Имаме две интересни неща обаче:

1. Глория прави стъпки в това да бъде инфлуенсър

2. За Паола няма Боровец... 

Коментарите под поста на Гло са топ:

20211204_171529.jpg.cf764ffc6c77d9e06343ec12cf927dfe.jpg

20211204_171516.jpg.1f0f0073e6b6fec76105684df858ce76.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...