Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, omline каза:

:D

Аз бях направил нова тема с дата на заключване и я merge-нах с тази на Lelqtian - сега това е реално 3-та тема. 

4-та

Направих нова и преместих постовете, но моят остана под тези на другите и се наложи да ги скрия.

Колкото до отварянето на тема.. бях планувал днес, тъй като мислех че днес е 31 ноември.. :dontknow:

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pechenko каза:

4-та

Направих нова и преместих постовете, но моят остана под тези на другите и се наложи да ги скрия.

Колкото до отварянето на тема.. бях планувал днес, тъй като мислех че днес е 31 ноември.. :dontknow:

Здраве да е. Предлагам за вбъдеще датата за заключване да е примерно 2-3ти за да може да се заключи след като направите новата тема. 

Още повече предполагам на в 12 часа на 31ви декември не че всички няма да имаме по-интересни неща за правене, но нека има отворен терен за евентуалните желаещи ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

По-добре късно, отколкото никога. Важното е че след 20 години мъки, номер едно принцесата дойде! 

 

Не беше само мъка. Показаха нагледно как може 5 години да се лети стремглаво към върха, а в следващите 15 да се лети стремглаво към дъното. Само една Ани Принсес не стига за ренесанс.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Декември е месецът на наградите и затова сме ви подготвили много изненади. :1000(26):

 

RAMANIA POPFOLK AWARDS 2021

coming soon

preslava-galena.gif

@Fast @Willy Кой ще пуска темата за Определяне на номинациите ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

Декември е месецът на наградите и затова сме ви подготвили много изненади. :1000(26):

 

RAMANIA POPFOLK AWARDS 2021

coming soon

preslava-galena.gif

@Fast @Willy Кой ще пуска темата за Определяне на номинациите ?

Аз се занимавам с потребителските награди поначало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А моята най-слушана чалга в спотифай е ... Авария 🙄😂🤣
Следвана от Ти не си за мен, Влез влез, Да си тук, Скандал, Спри ме, Турболенция, Да си траят, Сънувай ме, Да съм твоя.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Още съм в шок от себе си. "Горчиви истини" ми е по-слушана от "Грешници". Time to laugh at SG.

 

Тоя резултат щеше да е на лице която и песен на неЧипса да ти беше най-слушана ;) Още имаш време да направиш разместване в класацията ... примерно може да се преместиш временно в Индия където песни на Тройници, различни от Токсичен, са гео-блокирани?

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Тоя резултат щеше да е на лице която и песен на неЧипса да ти беше най-слушана ;) Още имаш време да направиш разместване в класацията ... примерно може да се преместиш временно в Индия където песни на Тройници, различни от Токсичен, са гео-блокирани?

 

Всъщност тази година не съм изневерил на индийската си принцеса и Токсичен ми е най-слушаната песен изобщо.❤️ Не съм се кефил толкова на Дес от години, добре свършена работа в Хит Микс.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен най-слушана ми е Тръгвай си, защото я слушах на рипийт седмицата след като Денис почина. Но от 2021 най-слушана ми е… Дърпай я 🤡 , но едва на 27-мо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Ти не си за мен ми е най-слушана за 2021 и единствената чалга в топ 10. Галена е втора, след Рейхана от Барбадос.

Най-слушаната за мен също е Ти не си за мен, но не само чалга. На първо местО е. И на 100-тно място също е Гилана с мегахита Не поглеждай в мен.

  • Haha 1
  • Wow 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...