Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

Изумена съм. Никой от уж "приятелите" на Денис днес не са отишли на гроба му. Само Кали, Артур Надосян, почитатели и родителите на Денис са отишли. Нито гаджето му Александра, която уж го обичала не е била там, нито някой от колегите му и близки приятели като Емрах, Малката, Данна, Антонио. Всички си направиха реклама на негов гръб. Единствено Александър Робов си е спрял участията за 40 дни и май е напуснал Пашев се коментира.

Мария се е омъжила за трети път. Който си го може да върти мъжете, си го може. Да видим колко ще издържи с тоя.

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цеци Лудата Глава се заканва, че повече няма да мълчи. Какво ли ще каже:

На днешната дата 02.12 се навършват 40 дни без Денис Теофиков.Почивай в мир, приятелче , и остави на мен тези които не те оставиха да почиваш в мир а си направиха реклама да събират лайкове и да трупат популярност . Обичам те момче . И нали знаеш , че докато съм жив ще ги карам да страдат така както ние страдахме докато те трупаха популярност, даваха интервюта , пускаха си новите песни , плюеха по семейството ти и бяха готови на всичко да ги забележат , че са живи . МЪЛЧАХ 40 ДНИ , но от тук нататък няма да е така !!!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FikLena каза:

Софи Маринова, която е една от най-позитивните певици, разкри, че е тежко обидена на свои колеги. Те се подигравали с нейния образ, което изключително много е накърнило достойнството й.

SofiMarinova.jpg

 

По този повод гласовитата попфолк звезда изля душата си в социалната мрежа, като написа:

„Здравейте, скъпи мои приятели. Искам да кажа няколко неща на тези, които се правят, че ме обичат и боготворят. Бих искала да ги помоля да престанат да си правят реклама, докато се подиграват с моя образ. Нямам нищо против никого, но не смятам, че е редно да бъда обект на подигравки и то особено от мои колеги! Моля ви най-сърдечно да не се ровите в личния ми живот и семейство ми и не замесвайте синът ми във вашите скечове и интриги! Дали Лоренцо е мой син е нелепа шега. Поне измислете нещо по-оригинално. Известно е на всички, че аз никога не съм си позволявала да обсъждам някой колега или да давам мнение за даден проект или песен. Уверявам ви също така, че винаги съм мразела клюките и интригите без значение за кого се отнасят, както и не позволявам някой да говори пред мен за други!

Знаете, че съм много широко скроен човек, но всичко си има граници!

Чувствам се обидена!

Благодаря ви за отделеното време!“

За какво става дума?

преди 9 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Мария е сключила брак.

Честито на пореднияяя

FB_IMG_1638454770126.jpg

Мара може да предава майсторски клас по :)лък и себепласиране на пазара. Истинска кУрифеЯ е, признал съм я.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Мара може да предава майсторски клас по :)лък и себепласиране на пазара. Истинска кУрифеЯ е, признал съм я.

Ако този майсторски клас ми помогне и допринесе за това и аз да си хвана такова daddy като нейното ще се включа в него и ще платя колкото Марчела каже :g2:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Лидия явно не е напълнила днес Dock 5. Сигурно затова ще е вход свободен.

Нормално, кой нормален фен ще иде на участие на този скелет, който си мисли, че може да пее. 

Да беше станала моделка, щеше да й отива повече. 

  • Like 5

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Галена е много по-слушана от Преслава в Спотифай. Денис е слушан към 50 000 пъти, повече от Райна и Коце. 

Това е само бройката различни слушатели които генерират месечните слушания на изпълнителите, които са доста повече, заради replay value.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, stereoto_ каза:

Нормално, кой нормален фен ще иде на участие на този скелет, който си мисли, че може да пее. 

Да беше станала моделка, щеше да й отива повече. 

Вчера е било.  Днес е Софи Маринова.

Толкова хубаво я пее ❤️
 
-Сам съм на света без теб, моето сърце скърби само за теб, тихомълком се измъчва душата ми, ела да видиш, ела и виж, ела виж… -Моля те, не си отивай, не си отивай, не си отивай.
Остани в обятията ми остани, в моите обятия остани, остани, остани.
Любовтта на сърцето си ще ти дам, само ти да си до Мен, любовтта на сърцето си ще ти дам, само ти да си до Мен.”
 
Да я направим номер 1. По-хубава е даже от оригинала. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

Лидия  и Десита след успехите на Симона

 

No comment. При първата потенциална нова звезда Галин насила си заби тези, които му направиха компанията фактор.

Безсклупулната нова Саня на чалгата!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Гальо каза:

25М, по колко гледания дневни прави този хит? За година и нещо е направил 5 милиона

 

Да се замисли какво трябва да пусне. Стига с песни от типа на "Беден в сърцето" и клонингите и. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко съм очаквал, но не и Тони Стораро да пее Гергана!

Галена да спре да се занимава с Криско вече де, тука пак се чува през цялото време като бек вокал на неговите части.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Всичко съм очаквал, но не и Тони Стораро да пее Гергана!

Галена да спре да се занимава с Криско вече де, тука пак се чува през цялото време като бек вокал на неговите части.

Стигат и 3 дуета с Криско. Да се пренасочи към нещо ново. Всъщност бих се радвала на още един проект с Меди. Нещо бързичко и хитово. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...