Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Kriminal каза:

смазал си е и телефона като го гледам къв изкривен е. или пък има най-новия Айфон 14 Фолд?

Само на първата е изкривен заради фотошопа. Той няма нищо общо с това в действителност или в клипове дори. Затова на концерти е все с очила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А бе, вие тука с колко сте завършили училище?

Като сте такива умни, кажете тогава откъде се е появил човекът и как така с маймуните си приличаме визуално. Само не намесвайте извънземните, моля!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Kitty каза:

А бе, вие тука с колко сте завършили училище?

Като сте такива умни, кажете тогава откъде се е появил човекът и как така с маймуните си приличаме визуално. Само не намесвайте извънземните, моля!

Имаме най-голямо сходство с шимпанзетата и боноботата (до 98%). Обществото на шимпанзетата е патриархално, управлява се от доминантни алфа мъжкари, и разрешават конфликтите с агресия, водят войни по между си и тн. Обществото на боноботата е матриархално, управлява се от женски колективи, и разрешават конфликтите със секс и са бисексуални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , stenly каза:

Меди е на 2600 поне това беше цената преди месец

Нали знаеш кой прави участията на Меди? Нали си 1000% сигурен, че съм проверил? Нали си сигурен, че и Меди ни чете тук както цялата чалга или поне има човек, който да им снася какво дискутираме? Ето ти информация от днес:

- Твърдо 5000 лева и нито лев отстъпка надолу за никой! Във всеки случай всеки ден заетост е много сериозно доказателство, че говорим за наложено име, което има прекрасни перспективи за доминация в чалгата за дълго време. Не ревнувайте заради симпатии към други изпълнители. Когато тръгне такава истерия върви по няколко години. Ако е умен ще осребри момента си. Със сигурност покрай него има достатъчно хора, които да го приземяват, ако залитне да си вярва, че е феноменален. 

А дали си струва парите? Ще ти покажа на 15-ти декември, че тогава ще е тук при нас във Видин. :1000(19):

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Нали знаеш кой прави участията на Меди? Нали си 1000% сигурен, че съм проверил? Нали си сигурен, че и Меди ни чете тук както цялата чалга или поне има човек, който да им снася какво дискутираме? Ето ти информация от днес:

- Твърдо 5000 лева и нито лев отстъпка надолу за никой! Във всеки случай всеки ден заетост е много сериозно доказателство, че говорим за наложено име, което има прекрасни перспективи за доминация в чалгата за дълго време. Не ревнувайте заради симпатии към други изпълнители. Когато тръгне такава истерия върви по няколко години. Ако е умен ще осребри момента си. Със сигурност покрай него има достатъчно хора, които да го приземяват, ако залитне да си вярва, че е феноменален. 

А дали си струва парите? Ще ти покажа на 15-ти декември, че тогава ще е тук при нас във Видин. :1000(19):

29 участия за месец е наистина wow... Браво на момчето - на гребена на вълната е!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, diziler каза:

От каталога на Пайнер в сайта са отпаднали Галин, Таня Маринова, Мария Петрова, Емилия.

Дали Галин официално е напуснал?

Дано напусне и музикалната сцена като цяло, а не само фирмата! 🥰💝

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Преслава напоследък е кръгла нула и показва, че изобщо не и пука за кариера и фенове е факт, но и тук се преекспонира тотално нейния крах.

''Беден в сърцето'' не е силна песен, но

Коя друга чалга песен с изключение на тези на Меди, Галена и Емилия имат повече от 16 милиона гледания ?

Единствената самостоятелна чалга песен с над 10 милиона в канала на Пайнер за 2020 и 2021 е ''Той'' на Данна. Всичко друго е под тази цифра.

Като дуети има няколко с по 11 - 14 милиона, но нито един с 16.

В спотифай същата работа - една от малкото чалга певици с няколко песни с над 1 милион стрийминг. Само Галена и Емилия може да се похвалят с нещо подобно.

Първия машъп, и единствения успешен тъй като втория си беше провал, излезе в края на годината. Тея 15, 6 милиона не ги е натрупала за един месец все пак. Дълго време през 2021 правеше (и все още прави) адекватни гледания.

Самата тя обаче явно вече няма никаква амбиция. Като влезеш в инстаграма и - Паола и планина. Явно на село с детето е щастлива, но дано се стегне защото има още потенциал в нея.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава й е нужна една единствена тежка песен с високобюджетен клип и ще се върне в играта. Но не й се занимава дори да мисли за такива неща. Толкова пък да е заприличала на Глория от преди към 15 години... Но едната спря да си дава зор, защото видя, че няма да й позволят пак да е на върха, а другата го прави заради... дискотеки :wacko:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, diziler каза:

От каталога на Пайнер в сайта са отпаднали Галин, Таня Маринова, Мария Петрова, Емилия.

Дали Галин официално е напуснал?

https://payner.bg/Artists/view/maria-petrova

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kitty каза:

А бе, вие тука с колко сте завършили училище?

Като сте такива умни, кажете тогава откъде се е появил човекът и как така с маймуните си приличаме визуално. Само не намесвайте извънземните, моля!

От Господ идваме и към него се връщаме или пък в една друга посока, зависи от волята на самия човек. Според мен. Как ще сме ние животни хората, а например гъбите да не са билки? Ти ако си рода с маймуни мен не ме интересува, зоофилия не подкрепям. 

  • Like 1
  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана все пак певала на новогодишний прОграм :D. Първа писта е за снимките. Наредила се при лелките. :D

 

Тази година цели 3 сме пратили там. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, pacho каза:

Роксана все пак певала на новогодишний прОграм :D. Първа писта е за снимките. Наредила се при лелките. :D

 

Тази година цели 3 сме пратили там. :D

Интересно защо нашите 2 лелки не са се снимали с Рокси 😅

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Интересно защо нашите 2 лелки не са се снимали с Рокси 😅

В различни дни са заснети програмите в това заведение. Май 2 дни. Рени и Глория са били на първото заснемане.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.11.2021 г. от 6:47, DenFevgo каза:

Защо изобщо я дават е въпросът. Другият въпрос е дали някой освен теб изобщо следи тия глупости?

Зайка е единствената зрителка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си пуснем задружно най-новото от публичния дом на любимата ни кървава Мадам и също толкова коварната й колежка.

Премиерата им се оказа най-силната и за двете от доста време насам (изкл. Токсичен, на която не й знаем реалните гледания).

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те все едно са били гаджета, та някой сега ги събрал.... :D Тия журналя се чудят вече какво да бълват май.

И двете на снимката гледат все едно допреди 2 минути са се млатили.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , foxy_vd каза:

Нали знаеш кой прави участията на Меди? Нали си 1000% сигурен, че съм проверил? Нали си сигурен, че и Меди ни чете тук както цялата чалга или поне има човек, който да им снася какво дискутираме? Ето ти информация от днес:

- Твърдо 5000 лева и нито лев отстъпка надолу за никой! Във всеки случай всеки ден заетост е много сериозно доказателство, че говорим за наложено име, което има прекрасни перспективи за доминация в чалгата за дълго време. Не ревнувайте заради симпатии към други изпълнители. Когато тръгне такава истерия върви по няколко години. Ако е умен ще осребри момента си. Със сигурност покрай него има достатъчно хора, които да го приземяват, ако залитне да си вярва, че е феноменален. 

А дали си струва парите? Ще ти покажа на 15-ти декември, че тогава ще е тук при нас във Видин. :1000(19):

И доника и Лорена ли са на 5 хилки? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя по Нова от 10:00 часа Кали ще говори пред Мон Дьо за тайните в попфолка, смъртта на Денис Теофиков и най-вече ще е посветено на Денис.

В една група посветена на Денис фенове са сънували Денис и в сънищата си го сънували,че им казва,че е добре и че не е искал да се самоубива. Други са го сънували,че на Денис му било студено и искал гребен и одеяло. Казват,че душата му до 40-я ден е все още сред нас и че Денис иска да се разбере истината. 
 

Много ми е странно за тези сънища. Аз нямам толкова време да мисля за него и да сънувам такива неща за него. Може би, защото съм постоянно на работа, но доста странни са ми тези сънища. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

В неделя по Нова от 10:00 часа Кали ще говори пред Мон Дьо за тайните в попфолка, смъртта на Денис Теофиков и най-вече ще е посветено на Денис.

В една група посветена на Денис фенове са сънували Денис и в сънищата си го сънували,че им казва,че е добре и че не е искал да се самоубива. Други са го сънували,че на Денис му било студено и искал гребен и одеяло. Казват,че душата му до 40-я ден е все още сред нас и че Денис иска да се разбере истината. 
 

Много ми е странно за тези сънища. Аз нямам толкова време да мисля за него и да сънувам такива неща за него. Може би, защото съм постоянно на работа, но доста странни са ми тези сънища. 

Само ти работиш! От нас нищо не става. Опасна си! 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...