Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 19 часа , Kriminal каза:

Власите наистина имат странни обичаи и са си един специфичен народ, мен не ме кефят такива неща, но всеки има право на своя традиция. За да е по темата, почерпете се с най-хитовия машуп в историята на машупите: 

 

Точно така. От опознавателна и туристическа гледна точка чуждите обичаи винаги са интересни. Никой не задължава друг да ги спазва. Не можем да мразим другите само заради суеверия и обичаи. 

Тази Есил Дюран обаче още е кралица. Каква вихрушка предизвика тук, дето дори топ имената в чалгата днес не предизвикват... Браво, Есил, браво на Турция! 😂

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Stela каза:

Очевидно е че нищо не си разбрала от прочетеното ама тук хората като ти обясняват ти се дърлиш. По-спокойно. Вечно си в атака и някой ти е крив. Какво е трябвало да каже Есил? Че обича да чете за клането и се гордее, че такова нещо се е случило ли??? С какво това я прави неблагодарна? Аз с болка гледам например филми като "Време разделно", плача на тях и ми е тежко. И аз ли съм неблагодарница, като Есил Дюран? Бъркаш понятията просто... И друго - не може цял живот да живеем в омраза към Турция! Хората сега там нямат нищо общо с това, разбери го! А за нивото на Турция можем само да си мечтаем... Наистина отиди поне веднъж и виж какво е и какви хора живеят там. 

+1
И малко или много е станала асимилация между двата народа и носим малко или много и турска кръв във вените си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, RumyanaFen каза:

Пак двойни стандарти - опита се да я унижи и смачка публично, а ѝ се извинява in private. Смешник. 

Камелия го сдъвка и изплю тогава. Като не носиш на алкохол - не пий.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

А знаеш ли, че сериала Влад е римейк на турския сериал Езел, който е в пъти по-добър от румънското копие? Погледни го, ще ти хареса.

Да, знам че е римейк. Турската версия също съм я гледала, но и двата сериала са съвременни версии на "Граф Монте Кристо".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как изкара? Не си се похвалила... И за да не е офтопик, поздрав с този хит:

 

Страхотно, както всеки път там. Много любима дестинация ми е. За море, също и обичам да посещавам исторически места. Болна съм на тази тема 😁

А за песента - уникална е! Беше ми мечта Галена и Миле да направят дует. Двама мои любимци. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не картинки, а ГРАФИКИ!!!!! 🤣
А може би това е било знак от Бога, че трябва да надрастне това ниво и да се отвори към света за нещо ново....

Не можах да се сетя за точната дума. Графики, да! Колко старомодно звучи сега. А някога тук имаше цели теми с графики на певиците и бяхме луди да си ги сменяме. 😁😁😁

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пак двойни стандарти - опита се да я унижи и смачка публично, а ѝ се извинява in private. Смешник. 

Камелия го сдъвка и изплю тогава. Като не носиш на алкохол - не пий.

Помня, че тогава се смях с глас и сълзи на скандала им. А Преси горката стоеше и едва се сдържаше. Хем искаше да избухне в смях, хем я беше срам, защото Кама все пак и е колежка. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, z_o_ каза:

Да, знам че е римейк. Турската версия също съм я гледала, но и двата сериала са съвременни версии на "Граф Монте Кристо".

Мисля, че знаеш че е римейк.

 

Защо съобщението ти излиза 10 пъти. 😭

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мисля, че знаеш че е римейк.

 

Защо съобщението ти излиза 10 пъти. 😭

И на мен така оня ден ми крашна форума докато поствах и излезе три пъти.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

 

Една мумия ходила на гости на друга мумия, та чак се снимала пред овехтялата сграда на селската й кабеларка.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Една мумия ходила на гости на друга мумия, та чак се снимала пред овехтялата сграда на селската й кабеларка.

Е тя Глория няма много други поводи с които да се похвали. Сега остана да врътнат един овехтял дует. 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Е тя Глория няма много други поводи с които да се похвали. Сега остана да врътнат един овехтял дует. 😂😂😂


Поздрав с този жесток хит.

Драгойка ми е противна, въобще не е на нивото на Гло, нито откъм пеене, нито откъм визия и творчество.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:


Поздрав с този жесток хит.

Драгойка ми е противна, въобще не е на нивото на Гло, нито откъм пеене, нито откъм визия и творчество.

И аз не харесвам Драгана. Кичозна и лигава ми е. Докато Глория си е на друго ниво. 

Ерата от Феникс ми е много любима! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

Не ме вълнуват намеренията ти, щом смяташ, че някой конкретно посвещава лично на теб писанията си - значи и ти имаш проблеми със себе си и се възприемаш като център на вселената, в случая на форума. Посети психолог и не забравяй - самозаблуждението е първата стъпка към провала.

 

Кой какви проблеми има и къде да отиде да си ги оправя не е от твоите компетенции и ще е за доброто на всички ни (и най-вече на теб), да се въздържаш от употребата на форума като кабинет на джи пи. Мерси предварително!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Заслужено! Айде, вече искам да видя Феноменален с 30 милиона. Кога го очакваш?

Ако задържи на 20 и нещо хиляди, за 3-4 месеца. Но общо вече си ги има, а ремикс и тренд видеа в тик ток с тази песен никнат като гъби постоянно, така че... :D 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Ако задържи на 20 и нещо хиляди, за 3-4 месеца. Но общо вече си ги има, а ремикс и тренд видеа в тик ток с тази песен никнат като гъби постоянно, така че... :D 

Ооо, да, с фен клиповете и ремиксовете ги е минала. На мен ми се иска да ги видя на официалния. А в тик ток ремикса с 50 стотинки е най-вървежен. 😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy Помниш ли тук големите спорове между "Да гори в любов" и "Феноменален" и че всички отписваха втарата. А тя мина Преслава и я замдмина въпреки факта, че излезе по-късно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

@Willy Помниш ли тук големите спорове между "Да гори в любов" и "Феноменален" и че всички отписваха втарата. А тя мина Преслава и я замдмина въпреки факта, че излезе по-късно. 

ДГВЛ беше сензация и направи 10М за 2 месеца, докато Феноменален си ги направи бавно, но славно. Да гори и Зоопарк отдавна са в сянката й, сега целта е да свалим Дай ми още от върха при соло песните. Редно е чистокръвна българка да е първа, а не продадена душа, която спонсорира Турция. Нали, @Kitty:D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...