Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

ДГВЛ беше сензация и направи 10М за 2 месеца, докато Феноменален си ги направи бавно, но славо. Да гори и Зоопарк отдавна са в сянката й, сега целта е да свалим Дай ми още от върха при соло песните. :D

Аз тогава като казах, че Феноменален ще се задържи ми се смееха. Аз се радвам, по-сладко и хубаво е така бавничко, отколкото да гръмне за няколко месеца и после да зацикли. 

Уау, хубава цел! Ще стане, сега е момента! 🥳

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Kriminal каза:

Не я спирам от дни! дОндУм далдан кур капан япраа!

Добрее, признавам, че имаш вкус! Обаче да не те вижда @Kitty какво си постнал. Ще те прати да стягаш куфарите.

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

ДГВЛ беше сензация и направи 10М за 2 месеца, докато Феноменален си ги направи бавно, но славно. Да гори и Зоопарк отдавна са в сянката й, сега целта е да свалим Дай ми още от върха при соло песните. Редно е чистокръвна българка да е първа, а не продадена душа, която спонсорира Турция. Нали, @Kitty:D

70 дни

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Добрее, признавам, че имаш вкус! Обаче да не те вижда @Kitty какво си постнал. Ще те прати да стягаш куфарите.

 

Аз съм си в Нови Сад, ако иска, да дойде у нас да види какво е ХИТОВ ВКУС FT. ПРАВОСЛАВИЕ & ЛУКС!

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Аз съм си в Нови Сад, ако иска, да дойде у нас да види какво е ХИТОВ ВКУС FT. ПРАВОСЛАВИЕ & ЛУКС!

пусни й това.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

пусни й това.

Благодаря, че ми напомни за хита на 2019!

Ще ѝ я пусна с клипа!

Само не знам дали ще се разтъжи, защото върху грийн скрийна е сложена джамия, или ще се зарадва ако помисли, че се подиграва на мюсюлманите

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Благодаря, че ми напомни за хита на 2019!

Ще ѝ я пусна с клипа!

Само не знам дали ще се разтъжи, защото върху грийн скрийна е сложена джамия, или ще се зарадва ако помисли, че се подиграва на мюсюлманите

Може да се каже че проектът е културно присвояване, защото Ваня няма нищо общо с арабските страни. Не е нещо ново за чалгата.
 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Може да се каже че проектът е културно присвояване, защото Ваня няма нищо общо с арабските страни. Не е нещо ново за чалгата.
 

 

 

Май диър Фаст и аз ще кажа че всички културно присвояват сръбската култура щот ползват тока!

Никола Тесла = сърбин
Черните = черни
Токът = расти
Аз = имам ток
Дрте = не трябва да го имат

 

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А,ма Как Коце на рождения ми ден ще е в Габрово, а иначе идва пак в Бургас на 23 декември- на рождения ден на Ники. Не знам какво ще правя  и Меди искам да видя, а задължават бутилка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

А,ма Как Коце на рождения ми ден ще е в Габрово, а иначе идва пак в Бургас на 23 декември- на рождения ден на Ники. Не знам какво ще правя  и Меди искам да видя, а задължават бутилка. 

Ние помислихме, че нещо е станало с Коце, щото каза че няма да коментираш повече и поиска да ти изтрият темата за него!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

ДГВЛ беше сензация и направи 10М за 2 месеца, докато Феноменален си ги направи бавно, но славно. Да гори и Зоопарк отдавна са в сянката й, сега целта е да свалим Дай ми още от върха при соло песните. Редно е чистокръвна българка да е първа, а не продадена душа, която спонсорира Турция. Нали, @Kitty:D

Каква българка е Галош? Чиста циганка! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Редно е чистокръвна българка да е първа, а не продадена душа, която спонсорира Турция. Нали, @Kitty:D

Чистокръвната непродадена българска душа, с неспонсорирания от Турция клип, който не беше подложен на цензура от министерството на културата им.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината за Сашка Васева и манипулациите от страна на мъжа й. Наистина е нелепо, когато някой иска да изкара пари на гърба на жена си, нейното здраве и нейният живот. Тъжната истина. 

https://www.standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/dovedeniyat-sin-na-sashka-vaseva-skochi-na-spruga-y-477484.html

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ще пропуснем Меди, който идва за първи път в Бургас, но на 6 декември няма да го пропуснем.

На 23 декември отново сме на Коце. :P

И на 23 декември ще завършим подобаващо годината с Коце. ❤️

260214243_188105360198854_2623758404628444721_n.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Днес ще пропуснем Меди, който идва за първи път в Бургас, но на 6 декември няма да го пропуснем.

На 23 декември отново сме на Коце. :P

И на 23 декември ще завършим подобаващо годината с Коце. ❤️

260214243_188105360198854_2623758404628444721_n.jpg

Много ще ти хареса на Меди. Страхотни участия прави. 🥳

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Днес ще пропуснем Меди, който идва за първи път в Бургас, но на 6 декември няма да го пропуснем.

260214243_188105360198854_2623758404628444721_n.jpg

В Бургас е на 16ти* Декември, а не на 6ти :)

Поне ще чуеш хитове, живо пеене и ще оплакнеш окото 😛

Иначе както и през лятото, Меди пак убива с участия - засега за Декември има 29 🔝

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена добре, а Меди? 29 участия, дори Преслава и Галена не знам да са достигали такава бройка, равностойна на онези от ранните години на жанра. Камо ли по време на частичен локдаун.

Стана си голяма звезда в чалга средите...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...