Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, GSA каза:

Деса няма глас вече за живо пеене. Само мъчи драгия зрител. 

По-добре да пее на живо, дори и да фалшивее на моменти, отколкото да прибегне до най-лесния метод - да си пусне плейбека. Пеенето на живо си е уважение към публиката. Не е толкова зле изпълнението на Деса, някои от пачаврите в Пайнер и толкова няма да могат.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имам дежурната усмивка, когато ти потрябва

и малко топлина да изсуши душата ти от дъжда

а може би старият огън отново ще пламне, ако ти искрено

пожелаеш истинската любов. 

 

Tи на мен, аз на теб 
много щастие си донесохме , ти-мен, аз- теб. Обичаме ли се или не?

Ти на мен, аз на теб , не брой ти, няма да броя и аз
запомни ме по моите целувки

Ти за мен, аз за теб

бяхме винаги на едно и също мнение

Ти на мен, аз на теб 

а сега един на друг си търсим недостатък

А аз ще те обичам докато съм жив!

 

Знаех как да постигна целта си

дори, когато ти се луташе

знаех и какво мислиш даже, когато мълчеше

 

Сега всеки търси друго име в мечтите си

сега, единственото общо между нас е разстоянието

Ти знаеше как да започнеш, а аз как да завърша,

Каквото пожелаех, ти го поръчвах с поглед

 

Някога, един за друг, бяхме като въздуха и водата,

а сега изпитанието в живота се нарича свобода

Ти на мен, аз на теб , не брой ти, няма да броя и аз
запомни ме по моите целувки

Ти за мен, аз за теб

бяхме винаги на едно и също мнение

Ти на мен, аз на теб 

а сега един на друг си търсим недостатък

А аз ще те обичам докато съм жива!

А аз ще те обичам докато ме има!

 

Много я въртят по Фен Тв. Много ме кефи. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Рафи жестоко пее "Казваш, че ме обичаш":

 

Съвсем прилично си пее Доня, незнам кво недоволства щатния Райнафен, вероятно как дори и за ретро чалга не я броят за жива някогашната мис Сандански? Намерихме една бройка дето е по-зле и от трактористката. 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

От А до Я днес с песните на Биляна. Откога не са я давали.

Защо изобщо я дават е въпросът. Другият въпрос е дали някой освен теб изобщо следи тия глупости?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Lelqtian каза:

Съвсем прилично си пее Доня, незнам кво недоволства щатния Райнафен, вероятно как дори и за ретро чалга не я броят за жива някогашната мис Сандански? Намерихме една бройка дето е по-зле и от трактористката. 

 

Райна е безлична. Имаше успех като тийн идол преди 20 години, когато беше млада и близка до аудиторията и като поведение, и като стил, и като творчество. Уви музиката й не успя да израстне заедно с феновете й и да стане неизменна част от живота им, и половината от тях прекратиха следването й. С фолклора се пробва, но разкрачена на два стола, накрая се оказа на земята.

Има готини песни, които и харесвам, но като поведение е незадоволена стара мома. Това, което постигна е даже много за възможностите й, ако беше в чужбина - с тоя характер, още на втората-третата година щеше да е госпожа никоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Съвсем прилично си пее Доня, незнам кво недоволства щатния Райнафен, вероятно как дори и за ретро чалга не я броят за жива някогашната мис Сандански? Намерихме една бройка дето е по-зле и от трактористката. 

 

Целият форум го каза, че Деса е тотал щета. Дано новата и песен е слушаема де. 

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Райна е безлична. Имаше успех като тийн идол преди 20 години, когато беше млада и близка до аудиторията и като поведение, и като стил, и като творчество. Уви музиката й не успя да израстне заедно с феновете й и да стане неизменна част от живота им, и половината от тях прекратиха следването й. С фолклора се пробва, но разкрачена на два стола, накрая се оказа на земята.

Има готини песни, които и харесвам, но като поведение е незадоволена стара мома. Това, което постигна е даже много за възможностите й, ако беше в чужбина - с тоя характер, още на втората-третата година щеше да е госпожа никоя.

Не смятам дори и да прочета поредния пост, в който се опитваш да ме нападнеш на тема Райна, след като мнението ми не се припокрива с твоето. Опити за затапки на ниво първи клас отдавна не вървят тук. Пробвай с друг аргумент, без да намесваш певица, на която симпатизирам. Или друг аргумент нямаш, затова се пробваш по детски?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

 

Не ме вълнуват намеренията ти, щом смяташ, че някой конкретно посвещава лично на теб писанията си - значи и ти имаш проблеми със себе си и се възприемаш като център на вселената, в случая на форума. Посети психолог и не забравяй - самозаблуждението е първата стъпка към провала.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.11.2021 г. от 14:03, Kitty каза:

Хей, я някой да обясни какви ги е дрънкотила Есил Дюран, че съм пропуснала.

Правила е драма за нашата история?  "Тежко" и било да чете за турските зверства и за Батак?

А за чий тогава живее тук в България, след като не може да ни понася историята? Защо пее на български език? Не и ли тежи? Ами песента "Леле, Яно"?

Такива неблагодарници грам не мога да ги понасям!

На тази жена България и е дала правото да води светски живот, да има достъп до образование, право на работа, сама да решава за личния си живот, да се облича както си иска, да си прави прически и да се гримира.............. В една Турция щеше да е омъжена още на 12 - годишна възраст на 50 - годишен мъж!

Тази жена да си стяга багажа и да се маха от България, щом не ни понася историята!

Жалко, направи хубави песни като "Сладки лъжи", "Само мен обичай", "Как искам", Нека", а тя какво................

Дори Рейхан не беше толкова неблагодарна. Знам, че мечтаеше за кариера в Турция, но съм сигурна, че, ако беше оцеляла, щеше да види там какво е и да се отврати. Там не може да си студентка, ако не ходиш със забрадка!

Кити, май както винаги нещо не си разбрала нещата... Под това, че и е "тежко" може би е имала предвид, че и е мъчно и тъжно. Надали е правила драми защото не може да понася историята ни. Естествено, че ще и е тежко да чете. На кой нормален човек не му е тежко и трудно да чете за насилствената смърт на толкова хора и всички изживяни зверства??? 

А за изказванията ти за Турция, ти колко пъти си ходила там? Колко си стояла там? Колко от Турция си посетила? Да предположа ли? Не си.... Тогава недей да се изказваш така крайно. Или може би съдиш по турските сериали. Аз съм била много пъти там и съм обиколила десетки места, така че отиди, виж и тогава говори. Тук циганите нима не се женят на по 12 години и нима не ги продават за пари???

За да се отвратиш трябва да си видяла. Иначе говориш празни приказки. Света не е Берковица, мила. ;)

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.11.2021 г. от 14:50, Kitty каза:
преди 23 часа , Kitty каза:

Какво извадено от контекста бе, хората си написаха, че тя се е оплаквала и е оплювала страната ни! И това, ако не е черна неблагодарност..........

Очевидно е че нищо не си разбрала от прочетеното ама тук хората като ти обясняват ти се дърлиш. По-спокойно. Вечно си в атака и някой ти е крив. Какво е трябвало да каже Есил? Че обича да чете за клането и се гордее, че такова нещо се е случило ли??? С какво това я прави неблагодарна? Аз с болка гледам например филми като "Време разделно", плача на тях и ми е тежко. И аз ли съм неблагодарница, като Есил Дюран? Бъркаш понятията просто... И друго - не може цял живот да живеем в омраза към Турция! Хората сега там нямат нищо общо с това, разбери го! А за нивото на Турция можем само да си мечтаем... Наистина отиди поне веднъж и виж какво е и какви хора живеят там. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Kitty каза:

Някои се оказаха големи любители на турското. Браво, че си забравяте българските корени. Стягайте си багажите за Пуйколандия тогава!:yelling:

Скоро се върнах от "Пуйколандия", но с удоволствие пак ще ги стегна! 🥳

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , pacho каза:

Ооо, ходил съм  преди 22 години като дете с баща ми във военното поделение в Берковица, че беше там командировка. Пълно беше с хора от скъпата боя и не ми ареса да ти кажа ли, центърът беше като след втората световна.

Аз ходих преди 3 години и все още е така да ти кажа. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Лорена отмениха премиерата заради трагедията с македонците и албанците починали на територията на България. Браво!

  • Like 7
  • Wow 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Kitty каза:

Аз не бих се завряла в тая изостанала държава, която отрече Дарвин и теорията за произхода на човека.

Там са като в Румъния - вярват в глупави суеверия.

Пред изостаналите Румъния и Турция предпочитам Франция, Нидерландия, Великобритания и Германия. Германия само заради природата. В Париж и Амстердам има много какво да се види.:wub_anim::ba:

А ти в Дарвин ли вярваш??? Как твърдиш, че е западнала, като повтарям, ти не си ходила там? Смешно е и лишено от обективност. На светлинни години са напреднали в туризъм, пътища и инфраструктурата изобщо, медицина и мноого други неща. Няма да ми стигне времето да ти обяснявам, а и ти си сложила капаците. Твоето даже бие на расизъм. Което противоречи с образа който искаш да ни представиш на невинна и добродушна. Нападките към Есил Дюран го доказват. 

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , z_o_ каза:

Ох, Кито много високоморална се изказваш, съседите ни (Румъния и Турция) са къде, къде по-развити от нас икономически и политически. Тези държави са ми мечта и някой ден ще ги посетя. По румънците се запалих покрай сериала Влад, за тези които не са го гледали ето и информация в сайта на bTV: https://www.btv.bg/seriali/vlad/

А знаеш ли, че сериала Влад е римейк на турския сериал Езел, който е в пъти по-добър от румънското копие? Погледни го, ще ти хареса.

Галин и Диона се сдобриха, дали няма да се върне тя в Алфа мюзик? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Скоро се върнах от "Пуйколандия", но с удоволствие пак ще ги стегна! 🥳

 

Как изкара? Не си се похвалила... И за да не е офтопик, поздрав с този хит:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Andrew Cunanan. каза:

2003-та е била преди ЦЕЛИ 18 години, миличка. Много неща са се променили оттогава - насам.

Тя още живее във времето, когато жената на Пепи и пусна вирус в компа и изтри колекцията и с картинки на фолк певиците. Знаеш ли колко трудно е да събираш снимки на Райна и Анелия с години и да ги изгубиш за един миг? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Kitty каза:

Моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя? Ние не вярваме във вампири, не пием стрити на прах  човешки останки и не поругаваме гробове.

Не ни слагайте в един кюп с тези, моля!

Мен ме е срам, че имаме такива съседи.

И не сравнявай румънските простотии с мартеницата. Мартеницата поне не вреди никому.

Вярата във вампири пък как вреди? И мартеницата е суеверие, както много други неща. Аз пък да ти кажа нося синьо око от Турция. И вкъщи имам няколко, включително 2 огромни в коридора ми. И не от суеверие, просто ми харесват като сувенир. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Кити, май както винаги нещо не си разбрала нещата... Под това, че и е "тежко" може би е имала предвид, че и е мъчно и тъжно. Надали е правила драми защото не може да понася историята ни. Естествено, че ще и е тежко да чете. На кой нормален човек не му е тежко и трудно да чете за насилствената смърт на толкова хора и всички изживяни зверства??? 

Или че е била жертва на дискриминация заради произхода си.

Малко ми лицемерно това от устата на Кити, тя нали изповядва православното християнство? А дали изпитва тъга към жертвите отказали да се покръстят през 9-ти век? Или страдаме само избирателно, както и плюем?!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Тя още живее във времето, когато жената на Пепи и пусна вирус в компа и изтри колекцията и с картинки на фолк певиците. Знаеш ли колко трудно е да събираш снимки на Райна и Анелия с години и да ги изгубиш за един миг? 

Не картинки, а ГРАФИКИ!!!!! 🤣
А може би това е било знак от Бога, че трябва да надрастне това ниво и да се отвори към света за нещо ново....

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...