Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сашка е абсолютна икона и в музикален план, докато вашите к*рвентии пеят върху ритми, повлияни от сръбските кафани, тя пее това:

2001-ва година.

Тя още през 90те правеше експерименти със звученето и й се получаваха. Просто образът й винаги е приспадал по-скоро към забавната гама и затова малко хора са я възприемали по друг начин. Но нищо, поне някои фенове сме го правили. :D

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Бях преди години на нейно участие в кръчма, за съжаление изпя само 3 нейни песни в микс. Другото беше народни, естрада, чужди някакви... А има поне 10 супер яки хитачки.

И аз бях на едно подобно преди време. Останах доста приятно изненадан, че е толкова разнообразна, но определено липсваха някои от нейните хитове. Все пак много от по-младите й колежки могат само да завидят на програмата й за участия или по-скоро на това, че има гласовия потенциал да ги изпее на живо всички тия песни.

Тя даже и оперен концерт беше правила, абсолютна дива! 😆

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, SG каза:

 

Това си го пускам често, много е добро!

А Хитът на сезона колкото и да е странно ми е любима, по принцип този тип песни на Оцко много ме кефят. Иначе си пускам и това: :1000(29):

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина потъна в скръб, след като преди дни погреба баща си, покосен от ковид. Певицата сподели за семейната трагедия в социалната мрежа и отправи обвинение към здравния министър за високата смъртност в страната ни.

 

Обичаната изпълнителка разкри на какво е станала свидетел покрай боледуването на родителя си и се обърна гневно към д-р Стойчо Кацаров по повод негово изказване.

„Слушам здравния министър и не вярвам на ушите си! България имала достатъчно кислород и легла за ковид?!
В Силистра повече от месец няма свободни легла в инфекциозното отделение на единствената болница там! Така баща ми си замина за часове!!! Слезте на земята при хората, господин министър!!! Хората мрат като кучета без адекватна медицинска грижа !!! Дано не Ви се наложи да го изпитате на гърба си, защото няма да сте дълго на тоя пост“ – пише Нелина.

  • Sad 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Легендарният 👎 на YouTube отива в историята

https://hicomm.bg/novini/youtube-skriha-broikite-neodobrenie.html

Бутоните Like и Dislike са в YouTube откакто се помним, но се оказва, че видео платформата ни готви голяма изненада. Съвсем скоро ще можем да виждаме броя на харесванията, но не и онези на неодобрение. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Не бях чувал за него и Иванка труп Лечева преди Гласът, но и двамата са страшно противни. Друго щеше да е, ако на тяхното място в журито бяха Мария и Пепа, примерно.

Всеки има право на лош вкус! 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Runevski каза:

Това си го пускам често, много е добро!

А Хитът на сезона колкото и да е странно ми е любима, по принцип този тип песни на Оцко много ме кефят. Иначе си пускам и това: :1000(29):

 

Клипът е айконик:

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Всеки има право на лош вкус! 

Аз, към тези които слушат последните 3-4 нехитови и с еднакви аранжименти от Пашев песни на баби камс! ❤️ 

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Аз, към тези които слушат последните 3-4 нехитови и с еднакви аранжименти от Пашев песни на баби камс! ❤️ 

Ми няма да слушам смядовската пачавра. Таа маймуна! 💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Бях преди години на нейно участие в кръчма, за съжаление изпя само 3 нейни песни в микс. Другото беше народни, естрада, чужди някакви... А има поне 10 супер яки хитачки.

И аз така - май изпя само Георги, Иване и ЧРД в микс. После пя сръбско, народно, естрада, опера, Лили Иванова, италианско... Поне Левовете да пее, ама тя май много не ги обича - за мен е най-модерно звучащата й песен и към днешна дата! 

А туй трябва да е химн на Гъбин

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Сашка твърде дълго време не се занимава сериозно с музика и за жалост не мисля че има особен шанс да й се възродят такива песни (освен евентуално някой да им направи кавър). Тя всъщност пробва с римейк на далеч по-запомнените Левове, но не се получи. Все пак поне те и Георги си й остават емблеми и се знаят.

Честно казано, аз въобще и не мисля, че тя би тръгнала пак да пее. Дори и целия процес по лечението да мине успешно (дано), мъжът й каза че зрението би могло да се върне чак след 2-3 години. А тепърва на 60 не я виждам да се завръща, на нея още от 35 не й се занимава...

Иначе и това можеше да остане във времето като стойностен златен хит и да се пее от всички възрасти, много ми е любимо:

 

Е аз нямам предвид да гони някакви върхове и актуалност, но чат-пат може да пуска по нещо ново или възродено, било то за личен кеф,а и все има хора, които имат сантимен към нея и биха я слушали.

Иначе относно "Очи в очи" - ако се барне малко може и да се чуе наистина, запеваема е и забиваща се.

Виж ква ирония - цял живот пее за очи жената - Очи в очи, Зелените очи, Твоите очи... И ослепя.

Иначе има нелоши за времето си песни. Тая например, която повечето я знаят във варианта на Екстра Нина:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Е аз нямам предвид да гони някакви върхове и актуалност, но чат-пат може да пуска по нещо ново или възродено, било то за личен кеф,а и все има хора, които имат сантимен към нея и биха я слушали.

Иначе относно "Очи в очи" - ако се барне малко може и да се чуе наистина, запеваема е и забиваща се.

Виж ква ирония - цял живот пее за очи жената - Очи в очи, Зелените очи, Твоите очи... И ослепя.

Иначе има нелоши за времето си песни. Тая например, която повечето я знаят във варианта на Екстра Нина:

 

Нямах представа, че има подобна песен - май само малко от текста са взели в първия куплет, нататък нищо общо... 

А ти знаеш ли, че Нина е била кума на Сашка? Даже май са живели заедно някъде до хотел Плиска в началото.

Аз съм сигурен, че ако се възстанови достатъчно, ще пуска по нещо от време на време, ако ще да е фолклорно. Имаше си участия по фолклорните кръчми, подобно на Рени и други. Просто няма да са високобюджетни неща, пък тя и от 20 години нищо скъпо не е правила тъй или иначе. 

Очи в очи беше хит, но е забравен.

А това е химн на @WindWalkerMonk 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

И аз така - май изпя само Георги, Иване и ЧРД в микс. После пя сръбско, народно, естрада, опера, Лили Иванова, италианско... Поне Левовете да пее, ама тя май много не ги обича - за мен е най-модерно звучащата й песен и към днешна дата! 

А туй трябва да е химн на Гъбин

 

Албума "Спартакус момче" ми беше първата лично моя касетка някога. Скочих директно в дълбоките води.😆

Имаше много различни песни в този албум иначе, в различни жанрове. Още от тогава си ме влекат разнообразните певци хаха. Затова и най-дългогодишната ми любимка е Десислава.

преди 21 минути, HIStory каза:

Е аз нямам предвид да гони някакви върхове и актуалност, но чат-пат може да пуска по нещо ново или възродено, било то за личен кеф,а и все има хора, които имат сантимен към нея и биха я слушали.

Иначе относно "Очи в очи" - ако се барне малко може и да се чуе наистина, запеваема е и забиваща се.

Виж ква ирония - цял живот пее за очи жената - Очи в очи, Зелените очи, Твоите очи... И ослепя.

Иначе има нелоши за времето си песни. Тая например, която повечето я знаят във варианта на Екстра Нина:

 

Много приятна песен. Тя винаги си е пускала Сашето по някое парче чат-пат и бих се радвал пак да издава някой ден. Четох някакво интервю, че имала желание, но не знам дали не беше от фалшивите статии. Абе важното е първо да си се оправи здравословно, пожелаваме й го.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Четох някакво интервю, че имала желание, но не знам дали не беше от фалшивите статии. Абе важното е първо да си се оправи здравословно, пожелаваме й го.

Да не забравяме, че и тя обича да си противоречи, в което й е и чарът. Все пак не всяка една седмица е бременна от извънземни, друга се развежда, после ражда от мъжа си, после ту е в Германия, ту на село. Ту има пари, ту няма. Ту е скандална, ту консервативна. Ту се завръща, ту се отказва завинаги. Ту е оперна певица, ту фолк. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Да не забравяме, че и тя обича да си противоречи, в което й е и чарът. Все пак не всяка една седмица е бременна от извънземни, друга се развежда, после ражда от мъжа си, после ту е в Германия, ту на село. Ту има пари, ту няма. Ту е скандална, ту консервативна. Ту се завръща, ту се отказва завинаги. Ту е оперна певица, ту фолк. :D

Затова винаги ще си остане една от най-големите! 😍

Този мега турбо хит вече е на четвърт век btw!

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Затова винаги ще си остане една от най-големите! 😍

Този мега турбо хит вече е на четвърт век btw!

 

Чудно и винаги актуално диско! Помня как гърмеше в Топ фолк по Нова Телевизия!

 

Много поздрави за @WindWalkerMonk неска и нощеска, ма ся видех, че са качили този лайв! 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Чудно и винаги актуално диско! Помня как гърмеше в Топ фолк по Нова Телевизия!

 

Много поздрави за @WindWalkerMonk неска и нощеска, ма ся видех, че са качили този лайв! 

 

Мерси! Велика!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

И аз така - май изпя само Георги, Иване и ЧРД в микс. После пя сръбско, народно, естрада, опера, Лили Иванова, италианско... Поне Левовете да пее, ама тя май много не ги обича - за мен е най-модерно звучащата й песен и към днешна дата! 

А туй трябва да е химн на Гъбин

 

Може би това искат хората? Деазнам, Сашка всеки я знае като име, ма освен Левовете и тия трите песни, масата не ги знае просто тия песни, реално и аз не знам много повече заглавия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това е легендарно на толкова много нива:

 

Аз освен обецата и шапката нещо не виждам разлики, Госпопъдарите що се излагат да интервюират един и същи индивид два пъти? 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Нямах представа, че има подобна песен - май само малко от текста са взели в първия куплет, нататък нищо общо... 

А ти знаеш ли, че Нина е била кума на Сашка? Даже май са живели заедно някъде до хотел Плиска в началото.

Аз съм сигурен, че ако се възстанови достатъчно, ще пуска по нещо от време на време, ако ще да е фолклорно. Имаше си участия по фолклорните кръчми, подобно на Рени и други. Просто няма да са високобюджетни неща, пък тя и от 20 години нищо скъпо не е правила тъй или иначе. 

Очи в очи беше хит, но е забравен.

А това е химн на @WindWalkerMonk 

 

Кума ли? Сашка се е омъжвала само веднъж, за настоящия, кумуват  Сираков и Илияна Раева.

Каква суша е в жанра, че се дъвче кариерата на Сашка...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...