Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, i810 каза:

Райна както е тръгнало ще прави основно македонски песни... Поп-фолк песен не е записвала, не помня от колко време вече... 

Ами все пак погреба майка си преди 4 месеца. Тя е принципен човек и не би направила нещо комерсиално толкова скоро. Въпреки, че догодина вече е време и дай боже да изненада приятно. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Ами все пак погреба майка си преди 4 месеца. Тя е принципен човек и не би направила нещо комерсиално толкова скоро. Въпреки, че догодина вече е време и дай боже да изненада приятно. 

Не мисля, че това е причината... Има начин да запише и не чак толкова комерсиална песен, стига да желае. Тя няма участия от много време в нощните клубове и пее основно по празници на села и градове. Та все си мисля, че не е задължително да е комерс, а нещо стойностно и смислено. Но тя си пусна поредната македонска песен и я посвети на майка си... Разбирам, че е минало малко време и още страда, защото я боли от липсата и, но тя и преди това не правеше често поп-фолк песни. Нещо изостави жанра....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах въпросното интервю на Пашев. Интересно ми е каква е тази негова “лична причина”, която използва за оправдание да не отиде на погребението? Май всички знаем каква е? 

И през цялото интервю се подсмиваше нахално, адски долно поведение. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В интервюто Пашев казва, че му предстои среща с родителите на Денис. Искрено се надявам да им даде всички негови записи, за да може да ги чуем.☹️

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Малката с официален ютюб канал?

Интересно как ще се развие кариерата и след като се крепеше основно на дуети с Денис.

Няма да се учудя този лицемер да накара изпълнителите си да изпеят някоя песен посветена на Денис.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Това е най - вредното. Ти няма как обективно да погледнеш на средата и проблемите си. Напротив, ще затвърдиш това в което вярваш. С правилните въпроси и понякога медикаменти е друго. Но трябва да е специалист който си разбира от работата.

Със сигурност не е за хора, които преминават през тежки депресивни състояния, и имат проблеми с виждането на цялостната картина. 

преди 3 часа , DarkChild каза:

Сега разбирам защо Фаст е такъв, какъвто е. Та той се самолекувал.

Това опит за затапка ли трябва да бъде?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален в ремикс е тренд в Германия с почти 30 хиляди клипове на саунда. Просто отвсякъде й продължават живота на тази песен. 💖

https://vm.tiktok.com/ZM8Q9B8JT/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

@Kriminal филма ще излиза ли официално в някоя платформа? Още го няма никъде онлайн, дори и в пиратските сайтове, а impact-а почва да се усеща.

Screenshot-20211107-143821-Chrome.jpg

Screenshot-20211107-133334-Chrome.jpg

Не знам:(( И аз проверих в нета, в наще платформи (легалните) няма да излезе сигурно, поне за сега, само ония фейк автоматски преведени сайтчета ми излизат с вирусите дето са. Другата седмица кат изляза от карантията сигурно ще отида да го гледам, и първата част на премиерния ден съм я гледал в кино. 
В Македония няма ли да се пуска?

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Не знам:(( И аз проверих в нета, в наще платформи (легалните) няма да излезе сигурно, поне за сега, само ония фейк автоматски преведени сайтчета ми излизат с вирусите дето са. Другата седмица кат изляза от карантията сигурно ще отида да го гледам, и първата част на премиерния ден съм я гледал в кино. 
В Македония няма ли да се пуска?

Чак на 18ти ноември, когато ми почват и изпитите. всичко е точно! ❤️

  • Like 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Клипове за 2.69лв! 😘

Има много яки кадри в това видео, с изкл. на черно-белите и на онези телевизори.

Последните ѝ песни са тупалки.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Има много яки кадри в това видео, с изкл. на черно-белите и на онези телевизори.

Последните ѝ песни са тупалки.

 

 

Последната и песен, която помня е "Кажи и че съм ти сестра"! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Последната и песен, която помня е "Кажи и че съм ти сестра"! 

Дори не знам кога е излязла, но има хубав инструментал. Слушам го до момента, в който Райнето запява ❤️ 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Гледах въпросното интервю на Пашев. Интересно ми е каква е тази негова “лична причина”, която използва за оправдание да не отиде на погребението? Май всички знаем каква е? 

И през цялото интервю се подсмиваше нахално, адски долно поведение. 

 

Според мен личната причина е същата, която възпрепятства Емилия да отиде на погребението.Общо взето гадая, но това ми се вижда най-логично..
Преди интервюто бях склонен да вярвам на Пашев, а сега като че му вярвам повече.Според мен беше искрен. а и докато Мондьо му задаваше въпроси пуснаха и няколко чата, в които нецензурните думи бяха задраскани.По начина, по който Пашев му е отговарял във въпросните чатове, наистина личи една бащинска загриженост.Тая неувереност у Денис, за която се говори, това желание да не залезе... знам ли, сякаш славата е била наркотик за Денис.
Пашев направи коментар и за хонорарите, като каза, Денис е взимал почти двойно по-големи проценти от него, въпреки че разходите за песни и клипове са изцяло за сметка на продуцента.
Според мен това за процентите е вярно, защото нали се сещате че ако Денис не е изкарвал добри пари, гърлата със силикона никога нямаше да се хване с него!?На тая поддръжката на месец и струва 5 цифрена сума..
И между другото - евала на Пашев че осигурява психолог за изпълнителите си!Едва ли Димитров или Касъмови са правили нещо подобно за своите, дори и през най-силните години на жанра.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Пашев не знам на кой свят се намира... Първо го видял и разбрал, че от него ще излезе световна звезда... хе хеееее, големият продуцент, големият талант, световноизвестният композитор и меринджей Пашев, който произвежда световни фолк звезди.... Второ - казвал му да не кисне по дискотеките и да не се снима с Алисии, а да си ляга и да си спи, щото видиш ли, така се ставало звезда. Доообре, момче на 19-20 години ще гледа Сънчо в 8 и да си ляга, че великият продуцент е написал Наръчник за "Стани поп-фолк звезда" и го четем денонощно. И трето - на неудобните въпроси се отговаря с "това е конфиденциална информация" или "нека на помията да не отговаряме с помия". 

Палячо и половина....

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...