Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Slavi каза:

Минавам само да кажа, че бях на Биад миналите дни и единствените песни, които звучаха два пъти бяха Турболенция и Токсичен. 

Иначе най много парчета пускаха на Галена и Азис сякаш. Ломската също мн я въртяха и с актуални и със стари хитове. 

Преслава я пускаха с по стари неща. Не чух нещо от тазгодишните и предл8жения, но всъщност аз не и ги знам, тайа че може и да съм ги пропуснал. Много слаба година. Една от най слаботе и евър.

 

Като цяла Деса е ебахти каръка. Ако не и бяха цензурирали клипа, отдавна сбора с лирик вифеото да е стигнал 8-9 милиона...  Иначе силна година изпраща баби❤️

Снощи в един бар на балкан парти пуснаха Ти не си за мен, 100 живота, Въртележката и Лудата дойде. Останах в шок когато почти всички знаеха първата и едни момичета крещяха песента по-силно и от мен.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Икона!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Защото няма задържане, нали това е дефиницията за флоп. 2М за месец но ще има/няма 4М за година, и така..😁

Да съм твоя е флоп отвсякъде, страхотно сравнение.

Като единствен критерий бих взел последната песен на Теофиков - със сигурност гледания на покойник не се купуват, а повечето фолк фенове я слушат. Това показва реалните гледания. Всички останали купуват. Така че тия 2 милиони на двамата неизвестни хорица от народа са изключително постижение, стига да са истински, разбира се. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса са я направили на нищо под коментар в подкрепа на Пашев. Не осъзнава, че стана име заради дуетите с Денис и етикета "Даймънд", който беше свързван главно с него и че имат еднаква аудитория, която вече загуби. С нетърпение чакам да пусне песен и сама ще види каква грешка е направила.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Willy каза:

Ванеса са я направили на нищо под коментар в подкрепа на Пашев. Не осъзнава, че стана име заради дуетите с Денис и етикета "Даймънд", който беше свързван главно с него и че имат еднаква аудитория, която вече загуби. С нетърпение чакам да пусне песен и сама ще види каква грешка е направила.

Изобщо не сме сигурни дали проблемите на Денис са възникнали от Пашев. Приятелката на Денис не каза нищо, затова мисля, че продуцентът е бил по-скоро камъче в купичката, отколкото основната причина.

Не мисля, че Малката или Робов ще пуснат песен скоро, най-много Данна, която не е толкова свързвана с него.

 

Колкото до Весо и Алисия - защо да няма задържане? В момента нова музика няма, може би няма да я изядат скоро.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Изобщо не сме сигурни дали проблемите на Денис са възникнали от Пашев. Приятелката на Денис не каза нищо, затова мисля, че продуцентът е бил по-скоро камъче в купичката, отколкото основната причина.

Не мисля, че Малката или Робов ще пуснат песен скоро, най-много Данна, която не е толкова свързвана с него.

 

Колкото до Весо и Алисия - защо да няма задържане? В момента нова музика няма, може би няма да я изядат скоро.

Точно. И да са имали проблеми, не е бил основен мотив за каквото и да се е случило, което най-вероятно е нещастен случай. :( Всички използваха трагедията, за да се чуе за тях или да си разчистят стари сметки. Това не значи, че е валидно за всички, включително Малката и/или Денис. 

Дори в рамките на една фирма, изпълнители имат различни отношения с продуцента, така че не може да ги слагаме под общ знаменател. Това, че Преса се има с Пайнера (което не е гарантирано да трае вечно), не значи че за Роксана или Юнона нещата стоят по същия начин... 

Разбирам болката и мъката, но нека разделяме бизнес от лични отношения. Понякога може да вървят ръка за ръка, но със сигурност надделяват първите. 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

vlcsnap-2021-11-06-16h59m20s196.png.f7c3730076a6def7e71d1033e76869e8.png

Адам - певец

Десита - нищо

Това момиче винаги ме изумява как има такива разлики между клипове и реалния живот.

 

преди 7 минути, asylum каза:

Точно. И да са имали проблеми, не е бил основен мотив за каквото и да се е случило, което най-вероятно е нещастен случай. :( Всички използваха трагедията, за да се чуе за тях или да си разчистят стари сметки. Това не значи, че е валидно за всички, включително Малката и/или Денис. 

Дори в рамките на една фирма, изпълнители имат различни отношения с продуцента, така че не може да ги слагаме под общ знаменател. Това, че Преса се има с Пайнера (което не е гарантирано да трае вечно), не значи че за Роксана или Юнона нещата стоят по същия начин... 

Разбирам болката и мъката, но нека разделяме бизнес от лични отношения. Понякога може да вървят ръка за ръка, но със сигурност надделяват първите. 

И това е факт. Това, че Пашев се е опитвал да "строява" Денис не значи, че е искал да го подтикне към самоубийство.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Адам - певец

Десита - нищо

Това момиче винаги ме изумява как има такива разлики между клипове и реалния живот.

 

И това е факт. Това, че Пашев се е опитвал да "строява" Денис не значи, че е искал да го подтикне към самоубийство.

избързал съм със снимането докато са изписвали ПЕВИЦА :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

избързал съм със снимането докато са изписвали ПЕВИЦА :D

Много правилно си снимал! Правилно е било да го оставят празно или най-много да изпишат ВЪШЛА :as:

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Много правилно си снимал! Правилно е било да го оставят празно или най-много да изпишат ВЪШЛА :as:

Да не е спала с някое твое гадже? 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Симона не издържа втори ден на върха в Spotify.

Работим по въпроса. :D

Не се ли очертава да се пускат някакви други нови чалги, които да се борят за върха по платформите?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев досега 100 пъти трябваше да се изкаже и защити, щом е невинен. Да представи своята гледна точка, а не да пуска подчинените си да замазват положението с  клиширани хвалебствени постове. С мълчанието си ставя хората с впечатлението, че е гузен. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Пашев досега 100 пъти трябваше да се изкаже и защити, щом е невинен. Да представи своята гледна точка, а не да пуска подчинените си да замазват положението с  клиширани хвалебствени постове. С мълчанието си ставя хората с впечатлението, че е гузен. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Пашев се е опитвал да "строява" Денис не значи, че е искал да го подтикне към самоубийство.

И Пайнера е обиждал и наказвал певици без участия, с глоби, със спрени и затрити клипове и какво ли не... Защо не го плюят? Айде, по-дъртите певици са обръгнали на всичко, но и те са били на 20 някога и са били мачкани. Не мисля, че има пряка връзка със "самоубийството". 

преди 52 минути, Gerganafen каза:

Пашев досега 100 пъти трябваше да се изкаже и защити, щом е невинен. Да представи своята гледна точка, а не да пуска подчинените си да замазват положението с  клиширани хвалебствени постове. С мълчанието си ставя хората с впечатлението, че е гузен. 

Ако бе влязъл в обяснителен режим, пак щяха да го хранят, както тоя Цецо. Няма да има угодия и в двата случая. Освен това, обичаме конспирации. Каквото и да каже, вярно или невярно, никой няма да повярва. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Да не е спала с някое твое гадже? 

Да, опита се да открадне Весо изпод носа на @Blueberry, преди това ѝ открадна Дени, мир на праха му.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 

Колкото до Весо и Алисия - защо да няма задържане? В момента нова музика няма, може би няма да я изядат скоро.

Песента има много ниска гледаемост за популярна песен, издадена във време без абсолютно никаква конкуренция. За седмица имаше около милион, за месец - два. Симончето набързичко ще ги мине и задмине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То точно Пайнера го наложи този модел на мачкане на изпълнителите. Компанията му видя връх в българската музика и веднага се започна с неизгодните договори, склоняването към търсене на спонсори, манипулациите с награди, концерти, турнета, ограничаването и дори спиране от ротация за някои. Като голяма звезда го напуснеше й го връщаше тъпкано (преиздаде компилация, за да я няма песента на Десислава в нея, после й забрани да си ползва псевдонима и издаде бест паралелно с новия й албум, на Камелия пък й изтри клиповете без да му дреме, че и Галин е хвърлял пари и усилия за единия). Да не говорим как е обиждал певици като Траяна, че били дебели и 'не му трябвало нова Ивана'. Пашев просто работи по един вече утвърден модел на 'големите самоуверени продуценти', за жалост.

Време е вече за някакъв сериозен рестарт в поп-фолка. С нова компания, следваща най-доброто от западния стандарт.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

То точно Пайнера го наложи този модел на мачкане на изпълнителите. Компанията му видя връх в българската музика и веднага се започна с неизгодните договори, манипулациите с награди, концерти, турнета, ограничаване и дори спиране от ротация за някои. Като голяма звезда го напуснеше й го връщаше тъпкано (преиздаде компилация, за да я няма песента на Десислава в нея, после й забрани да си ползва псевдонима и издаде бест паралелно с новия й албум, на Камелия пък й изтри клиповете без да му дреме, че и Галин е хвърлял пари и усилия за единия). Да не говорим как е обиждал певици като Траяна, че били дебели и 'не му трябвало нова Ивана'. Пашев просто работи по един вече утвърден модел на 'големите самоуверени продуценти', за жалост.

Време е вече за някакъв сериозен рестарт в поп-фолка. С нова компания, следваща най-доброто от западния стандарт.

Ако в договорите им има кауза за външния вид, продуцентът е в състояние да го разтрогне по вина на изпълнителя, ако изпълнителя наруши тази кауза. В западния стандарт също има фалове в менажирането особено в областта на въшния вид, Деми Ловато го е казвала, Бритни и куп други - как биват контролирани какво да ядат и по колко. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако в договорите им има кауза за външния вид, продуцентът е в състояние да го разтрогне по вина на изпълнителя, ако изпълнителя наруши тази кауза. В западния стандарт също има фалове в менажирането особено в областта на въшния вид, Деми Ловато го е казвала, Бритни и куп други - как биват контролирани какво да ядат и по колко. 

Е да, това определено не приспада към 'най-доброто' от западния стандарт. :D Но ситуацията с Митака приема вид на по-просташка само като си го представим по какъв не-деликатен балкански начин им ги е казвал тези неща. 😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...