Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много интересно на какви проценти са били Анелия и Гергана в началото на кариерния си път, тъй като те по подобие на Денис, Робов и Данна има един продуцент, чиято компания се пада дъщерна на Пайнер, и им се налага де факто да отчисляват към две компании.

Фокси е писал преди години, че заради неизгодния процент за изпълнителите и изтичането на 5 годишните им договори с "Про мюзик" - компанията на Токича, тя се разпада.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Меди е съвсем друга бира. И като песни, и като визия, и като модел на работа стои много по-тежко от който и да е от останалите младоци. Той си пише песните в голяма степен, не зависи от продуцент (въпреки че сигурно си има богат тъпкач), сам си определя пътя. Въобще място за сравнение няма с Денис, с когото са се държали като с куче.

Така е, но тук много се сравняваше Меди с Денис по критерий, че влязоха в полезрението в един и същи период. Но има една много ключова разлика - Меди е на 27, Денис беше на 21. На пръв поглед само 6 години, но точно между 20 и 25 човек най-много се формира като мислене, навици, дисциплина и прочие.

Ето интервюто на Пашев за тези, които не са го гледали по Нова:

https://www.vbox7.com/play:22ad8242a3

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев не струва, случайно ли е, че топ имената на чалгата, с изключения на Янева и Емилия, НЕ ЖЕЛАЯТ да работят с него?! Дори и Анелия, която първа му подаде ръка и няколко години бяха почти неразделни.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пашев не струва, случайно ли е, че топ имената на чалгата, с изключения на Янева и Емилия, НЕ ЖЕЛАЯТ да работят с него?! Дори и Анелия, която първа му подаде ръка и няколко години бяха почти неразделни.

 

Кама Сутра му е вярна. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пашев не струва, случайно ли е, че топ имената на чалгата, с изключения на Янева и Емилия, НЕ ЖЕЛАЯТ да работят с него?! Дори и Анелия, която първа му подаде ръка и няколко години бяха почти неразделни.

 

Анелия си работи още с него, "Милион" например.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Кама Сутра му е вярна. 

Тя не е топ име, а легенда. И ако той понечи да й репликира като нищо да му забие един шЪмар с цица.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Анелия си работи още с него, "Милион" например.

Песните на Анелия, музицирани от Пашев:
1. Проба - грешка, 2011
2. Проба - грешка, ремикс, 2011
3. Игри за напреднали, 2011
4. Яко ми действаш, 2012
5. Не исках да те нараня, 2012
6. Виж ме сега, 2012
7. Искам те, полудявам, 2013
8. Няма да съм друга, 2013
9. Предадох те, 2013 - само музиката, аранжимента е на Ганев
10. Феноменална, 2014
11. Твоя съм, 2014
12. Не мога да губя, 2014 - само аранжимента
13. Генерал, 2015
14. Аз съм дявола, 2015 - само аранжимент

След това Анелия прекратява работата си с него и единствено излиза "Мило мое" през 2017-та, която е по негова музика и аранжимент, но видно Анелия не залага на нея, защото не е клипирана и "Милион" през 2020-та, която е дует с Денис и с целта да се реанимира кариерата ѝ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Песните на Анелия, музицирани от Пашев:
1. Проба - грешка, 2011
2. Проба - грешка, ремикс, 2011
3. Игри за напреднали, 2011
4. Яко ми действаш, 2012
5. Не исках да те нараня, 2012
6. Виж ме сега, 2012
7. Искам те, полудявам, 2013
8. Няма да съм друга, 2013
9. Предадох те, 2013 - само музиката, аранжимента е на Ганев
10. Феноменална, 2014
11. Твоя съм, 2014
12. Не мога да губя, 2014 - само аранжимента
13. Генерал, 2015
14. Аз съм дявола, 2015 - само аранжимент

След това Анелия прекратява работата си с него и единствено излиза "Мило мое" през 2017-та, която е по негова музика и аранжимент, но видно Анелия не залага на нея, защото не е клипирана и "Милион" през 2020-та, която е дует с Денис и с целта да се реанимира кариерата ѝ.

Е ти как очакваш 10 години да работи само и единствено с него, направо в Даймънд да я беше взел. 
Иначе според мен беше честен, просто тези пиявици пиарки миарки успяха да грабнат веднага вълната, и настроиха общественото мнение срещу Пашев. Та те 2 седмици се прераждат от нови последователи и постове за Денис. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Е ти как очакваш 10 години да работи само и единствено с него, направо в Даймънд да я беше взел. 
Иначе според мен беше честен, просто тези пиявици пиарки миарки успяха да грабнат веднага вълната, и настроиха общественото мнение срещу Пашев. Та те 2 седмици се прераждат от нови последователи и постове за Денис. 

Факт, че Пашев направи най-големите си хитове след раздялата с Анелия. 😘 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че точно 2017 Пашев почва да се съсредоточава върху Джулия и затова не работи толкова с Анелия. Тя и затова флопва :P 

Тия отрепки Екатерина и Джорджия действат толкова грозно и си правят PR на гърба на горкото момче. Пашев каза, че Екатерина е искала да работи в Даймънд, тая сега се пъне, че е искала да работи с Денис - ами та той е част от компанията, Пашев не е излъгал. А пък Джорджия още ми е пред очите как постваше за Денис и между сторитата слагаше линк към новата си песен...

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Мисля, че точно 2017 Пашев почва да се съсредоточава върху Джулия и затова не работи толкова с Анелия. Тя и затова флопва :P 

Тия отрепки Екатерина и Джорджия действат толкова грозно и си правят PR на гърба на горкото момче. Пашев каза, че Екатерина е искала да работи в Даймънд, тая сега се пъне, че е искала да работи с Денис - ами та той е част от компанията, Пашев не е излъгал. А пък Джорджия още ми е пред очите как постваше за Денис и между сторитата слагаше линк към новата си песен...

Какво е разправяла Ивайла? Нали уж "цялата истина" щеше да разкаже и тя, но после нищо не чух и не видях. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

A това Екатерина е писала на Пашев. Той лъже за интервюто:

 

 

254077880_4341500322615832_8311965687156418140_n.jpg

И аз мога да ти напиша всякакво съобщение и после да въртя и суча - това не е чат. И никой не е длъжен да я помни, камо ли с подробности. 

  • Like 8

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се сърди пък тая - все едно искайки да работи с Денис, не означава, че ще работи с Даймънд. 

Иначе сега тая Екатерина добави, че Галин й писал, че твърде много напада Пашев.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

И аз мога да ти напиша всякакво съобщение и после да въртя и суча - това не е чат. И никой не е длъжен да я помни, камо ли с подробности. 

Ти изобщо следиш ли какво е написала в момента на сторита. Даже е споменала и Галин,че той е единственият продуцент за младите хора  в България. 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тая увисна с аргументи срещу Пашев след интервютата на Мартин и самия Пашев и се хвана за това, че не е искала да работи за Даймънд, а за Денис. Не врат, ми шия.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Защо всички,които работят при Пашев трябва да посещават психолог ? 

И те са хора, и на тях им трябват пари. Ако и ти искаш кажи, знам един много добър.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...