Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, asylum каза:

Кюнефето се прави с кадаиф 😂 Но тук и в Турция си го има като отделен десерт.

Пък арабският кадаиф е съвсем различен:قطايف بالقشطة شغل ايدي واطيب من الحاهز - زاكي

Инак за яйцата, дето каза - и реването се прави основно с яйца :D

Мило, сготви ми нещо и ми го донеси! 🥰

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не обичам турски десерти и като цяло единственият сиропиран сладкиш, който ми харесва, е баклава.

В Турция не ми хареса храната там, където съм била. Но обичам дюнери! Те само арабски ли са или има и тюркиш?

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Аз не обичам турски десерти и като цяло единственият сиропиран сладкиш, който ми харесва, е баклава.

В Турция не ми хареса храната там, където съм била. Но обичам дюнери! Те само арабски ли са или има и тюркиш?

Моляяяя? Турската храна е като божество сред храните 😀 всичко е толкова вкусно, че нз. Отида ли в Турция и се връщам минимум +3 кила. Особено искендера... и кюнефе за десерт. Чак ми потекоха лигите

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Кюнефе пък винаги ми звучи като хюмне.

На мен като кенеф. 

преди 5 часа , Blueberry каза:

Аз не обичам турски десерти и като цяло единственият сиропиран сладкиш, който ми харесва, е баклава.

В Турция не ми хареса храната там, където съм била. Но обичам дюнери! Те само арабски ли са или има и тюркиш?

Дюнерът произхожда от Турция, арабите го научават от тях.

Не си имала късмет с храната явно. 

преди 42 минути, Arwity каза:

Моляяяя? Турската храна е като божество сред храните 😀 всичко е толкова вкусно, че нз. Отида ли в Турция и се връщам минимум +3 кила. Особено искендера... и кюнефе за десерт. Чак ми потекоха лигите

И на мен искендерът ми е любим! ❤️  Много разнообразна кухня. Бих казал, че всичко сме взели от тях, но там е по-вкусно. :P

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

На мен като кенеф. 

Дюнерът произхожда от Турция, арабите го научават от тях.

Не си имала късмет с храната явно. 

И на мен искендерът ми е любим! ❤️  Много разнообразна кухня. Бих казал, че всичко сме взели от тях, но там е по-вкусно. :P

Да,  точно. Яла съм дюнер и в Египет, пак араби и в Турция, еми нищо общо. Турския еее... ммм... 😄 на светлинни години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Arwity каза:

Да,  точно. Яла съм дюнер и в Египет, пак араби и в Турция, еми нищо общо. Турския еее... ммм... 😄 на светлинни години.

Специално дюнера го предпочитам при арабите. 😂 Повече ми харесват сосовете, подправките и маринатата, ако е пилешки. Овнешкият ми харесва повече при турците май. арабската туршия също ми харесва повече :P

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Любопитен факт за мен е, че съм яла дюнер във всяка чужда държава, в която съм била ахах 

В България са най-хубави!

🙄🙄🙄 значи е бил някой за 1ст 😄 или яко се ебаваш 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , FikLena каза:

 Зайкееееее къде сиии

@zai4eto82

Джиджи Хадид и Зейн Малик се разделиха, биел майка ѝ

https://woman.bg/zhulta-shpionka/dzhidzhi-hadid-i-zejn-malik-se-razdeliha-biel-majka-ѝ.76065.html

Yolanda-Hadid-Zayn-Malik-Gigi-Hadid.png

Ако това е майката в ляво, 100% някой нещо не е разбрал. Ако някой някого е бил, това е било майката тоя келеш. А на него вероятно му е харесало. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , FikLena каза:

 Зайкееееее къде сиии

@zai4eto82

Джиджи Хадид и Зейн Малик се разделиха, биел майка ѝ

https://woman.bg/zhulta-shpionka/dzhidzhi-hadid-i-zejn-malik-se-razdeliha-biel-majka-ѝ.76065.html

Yolanda-Hadid-Zayn-Malik-Gigi-Hadid.png

Йоланда Хадид е от хората, които като кажат “Добър ден”, значи със сигурност е нощ. Манипулативна и money-hungry до мозъка на костите си. Има безброй клипове как говори на Джиджи и я унижава, че обича да си хапва.

Това в момента е опит да вземат 100% попечителство над детето и Зейн да не го вижда. 🤦‍♀️

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Йоланда Хадид е от хората, които като кажат “Добър ден”, значи със сигурност е нощ. Манипулативна и money-hungry до мозъка на костите си. Има безброй клипове как говори на Джиджи и я унижава, че обича да си хапва.

Това в момента е опит да вземат 100% попечителство над детето и Зейн да не го вижда. 🤦‍♀️

lol :D

https://translate.google.bg/?hl=bg&tab=TT&sl=en&tl=bg&text=The documents state that Malik was at the Pennsylvania home he shares with Gigi on September 29 with Yolanda Hadid when the dispute occurred. (Gigi was in Paris at the time.) He allegedly called Yolanda a "fucking Dutch slut%2C" and told her to "stay away from [my] fucking daughter." TMZ also notes that he said%2C "the fucking sperm that came out of [my] fucking cock%2C” and both TMZ and Gawker note that this is a bizarre thing to have said. Though Gigi was not at home during the argument%2C Malik allegedly screamed at her over the phone%3A "strap on some fucking balls and defend your partner against your fucking mother in my house." He also allegedly screamed at%2C and attempted to fight%2C a security guard who was in the home%2C saying%3A "Get the fuck out of my fucking house copper."&op=translate

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох го, но на няколко места се споменава, че Зейн не е дал показания и е искал просто това да му се махне от главата. Аз като я гледам тая каква е нагла, не си представям как Зейн ще й крещи и тя няма да отвърне, сто процента го е обидила на расистка основа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвам да си мисля как щом @zai4eto82 не само не го обнародва, ами и не коментира изобщо вече втори ден тая история, значи ще да е не само вярно, но и е изцяло виновен. Все пак тя е навътре в тия неща и знае! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Почвам да си мисля как щом @zai4eto82 не само не го обнародва, ами и не коментира изобщо вече втори ден тая история, значи ще да е не само вярно, но и е изцяло виновен. Все пак тя е навътре в тия неща и знае! 

 

Със сигурност някой от тях й е направил страхотен и незабравим жест, който никога няма да забрави, нито разкаже. 

  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...