Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Blueberry каза:

Мързи ме level: не ми се овкусява салата, затова ще си поръчам готова от Хепи.

(не няма да го направя, но е факт, че си помислих)

@DarkChild беше ме питал какво работя - не е тайна, но не е лесно за обяснение. Офис работа, административна, не е кол център, не е аутсорсинг, но да кажем, че има сходство с този тип дейности. Нелепо е, че съм преуморена, ама от 2 години все сме недостатъчно служители и ми идва в повече, а пък аз не мога да приключа работния ден с много несвършени задачи и такам :D 

Реално за работата ми не се изискват много специални качества (на хартия), но пък отнема много време да се обучи човек.

Ако свършиш цялата работа, въпреки липсата на персонал, тогава нямат стимул да назначат нови хора.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , FikLena каза:

много са агресивни водещите

 

Тоя нещастник си го заслужава. Унижиха го както си трябва! :D❤️ 😘 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само се надявам и ако не беше ЛГБТ организация реакцията да е същата. Това груб обществен позор защото се руши и напада без причина. После чак е, че там ЛГБТ са били атакувани. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Само се надявам и ако не беше ЛГБТ организация реакцията да е същата. Това груб обществен позор защото се руши и напада без причина. После чак е, че там ЛГБТ са били атакувани. 

Принципно е точно така нали, но дали щеше да го има това изпълнение, ако не бяха ЛГБТ организация? 

Иначе тоя, освен сичко останало, в много ниска топка се цели. Ако иска да блесне, да вземе пример от Сидеров - Болен поне беше сравнително разнообразен с изцепките - Натфиз, рандъм клек шоп, сигурно забравям още много. Да строшиш две маси, три лавици и два стола на някви джендъри говори да покажеш колко си мъж, докато всъшност си жалък мишок някъв там, говори единствено за липса на въображение, а не колко радееш за KLETA MAJKA BALGARIQ, сасипана от тия ЛГБТта. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове


Коментарите са изключително гнусни и отвратителни, не мога да повярвам, че все още виреят толкова малоумни и сбъркани хора на нашите земи.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:


Коментарите са изключително гнусни и отвратителни, не мога да повярвам, че все още виреят толкова малоумни и сбъркани хора на нашите земи.

Ами като цяло на балканите има един проблем - бедни и прости са. Тази комбинация отключва омраза. Не ме разбирай погрешно, прекалените права и пропаганда също не са ОК. Аз не съм за да се бута сексуалната ориентация пред личността. Не мисля, че хората трябва да се делят по религия, цвят, сексуална ориентация или пол. Напротив, всички трябва да са равни. Света отива към двете крайности за съжаление. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам огромен проблем. От седмица има едно момче във фитнеса. Все се върти около мен докато тренирам. Ние дори не си говорим, но вчера ме изчака и дори ми задържа вратата докато си тръгвах. Не знам, той дори не е типа който харесвам:

1. Сравнително нисък
2. С черни очи
3. Тъмна коса

Облича се доста бейсик, с дънки и суитчър. Но има заигравка. Не знам, може би трябва да разместя ходенето ми. Аз си имам партньор, но сега то не пита. @zai4eto82 ти като видна мъжемелачка и гранд дама какво мислиш????

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Имам огромен проблем. От седмица има едно момче във фитнеса. Все се върти около мен докато тренирам. Ние дори не си говорим, но вчера ме изчака и дори ми задържа вратата докато си тръгвах. Не знам, той дори не е типа който харесвам:

1. Сравнително нисък
2. С черни очи
3. Тъмна коса

Облича се доста бейсик, с дънки и суитчър. Но има заигравка. Не знам, може би трябва да разместя ходенето ми. Аз си имам партньор, но сега то не пита. @zai4eto82 ти като видна мъжемелачка и гранд дама какво мислиш????

Из*укай го и ако съумее да те задоволи - го ползвай чат-пат, но бъди директна и не му позволявай да се влюби в обаятелната ти и харизматична персона, ако ли не - му бий шута. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Из*укай го и ако съумее да те задоволи - го ползвай чат-пат, но бъди директна и не му позволявай да се влюби в обаятелната ти и харизматична персона, ако ли не - му бий шута. 

Проблема е, че ние дори не си говорим, но той почна да идва във времето в което и аз. И дори се подсмихва. Не знам, ще го снимам днес да го видите. 

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема е, че ние дори не си говорим, но той почна да идва във времето в което и аз. И дори се подсмихва. Не знам, ще го снимам днес да го видите. 

Игнорирай. Не си размествай графика заради никого. Пак би могъл да те последва във всеки час. Ако си такъв тип, смени залата :D

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес подадох предизвестие! А нашите ми се размрънкаха как в най-тежката ковид криза съм щяла да съм без работа :1000(9): иии нз за ковид кризата, но аз сега съм в нервна криза.

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Днес подадох предизвестие! А нашите ми се размрънкаха как в най-тежката ковид криза съм щяла да съм без работа :1000(9): иии нз за ковид кризата, но аз сега съм в нервна криза.

Сигурен съм, че ще си намериш работа, която ще те направи щастлива и удовлетворена! Стискам палци! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Имам огромен проблем. От седмица има едно момче във фитнеса. Все се върти около мен докато тренирам. Ние дори не си говорим, но вчера ме изчака и дори ми задържа вратата докато си тръгвах. Не знам, той дори не е типа който харесвам:

1. Сравнително нисък
2. С черни очи
3. Тъмна коса

Облича се доста бейсик, с дънки и суитчър. Но има заигравка. Не знам, може би трябва да разместя ходенето ми. Аз си имам партньор, но сега то не пита. @zai4eto82 ти като видна мъжемелачка и гранд дама какво мислиш????

Радвай се, докато можеш. Ще дойде ден, когато дори мухите няма да кацат върху теб.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

Днес подадох предизвестие! А нашите ми се размрънкаха как в най-тежката ковид криза съм щяла да съм без работа :1000(9): иии нз за ковид кризата, но аз сега съм в нервна криза.

По-добре да си си добре в главата, нервите са единственото нещо във организма ни което не се регенерира. А и ще си намериш друга работа все пак.

  • Like 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, pacho каза:

Рики Мартин някога имал ли е толкова огнено представяне и такава публика с пауър в танците?

 

Всички знаем, че Рики Мартин е просто Таркан за бедни 😘 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FikLena каза:

Мелиса като жена изглежда много злееее... какво симпатично момче беше Тихомир

Ако наистина ти пукаше за този човек, щеше да му симпатизираш, че се бори за собственото си щастие, а не да излагаш такива неуместни коментари! 

Тихомир ака Мелиса е доста умна и добродушна личност! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Днес подадох предизвестие! А нашите ми се размрънкаха как в най-тежката ковид криза съм щяла да съм без работа :1000(9): иии нз за ковид кризата, но аз сега съм в нервна криза.

Няма от какво да се притесняваш. Човек трябва да си знае приоритетите. Работа винаги ще има.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен Гейо Педалински си е тоя автохомофоб. Прочех го кат книга! Плюс накрая кат взе няква картинка и я показва... И му се вижда в нискочелната му мутра, че е нагъл, невъзпитан и бавен.

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...