Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 36 минути, Blueberry каза:

На какво я водят кавър? Гледам, че са писали Seka Aleksic - Dodji i uzmi me, но това беше някаква песен на Вероника.

Да, тука бяха споменали, но нямат общо освен някакви подвиквания, което е семпъл сигурно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

И на мен чуплива и влюбена ми е много анти.

А и двата дуета с Галка са топ.

Дали да не направят трети?

Остави дуетите им, това е iconic отвсякъде! Пресич как беше използвана в две от три песни да подвиква Айде Галенаа!!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Защо не съм запозната с личния живот на Галена или по-скоро жълтините, много интригуващо!

https://www.kliuki.bg/340389/родната-кака-на-галена-шокира-с-ужасяв/ - със сестра й не си говорят, годеникът й изневерил със самата Галена седмици преди сватбата!

https://petel.bg/GALENA---ROZHBA-NA-LYUBOV-MEZHDU-BRATOVCHEDI----VIDEO-__27951 .- родителите на Галена са трети братовчеди!

 

Ми тя е циганка, нали видя братовчед й. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми тя е циганка, нали видя братовчед й. 

Аз не съм го виждал, но не се изненадвам.

А феновете ѝ тук, с цел да принизят Преслава, се опитват да изкарат Галена като едва ли не идеала на Хитлер 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Аз не съм го виждал, но не се изненадвам.

А феновете ѝ тук, с цел да принизят Преслава, се опитват да изкарат Галена като едва ли не идеала на Хитлер 🤣

image.png.76f83fbf69d0b6bc62d16dee5368deb5.png

Галин-Ричард :ba: 

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry повечето от тези песни на Преслава които си сложила са много хубави и бяха сезонни хитове. Ако не друго поне не пее за кучки в тях, за разлика от последните си две песни.

Гадни песни за мен са "Без теб" и някои от първия ѝ албум имаше едни "Първа шпага", "Готина и готин" и други - тях не съм ги слушал от години, даже не им помня текстовете. "Режим Неприлична" също не ми харесваше. Беше като скелет в клипа. Тук повечето я харесвате.

А за дуета с Лидия все си мисля, че не е било по желание на Преслава. Замислете се - тя каква полза би имала да направи дует с ... Лидия? По-скоро обратното има логика. Сигурно Галин е натиснал Преслава за дуета като е платил песента и клипа и тя се е съгласила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че е било по инициатива и желание на Лидия. Преслава не си я представям да драпа за дует с когото и да било, не защото няма нужда, а защото я мързи и няма никакво желание. 

Има тъпички песни в първия албум, после смело мога да кажа, че няма неща, които да не й харесвам. "Помощ" ми беше малко смотана, но към днешна дата ми допада повече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Десислава се е разделила с Благой? :( 

То май е от повече от месец това.

Стана много продуктивна, започна да работи повече… тя като е във връзка не е такава. Плюс в последното интервю каза, че заедно или не са щастливи

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Така ли? Вчера си бяха пуснали клип от някакъв басейн. И детето беше с тях. 

Според жълтите вестници не била Десислава това, а друга жена. 

Любимият ми период на Десислава е 2012-2015, да се събира със Светльо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

То май е от повече от месец това.

Стана много продуктивна, започна да работи повече… тя като е във връзка не е такава. Плюс в последното интервю каза, че заедно или не са щастливи

Значи той се е обадил да поздрави свинята-майка.

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Според жълтите вестници не била Десислава това, а друга жена. 

Любимият ми период на Десислава е 2012-2015, да се събира със Светльо!

Светльо не вярвам да иска да гледа на Благой детето, а и тя вече едва ли ще иска да ражда наново.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Гальо каза:

Емили с обувки за над 10 бона сигурно, но със скъсан чорапогащник 🥲

6426-E288-F557-45-AD-8-D71-30-F0399-D895

Класа с пари не се купува. Нямаш ли усет и да ти идва от вътре не става колкото и парса да пръснеш. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, GSA каза:

Класа с пари не се купува. Нямаш ли усет и да ти идва от вътре не става колкото и парса да пръснеш. 

Това какво общо има с чорапогащник, който може да се е скъсал, докато го е обувала? А и една дупка повече или по-малко на мрежест чорапогащник...какво толкова?

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Според жълтите вестници не била Десислава това, а друга жена. 

Любимият ми период на Десислава е 2012-2015, да се събира със Светльо!

Точно тя беше! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

 

От тези само Без теб и Чуплива не стават за слушане. Драганински нещо си беше загубил музата тогава.  Имала е далеч по-лоши неща. Нежен рекет, Ах леле или там както се казваше, пълнежи като Лей-лей, и рекламните й песни например. 

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

 

Най-хубавите й песни! Бих добавил дуетите с Милко и сме готови за Да Бест албум.

преди 5 часа , Blueberry каза:

Защо не съм запозната с личния живот на Галена или по-скоро жълтините, много интригуващо!

https://www.kliuki.bg/340389/родната-кака-на-галена-шокира-с-ужасяв/ - със сестра й не си говорят, годеникът й изневерил със самата Галена седмици преди сватбата!

https://petel.bg/GALENA---ROZHBA-NA-LYUBOV-MEZHDU-BRATOVCHEDI----VIDEO-__27951 .- родителите на Галена са трети братовчеди!

 

http://epicenter.bg/article/archive/143/11/0

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...