Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Иначе много певачки мечтаят за такава реклама като скандалите й с "На кафе" и "Твоите думи'.

Много певачки пък щяха да се възползват от тази реклама след това. Гергана след случката с Оцко не пусна нищо две години, голям пропуск.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Най-добрият клип на 2008, заедно със Забрави и Фалшива кожа. Дори не знам дали от Планета са го номинирали изобщо. Гертруд мачкаше с извънземна видеопродукция тогава.

“Големи думи” и “Мога и сама” също бяха еталони за клипове през 2008. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

“Големи думи” и “Мога и сама” също бяха еталони за клипове през 2008. 

В "Големи думи" си личи почеркът на Нанков - различни ъгли при заснемане, атрактивен монтаж и добри филтри. "Мога и сама" е на Скерлев и е малко клиширан от техническа гледна точка, той тогава на всички плескаше едни и същи филтри, не че сега не го прави.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как метна сценария и я накълна за феновете, песните и извесността. И после Гертруд започна да изчезва от музикалния пейзаж. СЛУЧАЕНОСТ? :roll1:

 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-добрият клип на 2008, заедно със Забрави и Фалшива кожа. Дори не знам дали от Планета са го номинирали изобщо. Гертруд мачкаше с извънземна видеопродукция тогава.

Не, доколкото помня "Планета" не номинираха нито "Забрави", нито "Върви си". :( А наистина се постара за клиповете си през съответната година.

 

преди 14 минути, Danger. каза:

Много певачки пък щяха да се възползват от тази реклама след това. Гергана след случката с Оцко не пусна нищо две години, голям пропуск.

Точно това имах предвид - другите щяха да се възползват за да направят хитове покрай скандала, а Гергана... Балада в Коледната програма и клип на баладата през Януари. После 2 години сън.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Не, доколкото помня "Планета" не номинираха нито "Забрави", нито "Върви си". :( А наистина се постара за клиповете си през съответната година.

 

Точно това имах предвид - другите щяха да се възползват за да направят хитове покрай скандала, а Гергана... Балада в Коледната програма и клип на баладата през Януари. После 2 години сън.

Гергана като човек ми се вижда малко стенистелна, притеснителна и доста добронамерена и принципна. Вероятно случката с Оцко й е подействала още по-демотивиращо да се занимава с музика, както и развитието на кариерата й след Токича.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Жал ми стана за Рени. Добра и наивна е, а бившият ѝ излезе голям мухльо.

Не бъркай понятията. Хитра и проста е. Тя какво е очаквала като отиде в Израел, всички да припадат по нея и да има трета държава, в която да пее и да бъде известна ли? Това е елементарност.

Видяхме й злобата в Брадъра, където наричаше колежките й от този жанр, в който тя се изявява като "долни чалгаджийки", а не се поглежда себе си. Не заслужава никаква подкрепа.

Върхът й беше, като не владееше елементарни понятия, наричаше "гинесТ", "анцунг" и тн. Стана за резил.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Не бъркай понятията. Хитра и проста е. Тя какво е очаквала като отиде в Израел, всички да припадат по нея и да има трета държава, в която да пее и да бъде известна ли? Това е елементарност.

Видяхме й злобата в Брадъра, където начираше колежките й от този жанр, в който тя се изявява като "долни чалгаджийки", а не се поглежда себе си. Не заслужава никаква подкрепа.

В брадъра нарече само Емануела така и то в кавички - или беше на шега или цитираше някой, има клипове. А за Израел не е отишла с мисълта да добави поредна държава, в която е известна, а с ясната мисъл, че дори занемарява кариерата си. 
 

Помним ли този период на кралицата? Тематично! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Gerganafen каза:

Не, доколкото помня "Планета" не номинираха нито "Забрави", нито "Върви си". :( А наистина се постара за клиповете си през съответната година.

 

Точно това имах предвид - другите щяха да се възползват за да направят хитове покрай скандала, а Гергана... Балада в Коледната програма и клип на баладата през Януари. После 2 години сън.

Разбирам я. А не е задължително всеки да приема това като ПР и да се засилва да прави хитове. Личеше си, че й беше много кофти за Твоите думи, специално. Тя, милата и без това рядко пускаше песни, след това съвсем се очужди от този жанр. А и някак си не беше за нея, трябва да си малко нагъл, нахален, отракан, обигран, тези неща ги нямаше у нея. Съвсем закономерно се оттегли. Поне е оставила някакви приятни песни след себе си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Runevski каза:

В брадъра нарече само Емануела така и то в кавички - или беше на шега или цитираше някой, има клипове. А за Израел не е отишла с мисълта да добави поредна държава, в която е известна, а с ясната мисъл, че дори занемарява кариерата си. 
 

Помним ли този период на кралицата? Тематично! 

 

Рени винаги ще остане като една комплексарка, типично за нейната възраст и много изкуствено самочувствие, което придобиват колежките й на тези години.

Поначало не си струва да зарежеш кариера, в името на любовта, ако си смятал, че е била успешна - това е наивност и глупаво, че ще продължи до живот.

Изключително озлобена е към новите колежки, които имат повече участия, фенове и тн. от нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Разбирам я. А не е задължително всеки да приема това като ПР и да се засилва да прави хитове. Личеше си, че й беше много кофти за Твоите думи, специално. Тя, милата и без това рядко пускаше песни, след това съвсем се очужди от този жанр. А и някак си не беше за нея, трябва да си малко нагъл, нахален, отракан, обигран, тези неща ги нямаше у нея. Съвсем закономерно се оттегли. Поне е оставила някакви приятни песни след себе си.

Много песни остави.

Всички клипирани песни в началото на кариерата и бяха големи хитове. Сещам се за Губя те бавно, Гасна по теб, Сини очи, Карма, Боли, Последна вечер, Както преди, Може би точно ти и много други.

Според мен в един момент вече не и се занимаваше. Нали се записа да учи висше. Имала е други приоритети.

Бяха големи приятелки с Преслава в началото на кариерата им. Даже ми беше разписала едно календарче и ми го даде чрез Преслава. :D 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Рени винаги ще остане като една комплексарка, типично за нейната възраст и много изкуствено самочувствие, което придобиват колежките й на тези години.

Поначало не си струва да зарежеш кариера, в името на любовта, ако си смятал, че е била успешна - това е наивност и глупаво, че ще продължи до живот.

Изключително озлобена е към новите колежки, които имат повече участия, фенове и тн. от нея.

Много харесвам Ренет като творчество, но това, че си оставила кариерата едвали не в зенита, за да замине в Израел, е много далеч от истината. Последната й силна година в творчески и кариерен план е 2007-ма, в резултат на което напълни два пъти НДК през 2008 и направи доста добро участие във Великолепната шесторка, след това е тотал щета отвсякъде. Нито имаше дори средно популярна песен, жанрът много се измени, дойде времето на дискотечните комерси, а след това и на ютюб ерата, а тя беше доста отдавна изпаднала зад борда. Така че и да не беше заминала за Израел - пак щеше да е на горе долу подобно ниво. Ивана и Глория са по-адаптивни дори от нея, макар и с не популярни песни правят около милион гледания и си имат участията и феновете. Докато Рени ги загърби.

Отделно цялата й персона лъха на вехтуш и соц-реализъм, ала Глория и Марая Кери. Трябват й силни песни и чисто нов имидж и драстично отслабване и разголване, за да се присетят хората за нея.

В Брадъра донякъде я разбирам защо прояви лицемерие, когато кариерата ти е в упадък и нямаш пари, трябва да направиш компромис, за да се изстреляш нагоре отново. Но тя сгреши присламчвайки се за Ути и Ирини. Ако беше малко по-адаптивна - щеше да си сформира трио с Миглена и Емануела и да извлече огромни дивиденти.

Емануела е по-проста от Рени и това лъсна във второто й участие в брадъра. Да не говорим, че също е злобна и неколегиална. Просто имаше късмета да се закачи за Миглена, която е страхотен ум и стратег и завъртя цялата къща на пръста си, докато си редеше пасиансите и си броеше глаголите в правилника за живеене в къщата. Абсолютна икона! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Ivan_Kozarev каза:

Много песни остави.

Всички клипирани песни в началото на кариерата и бяха големи хитове. Сещам се за Губя те бавно, Гасна по теб, Сини очи, Карма, Боли, Последна вечер, Както преди, Може би точно ти и много други.

Според мен в един момент вече не и се занимаваше. Нали се записа да учи висше. Имала е други приоритети.

Бяха големи приятелки с Преслава в началото на кариерата им. Даже ми беше разписала едно календарче и ми го даде чрез Преслава. :D 

Поне я запомнихме с добро, а не с излагации и драпаща като ненормална за хит, плюеки на всичко, което са изградили с Токича, ала Анелия.
Това е доста добро парче също:

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:



Емануела е по-проста от Рени и това лъсна във второто й участие в брадъра. Да не говорим, че също е злобна и неколегиална. Просто имаше късмета да се закачи за Миглена, която е страхотен ум и стратег и завъртя цялата къща на пръста си, докато си редеше пасиансите и си броеше глаголите в правилника за живеене в къщата. Абсолютна икона! 

Кариерата на Рени няма да я коментирам, тъй като не се смятам за компетентен, по отнешение на нейните успехи, тъй като не съм ги следял.

Не съм съгласен за Емануела. Тя е изключително хитра, умна не е, но може да прави точна преценка за хората и да ги удря там. Благодарение на нея, видяхме истинското лице на Цецо Андреев, за който хората от тези среди, знаеха че е пълен боклук, но стана показно. 

Жалко е, че има хора, които все още работят с него (от поп-фолка), нарече ги прости и че е имал по-високоинтелектуални клиентки, което вероятно е така, но той там беше, защото е известен именно чрез тях и да се изцепи с това малоумно изказване, заслужаваше да гримира само в Койнаре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Рени имаше възможността да бъде на Пайнерските турнета и акъла да прави по някой тук-таме хит, сигурно щеше да е в една лига с Камелия. "Като птица" и "Влюбих се опасно" щяха да са много по-големи хитове днес. Ама пуст късмет!

Отделно възрастта й също беше фактор, малките нямаше как да я изядадат с парцалите както Гергана, Анелия, Преслава, Емилия и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Кариерата на Рени няма да я коментирам, тъй като не се смятам за компетентен, по отнешение на нейните успехи, тъй като не съм ги следял.

Не съм съгласен за Емануела. Тя е изключително хитра, умна не е, но може да прави точна преценка за хората и да ги удря там. Благодарение на нея, видяхме истинското лице на Цецо Андреев, за който хората от тези среди, знаеха че е пълен боклук, но стана показно. 

Жалко е, че има хора, които все още работят с него (от поп-фолка), нарече ги прости и че е имал по-високоинтелектуални клиентки, което вероятно е така, но той там беше, защото е известен именно чрез тях и да се изцепи с това малоумно изказване, заслужаваше да гримира само в Койнаре.

Скорпионското в нея. :1000(6):
Имаме еднакви Луни - в Риби и като доминанта - скорпион. Тъй че не се чудете като ми прелее чашата и започна да кълна като нея в песните й. Много сме емоционални.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Поне я запомнихме с добро, а не с излагации и драпаща като ненормална за хит, плюеки на всичко, което са изградили с Токича, ала Анелия.
Това е доста добро парче също:

 

Това е по-добрият вариант - със сигурност. Да можеш сам да си дадеш спирачки в един момент когато още си във форма и да не ставаш за смях.

В онези години много харесвах и Вероника. Тя също знаеше кога да спре - поздравявам я за което.

Всички останали певици от онова време се развалиха и опорочиха в отчаяни опити да имат хит. С две-три изключения като Преслава и Галена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е вътрешно много добър човек, страхотна харизма имаше навремето. Каквото и да представлява в момента, това не променя заслугите ѝ. Единствената заедно с Глория, която рискува за самостоятелни концерти в НДК. Сърбия няма какво да я коментираме - Ивана легален кавър нямаше да види, ако не беше Рени. Дори Планет клуб, където беше съдружник или изцяло собственик, беше много вървежен навремето - всички пееха там. Въобще, в онези години до 2003 Рени си беше бутиков изпълнител. После, разбира се, изгуби много. Но човек се влюбва, греши. Десислава е същата с мъжете. Избягвам да виня хората за такива неща, защото човек не знае какво е, докато не изгуби почва под краката си. Сега онази пиявица Наско Лазаров й е пи ар и почти не остана предаване, където да не е отишла. Радвам се, че не я мързи, но наистина ѝ трябва промяна - и звукова, и визуална, чисто ментална дори.

Позволих си да гледам снощи един от епизодите на Черешката с Галин... Много нагло парче. Не спира да меле, да си натрапва мнението, и то злобно и заядливо. На 30 години целият в ботокси, в някакви безумни дрехи, тръгнал да говори против висшето образование, да защитава инфлуенсърството. Дори и чалгата не успя да защити, когато Джуди го захапа на тая тема. Прави се на забавен и добричък, но просто тия дълбоки комплекси от Добрич са неизкореними. Да се благодари, че е тая чалга, че не го виждам с това си мислене как ще прокопса на пазара на труда.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Да се благодари, че е тая чалга, че не го виждам с това си мислене как ще прокопса на пазара на труда.

Площад Македония и Околовръстното винаги биха го приветствали на пиацата за утоляване на страстите.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е казал за висшето образование. Но има ли смисъл оот него изобщо, когато навсякъде изпитите се пазаруват на килограм, дори и в най-престижния, стар и акредитиран университет в България - двубуквието на Орлов мост.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, adorable каза:

 

Позволих си да гледам снощи един от епизодите на Черешката с Галин... Много нагло парче. Не спира да меле, да си натрапва мнението, и то злобно и заядливо. На 30 години целият в ботокси, в някакви безумни дрехи, тръгнал да говори против висшето образование, да защитава инфлуенсърството. Дори и чалгата не успя да защити, когато Джуди го захапа на тая тема. Прави се на забавен и добричък, но просто тия дълбоки комплекси от Добрич са неизкореними. Да се благодари, че е тая чалга, че не го виждам с това си мислене как ще прокопса на пазара на труда.

Не го следя това предаване и не знам какво е казал за висшето образование. Но е факт, че половината от университетите са своебразни банки, за които няма значение какво се случва с теб, а да се наливат едни огромни пари. Да не говорим за платеното обучение и тн. Като цяло, темата е много абстрактна, но просто, не е той човекът, който може да говори свободно по темата, още повече да се изрази аргументирано.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Не го следя това предаване и не знам какво е казал за висшето образование. Но е факт, че половината от университетите са своебразни банки, за които няма значение какво се случва с теб, а да се наливат едни огромни пари. Да не говорим за платеното обучение и тн. Като цяло, темата е много абстрактна, но просто, не е той човекът, който може да говори свободно по темата, още повече да се изрази аргументирано.

Да, да, прав си - аз по същия начин съм разочарован от Софийския. Поради същата причина не записвам и магистратура все още - искам да знам, че наистина ще ми е полезна и ще науча и приложа нещо от нея, а не като всички овце да записвам рандъм магистратури, колкото да има нещо. Магистратурата нито опит дава, нито експертиза. Да не говорим колко е паднало нивото от 5 години насам поне заради изтичането на мозъци - приемат куцо и сакато да си запълнят квотите.

Но не върви Галин да го казва това. Човек, който не може да формулира свястно едно изречение. Той и език не е научил дори. Призна си, че книга не е хващал в ръце. И всичко това нямаше да има значение, ако просто беше по-смирен и по-искрен по отношение на това, което е той самият като ориентация. Каквито и мъдрости да тръгне да ръси, те са просто заучени фрази и нямат никаква тежест. Щото има много момичета и момчета, които са много повече от него във всяко отношение, и се борят по нормалния, трудния начин. Не им стоят съмнителни спонсори зад гърба, нито ги правят на гъби.

И да застанеш срещу тоя тип хора, дето не са никак малко, е доста пошло. Освен това, като стана дума за чалгата, разправя, че няма друг стил освен нея в момента. Ма чакай малко, има си хора, пълнят зали и клубове на различни музика. Дори в самата чалга има различен тип изпълнител. Споменаха "Бял мерцедес" като символ на пошлост и той каза, че това било преди 25 години. Да де, ама в Белия мерцедес има метафори от самото време и Нелина пее, че "не се продавам и за пари... не разменям любов за коли". Но те упорито са се хванали за самия мерцес като нарицателно и плюят, а самият Галин в момента има много по-тъпи текстове дори. Направо лошо ми стана от това, което чух и видях.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде Малката мина Преслава.

Топ 3 най-гледани за сезона:

1. Скандал - 5.6М

2. Точно в 3 - 5.0М

3. Аномалия - 4.7М (5.0М с топика)

Азо има над 35% от чужбина и не знам дали е за засичане. 4-то място остава за Преслава, но през юни ще я мине и Автомата, защото всеки ден и намалява по 40-50к и цял месец прави над 100к. Симона също излезе по-рано, а прави повече гледания и ще я мине на лайкове.

Този пост не е с цел да провокирам, а да покажа истината на някои като @Hurricane и @presi_fen! които още си я имат с хита на сезона.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре заговорихте за Гергана и Галин. Ставали 10 години от дебюта му.

Да си припомним как излезе този клип и всички се кефеха, че Гергана е намерила 'такова хубаво и симпатично момче, каквито няма в чалгата'. :D

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...