Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Съмнявам се. Да си гей означава да харесваш мъже в сексуален, емоционален и физически аспект. Сигурен съм, че @GSA не вижда 

в Галин.

Ох ужас точно с Галин ще си легна аз - да ми лепне нещо венерическо. 
Аз такива анимационни герои не харесвам - супер изкуствен. Като е мъжкар да е мъжкар. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, GSA каза:

Ох ужас точно с Галин ще си легна аз - да ми лепне нещо венерическо. 
Аз такива анимационни герои не харесвам - супер изкуствен. Като е мъжкар да е мъжкар. 

Има много гадна бенка на оная работа.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Има много гадна бенка на оная работа.

Ти верно ли си го минала? Аз само като го видя в лице си представям засъхналата сем течност на хариета по косата му - не мерси. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Ти верно ли си го минала? Аз само като го видя в лице си представям засъхналата сем течност на хариета по косата му - не мерси. 

Слуховете, че пишчицата му трябва да се наблюдава само под микроскоп и има бенка върху нея, се носят от време оно.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам, изпуснах, ама цялата тумба гейтаци се е изнесла. Сега тренират в Пулс на България.ИСТИНСКИ МАЦКИ!

В Милениум, Флайс.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Пашев наистина не е добре. :1000(29):

 

Какво е това бълване от Робов? Не са ли чували за концепция в кариерата? 3 дуета в рамките на 10 дни? Той ще се преекспонира по-бързо и от Теофиков...

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Какво е това бълване от Робов? Не са ли чували за концепция в кариерата? 3 дуета в рамките на 10 дни? Той ще се преекспонира по-бързо и от Теофиков...

Тоя има ли самостоятелна песен? Емрах е най-умен - би си камшика овреме от тоя диамантник. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тоя има ли самостоятелна песен? Емрах е най-умен - би си камшика овреме от тоя диамантник. 

Едва ли ще има - той докато пусне самостоятелна и вече ще е зад борда.

Евала на Емрах наистина - супер разнообразни песни пуска момчето. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, El Gato каза:

Данна и Робов днес в 16ч.

Ей, изцедиха го това момче. Може ли па всичко в тая чалга да е по абсолютния калъп, бе? То като се почне от визия, поведение, изцепки и тъпотии, мине се през еднообразието в музиката и текстовете и се стигне до това да се вземе едно име и всички да минат през него, за да предизвикат някъв интерес или евентуално да извадят хит. А с тая колаборацийщина вече тотално се прекали. Ник'ва индивидуалност, братче. Щом и Камелия, която дълги години наред не се решаваше на общи песни с други, сега тотално се пусна по тая пързалка. Всичко се е втурнало да прави дуетни албуми ли? Ми те дуото Мая и Магапаса едно време правеха повече самостоятелни (поотделно) песни, отколкото сега уж соловите изпълнители. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепи още не е стигнала седмичните лайкове на Къде беше ти, които бяха над 50к. По-малко от 100к и Скандал я минава. Обожавам когато част от феновете й се изхвърлят и накрая не мине очакванията им. Аз продължавам да си я слушам!

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

А като видя вече пост с Х лайкове и Х гледания за Х време, и ми се доповръща. 🤮 Много статистици в тоя форум, бе. 😀

Окей бумер!

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

А като видя вече пост с Х лайкове и Х гледания за Х време, и ми се доповръща. 🤮 Много статистици в тоя форум, бе. 😀

Аз ги подминавам, че ми омръзна да чета едно и също от няколко дни.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Робов обаче е скандален. Само на 18, а за по-малко от година направи квартет с целия каталог на Даймънд, после с по-зрялата Янева, след това се върна към зрялата Малка, после изведнъж скочи на 50-годишната легенда Камелия, а сега скача на по-малката от него Данна. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой спомена Мая и Магапаса. Наистина едни от най-силните им песни всъщност са самостоятелните. Поздрав с един от най-любимите ми нейни хитове, който се вписва и в контекста на това мъж ли е Галин или не баш. Това е въпрос, който мен лично грам не ме вълнува, не разбирам какъв е тоя интерес към бенките му и към изявите му под завивките. Според мен тук му приписвате твърде много грехове. Не че няма такива, но за малкия талант, който има, момчето си разви кариерата направо блестящо. Кефи ме в него, че си заявява позицията по някакви въпроси, а не мълчи като г*з. Признавам му и друго качество - признава си, когато някоя му песен е флоп, което не се сещам някой друг да прави така открито.

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...