Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 56 минути, plambata каза:

 

- Джена прави сензационен 100% чалга дует с едно от актуалните имена в другия жанр, в който ѝ прави показно по пеене;

 

Колко да е сензационен? 😃

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Ами сензационен е, ся. Не звучи в нито една дискотека, още няма милион и вече изветря. 

И на мен ми омръзна на третият ден, не си я пускам вече. Джена вече и с яки песни не може да види хит милата.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

И на мен ми омръзна на третият ден, не си я пускам вече. Джена вече и с яки песни не може да види хит милата.

Пламбито го разбирам, защото човек, когато прави подобни равносметки, често не може да се откъсне от своите лични присрастия. Харесва му песента, но просто не се получи, флоп е. Виж, че дори нямат никъде общо участие по клубовете, а много други, които правят дуети и се получи тотален хит, са канени на много места. Нещо, което не виждаме при тях!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Колко е променена Преслава в "Събуди се". Призна, че мъжа й е от село. Ето защо се държи толкова зле:

https://www.vbox7.com/play:7a6ec91280

 

Ти пък като си от града да не се държиш по-добре с парцали от подлеза и парфюми-почистващи препарати? Изяш се от яд, че Преслава е чукала Кокаин и то когато приличаше на човек.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Колко е променена Преслава в "Събуди се". Призна, че мъжа й е от село. Ето защо се държи толкова зле:

https://www.vbox7.com/play:7a6ec91280

 

В първия момент я помислих за Славена Вътова! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Ти пък като си от града да не се държиш по-добре с парцали от подлеза и парфюми-почистващи препарати? Изяш се от яд, че Преслава е чукала Кокаин и то когато приличаше на човек.

:roll1:
Най-сетне някой да й каже истината на Зайка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сензационен, в смисъл неочакван. Комбинацията Джена-Тита преди година би звучала като виц. Иначе песента омръзва бързо, рядко я слушам. Но това не значи, че не е експеримент. Това е тезата ми в поста, не че е хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо:

Screenshot-20210522-110950-Chrome.jpg

От Бг:

Screenshot-20210522-110643-Chrome.jpg

Не знам защо излиза по този начин, но има чак 32% от чужбина! Всички останали песни на първите си дни нямат повече от 14% от чужбина и чак после като тръгнат да се показват навсякъде или са хитове от години качват процентите до ~18/20%. И моля Ви не почвайте с оправданията, че излиза в търсачката наред с Бритни. Песента й качена преди 11 години има 500М и в момента е забила с гледанията, а колко й да прави, най-голяма част са от предложения.

@SG, @xroflx9

  • Like 4
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Ти пък като си от града да не се държиш по-добре с парцали от подлеза и парфюми-почистващи препарати? Изяш се от яд, че Преслава е чукала Кокаин и то когато приличаше на човек.

ИзяЖ се пише! 

 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Общо:

Screenshot-20210522-110950-Chrome.jpg

От Бг:

Screenshot-20210522-110643-Chrome.jpg

Не знам защо излиза по този начин, но има чак 32% от чужбина! Всички останали песни на първите си дни нямат повече от 14% от чужбина и чак после като тръгнат да се показват навсякъде или са хитове от години качват процентите до ~18/20%. И моля Ви не почвайте с оправданията, че излиза в търсачката наред с Бритни. Песента й качена преди 11 години има 500М и в момента е забила с гледанията, а колко й да прави, най-голяма част са от предложения.

@SG, @xroflx9

Като гледам и В твоите очи и сравнително новия машъп имат не само 18-20, а над 25% от чужбина. Явно и златните хитове и дуета с Галена са с купени гледания. 

Виж, аз никога не съм твърдял, че всичко е наред с това видео. Но е факт, че има различни фактори, които биха могли да повлияят на такъв резултат, не само задължителното купуване. Между другото, ако тази цифра включва признато нереалните начални 20k спокойно можем да ги махнем тях и пак да си останем с една съвсем прилична ударна начална цифра.

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Десислава втория ден колко ще има? Май под 200k?

Това си е рязък спад, в сравнение с ударните 355k за ден.

И преди е имала сходен спад. Десислава поначало не е певица, която да прави по 200k-300k и повече в продължение на дни и седмици, затова и нейните милиони винаги са си изглеждали реални. Само в тоя случай сега очевидно нещо не е наред. Но, както казах, дори и да махнем началните 20k, от които навярно идва проблемът, пак си имаме един забележителен начален старт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Десислава втория ден колко ще има? Май под 200k?

Това си е рязък спад, в сравнение с ударните 355k за ден.

 

преди 1 минута, SG каза:

И преди е имала сходен спад. Десислава поначало не е певица, която да прави по 200k-300k и повече в продължение на дни и седмици, затова и нейните милиони винаги са си изглеждали реални. Само в тоя случай сега очевидно нещо не е наред. Но, както казах, дори и да махнем началните 20k, от които навярно идва проблемът, пак си имаме един забележителен начален старт.

"Нема кинти да купува, всичко се инвестира в новата версия на Фотошоп" :P 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко някой си беше надул от колата новата на кака ви Деси. (Нали тук това било критерий за хит) 😀

Истинска Кралица! ❤️ 

По принцип се дразня на тая игра с купуваните гледания, но време беше и наша Деса да се овълчи, да го вкара малко мръсно и да развърже кесията. Нека си на помпа малко егото. Явно с пърхане на очички и поведение на "света вода ненапита" не стават толкова лесно нещата. Хаха 😀 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Преди малко някой си беше надул от колата новата на кака ви Деси. (Нали тук това било критерий за хит) 😀

Истинска Кралица! ❤️ 

По принцип се дразня на тая игра с купуваните гледания, но време беше и наша Деса да се овълчи, да го вкара малко мръсно и да развърже кесията. Нека си на помпа малко егото. Явно с пърхане на очички и поведение на "света вода ненапита" не стават толкова лесно нещата. Хаха 😀 

Тя от години си помпа егото, видим резултат не виждам, нито има неописуем интерес към нея от страна на публиката, нито от собствениците на клубове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Колко е променена Преслава в "Събуди се". Призна, че мъжа й е от село. Ето защо се държи толкова зле:

https://www.vbox7.com/play:7a6ec91280

 

😍😍😍 

Лелее страхотна е! Толкова добре изглежда и така освободено говори. Колежките й да взимат пример, че всички с някои малки изключения забиват и ъ-кат яко по интервюта.Определено майчинството добре й се е отразило.

  • Love 2
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Кама стартира с 300к ли колко бяха на “Не те забравих” със супер малко лайкове и се разбра, че купуваше. После падна на под 100к  Айде малко по-реалистично. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

И Кама стартира с 300к ли колко бяха на “Не те забравих” със супер малко лайкове и се разбра, че купуваше. После падна на под 100к  Айде малко по-реалистично. 

А Райна кога?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя от години си помпа егото, видим резултат не виждам, нито има неописуем интерес към нея от страна на публиката, нито от собствениците на клубове.

Винаги си го има интереса от хората (разбира се, не с еднаква сила в различните ѝ периоди), дори когато прави простотии, все ѝ прощават. И като за една от "старите чанти" си докарва и стабилна бройка участия. 

Е, на мен ми се иска малко пó друг тип поведение и отношение към кариерата си, но за мързелана като нея и това си е доста. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...