Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, GSA каза:

И Кама стартира с 300к ли колко бяха на “Не те забравих” със супер малко лайкове и се разбра, че купуваше. После падна на под 100к  Айде малко по-реалистично. 

Не те забравих е жестока и заслужаваше да е много по-високо оценена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, GSA каза:

И Кама стартира с 300к ли колко бяха на “Не те забравих” със супер малко лайкове и се разбра, че купуваше. После падна на под 100к  Айде малко по-реалистично. 

Според мен на Камелия някой й направи мръсно тогава. Песента си стартира с реален интерес в началото и после изведнъж гледанията взеха да скачат радикално. Не е изключено някой да е решил да се избъзика и с ДС сега, но абсурд тя самата или дори Оцко да са сметнали, че някакви си 20k гледания и 1000-2000 лайка отгоре ще й направят силна премиерата.:roll1:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не те забравих е жестока и заслужаваше да е много по-високо оценена.

Това няма нищо общо. Той не твърди, че не е добра песента, а че и Камелия е била попазарувала за нея. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Това няма нищо общо. Той не твърди, че не е добра песента, а че и Камелия е била попазарувала за нея. 

Мен въобще не ме вълнуват гледанията. :bleh: Сега ще изкарате поста ми за Деса от преди 5 минути и ще кажете, че си противореча. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имената от първата генерация не пазаруват гледания. Те са видели най-много от златните години на жанра и знаят, че фалшивите звезди са до време. Затова Глория и Ивана ги няма никакви в YouTube, а на Десислава и Камелия не всичко им е успешно.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки купените гледания, мен песента ме зариби много. Да я качват по-бързо в стрийминг платформите, че тия подвиквания в клипа страшно ме дразнят.

 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

Въпреки купените гледания, мен песента ме зариби много. Да я качват по-бързо в стрийминг платформите, че тия подвиквания в клипа страшно ме дразнят.

 

Този път сме на едно мнение. Клипът колкото е ефектен, толкова и пречи на нормалното слушане на песента, защото очите и ушите ти остават в него. :D Аз самия, дето толкова го защитавам, съм го гледал само един път за второто денонощие. :D

BTW в стрийминг платформите са качили и машъпите. Хит Микс си знаят работата, дано да подбутнат Десислава да им даде да й качат и целия каталог на New Music.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Общо:

Screenshot-20210522-110950-Chrome.jpg

От Бг:

Screenshot-20210522-110643-Chrome.jpg

Не знам защо излиза по този начин, но има чак 32% от чужбина! Всички останали песни на първите си дни нямат повече от 14% от чужбина и чак после като тръгнат да се показват навсякъде или са хитове от години качват процентите до ~18/20%. И моля Ви не почвайте с оправданията, че излиза в търсачката наред с Бритни. Песента й качена преди 11 години има 500М и в момента е забила с гледанията, а колко й да прави, най-голяма част са от предложения.

@SG, @xroflx9

Коте,все още съм пиян. Какво се опитваш да ми кажеш???

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Danger. каза:

Въпреки купените гледания, мен песента ме зариби много. Да я качват по-бързо в стрийминг платформите, че тия подвиквания в клипа страшно ме дразнят.

 

Мастърът е с един припев по-къс в края. <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

А Райна кога?

Райна няма излишни пари. 

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Не те забравих е жестока и заслужаваше да е много по-високо оценена.

Съгласен съм - любима ми е и на мен. Брутален проект. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като си напазаря гледания, но всичките наведнъж се отчетат във втората секунда от правенето на клипа ми публичен:
F88-DDDAE-25-CC-4-B4-C-9552-72-CB31-E964

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като тропна с крак на шефа да ме направи "Певица на годината" за п-ти път и той вземе да отмени церемонията по раздаването на наградите.
F88-DDDAE-25-CC-4-B4-C-9552-72-CB31-E964

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз като тропна с крак на шефа да ме направи "Певица на годината" за п-ти път и той вземе да отмени церемонията по раздаването на наградите.
F88-DDDAE-25-CC-4-B4-C-9552-72-CB31-E964

*Аз като си кача някоя снимка за close friends, а на сутринта видя, че е публичен*

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, чушка. каза:

*Аз като си кача някоя снимка за close friends, а на сутринта видя, че е публичен*

Това тая от журито на едно предаване за таланти ли е? Дето Катя Еврачкова и Ицо Хазартов се подвизават също? 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Този не беше ли водещ в Нова Тв?

 

F88DDDAE-25CC-4B4C-9552-72CB31E964A5.jpeg

Аз, виждайки Райнуш по гол гъз в Арена Армеец на концерта, след като проповядвах морал и стойност в музика и поведение цяла година. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Сенуж, няма да постигнеш успех, какъвто имаше Мемеандреа. Не се напъвай. :1000(29):

Така е, защото Преслава все още има успешна музикална кариера, заразлика от другата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Аз, @Starboy @retr0 @Willy и останалите които участвахме,виждайки копията на Мемеандреа-Мемедеса,Мемемилия и Мемепреса

20210522-170116.jpg

Андреа, виждайки че сте заети да правите мемета с нея, вместо да стриймвате "Егоист" на всички платформи едновременно:
F88-DDDAE-25-CC-4-B4-C-9552-72-CB31-E964

  • Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...