Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Hurricane каза:

Пак ще дръпнат Преслава, ако не им откаже. 

Дано блесне интелигентността у нея и им откаже. Такива предавания само развалят имиджа й. Неслучайно 2016-та, когато участва в Капките е една от най-слабите й години в кариерата заедно с дебютната й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пък какво иска не мога да разбера? Да я канят 15 сезона ли? Колко изкара тя, 3 или 4? Сигурно е взела поне едно 200 000 лв. за това, какво иска повече, никоя друга не го беше постигала.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Малката откакто излезе е над песента на Пепи във ВСИЧКИ платформи. Май ще се окаже най-големият й хит, не я пипайте точно за тази песен.

Стига глупости и ти. Защо споменаваш само Малката при положение, че песента е дует? Все едно сега аз да кажа, че "Скандал" е хит само на Галена. Към Робов също има голям интерес. Видя се, че благодарение на на него и Камелия набара добри гледания. Към момента трудно може да го определим това. Нека се види дали "Аномалия" или "В твоето легло" ще се задържи по-дълго във времето. Колкото и да ми е анти Преслава не можем да отречем, че на фона на останалите е хит. С какво "Аномалия" е повече? Преди време избухна, че тук се налагаше "Шефката", а сега не оставаш назад и правиш същото. И за мен "Скандал" е голям хит, харесвам я, но твоето в момента си изглежда, че сякаш нарочно буташ дори и Малката. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Стига глупости и ти. Защо споменаваш само Малката при положение, че песента е дует? Все едно сега аз да кажа, че "Скандал" е хит само на Галена. Към Робов също има голям интерес. Видя се, че благодарение на на него и Камелия набара добри гледания. Към момента трудно може да го определим това. Нека се види дали "Аномалия" или "В твоето легло" ще се задържи по-дълго във времето. Колкото и да ми е анти Преслава не можем да отречем, че на фона на останалите е хит. С какво "Аномалия" е повече? Преди време избухна, че тук се налагаше "Шефката", а сега не оставаш назад и правиш същото. И за мен "Скандал" е голям хит, харесвам я, но твоето в момента си изглежда, че сякаш нарочно буташ дори и Малката. 

Ама какви глупости? Голяма работа че съм написал само песента на "Малката"... 
Добре, айде, дуетът на Малката и Робов откакто излезе не е ли над В твоето легло във всички платформи? Къде е лъжата, може ли да ми кажеш? Ако не беше голям хит, щеше да е над нея само първите дни и после да падне, а тя е на път да прави двойна разлика с нея. Като вземем че стартира с 200к и още седи на ~160k дневни, как може да отречеш че се превръща в най-големият хит до момента и за двамата?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Стига глупости и ти. Защо споменаваш само Малката при положение, че песента е дует? Все едно сега аз да кажа, че "Скандал" е хит само на Галена. Към Робов също има голям интерес. Видя се, че благодарение на на него и Камелия набара добри гледания. Към момента трудно може да го определим това. Нека се види дали "Аномалия" или "В твоето легло" ще се задържи по-дълго във времето. Колкото и да ми е анти Преслава не можем да отречем, че на фона на останалите е хит. С какво "Аномалия" е повече? Преди време избухна, че тук се налагаше "Шефката", а сега не оставаш назад и правиш същото. И за мен "Скандал" е голям хит, харесвам я, но твоето в момента си изглежда, че сякаш нарочно буташ дори и Малката. 

Малката е пълна смешница, а Робов е новата сензция тип Теофиков. Но в малко по-малки размери.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Хаха, смях. Тоя купени ли има? Много са й 5 млн.

Надали са купени. Доста вдигна интереса покрай Капките. Голяма част от гледанията са заради това. Освен това песента е хубава и е кавър на известна песен. Това също помага. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли инфантилно жена на 30+ години с дете да си избере прякор "Малката"? Или може би не е визирала възрастта си с този избор, а количеството си умствен багаж?!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Робов не е никаква сензация, няма и да бъде според мен. Ще е нещо като Емрах макс.

Но “Аномалия” си е голям хит по мои наблюдения. А защо са я писали ft, като си е почти чист дует? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е ли инфантилно жена на 30+ години с дете да си избере прякор "Малката"? Или може би не е визирала възрастта си с този избор, а количеството си умствен багаж?!

Ххахахха, това колко дълго сме го коментирали и сме й се смели. Големи шамари заслужава заради това. Колко дълго мисли, че ще изглежда като на 25? Тя след 6-7-8 години е на 40 - МАЛКАТА.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Робов не е никаква сензация, няма и да бъде според мен. Ще е нещо като Емрах макс.

Но “Аномалия” си е голям хит по мои наблюдения. А защо са я писали ft, като си е почти чист дует? 

Ми, че то и Емрах е сензация. Всяко ново име, което успее да генерира голям интерес към себе си в тези времена е сензация. Много по-голям интерес има към Робов отколкото към Малката. И дуетът му с Цветелина Янева беше успешен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Някакво модно корифейче. Обличаше звезди, имидж стайлинг и бла-бла. Неприятно чиченце.

Аааа Стоянски ли, не схванах веднага

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво е станало? Камелия трябваше да я натирят от БиТВ преди няколко години още. Прекалиха с нея още след втория сезон.

Тя всяка година им е връщала хонорара от над 200 хилки за сезон. Взима ги и после им плаща с него за да си я държат. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ххахахха, това колко дълго сме го коментирали и сме й се смели. Големи шамари заслужава заради това. Колко дълго мисли, че ще изглежда като на 25? Тя след 6-7-8 години и на 40 - МАЛКАТА.

Още кратък период ще бъде известна тази пръдла, преди кармата да я последва за гаврата с най-големия терористичен акт в модерната световна история.

55700-glitter.gif

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Тя всяка година им е връщала хонорара от над 200 хилки за сезон. Взима ги и после им плаща с него за да си я държат. 😂

вика - Аз ще се повъртя в ефир няколко години.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Още кратък период ще бъде известна тази пръдла, преди кармата да я последва за гаврата с най-големия терористичен акт в модерната световна история.

55700-glitter.gif

OMG,  егати гифа.

Знаеш ли, че голяма част от неуспеха на този албум е, че излиза именно в седмицата на антентатите, всичко се срива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е ли инфантилно жена на 30+ години с дете да си избере прякор "Малката"? Или може би не е визирала възрастта си с този избор, а количеството си умствен багаж?!

Малката дете ли има? 😯

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали клипът на Деса е с купени гледания или не, но толкова пъти не съм слушал песен на repeat от началото на годината май.

Това, което Гальо показваше с някакви скрийшотове, не е вярно. Снощи по това време (след 23:00 ч.) си я пуснах няколко пъти и имаше малко под 190к гледания. Може би наистина има някакъв бъг с клипа.

Искам да отбележа и нещо друго - за ден и малко тя има точно 1039 коментара. Прецъках ги - не виждам повтарящи се, т.е. говорим за над 1000 реални коменатара! За сравнение, Малката и Робов с песен на 16 дни, която си е хит, са с 825 коментара. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на Малката Тарантулата по ми харесваше със текста за двете кули

Освободете Палестина🇵🇸

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...