Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Попфолк певицата Ванеса: Няма да забравя обидата на Вили Казасян!

Разделих се с бащата на детето си, в тази професия е трудно да опазиш семейството си

  20 Ноем. 2015, 18:57 
Попфолк певицата Ванеса: Няма да забравя обидата на Вили Казасян!
 
Тая тъпа като гъдулка, бе!
 
  • Thanks 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, plambata каза:

Не знам дали клипът на Деса е с купени гледания или не, но толкова пъти не съм слушал песен на repeat от началото на годината май.

Това, което Гальо показваше с някакви скрийшотове, не е вярно. Снощи по това време (след 23:00 ч.) си я пуснах няколко пъти и имаше малко под 190к гледания. Може би наистина има някакъв бъг с клипа.

Искам да отбележа и нещо друго - за ден и малко тя има точно 1039 коментара. Прецъках ги - не виждам повтарящи се, т.е. говорим за над 1000 реални коменатара! За сравнение, Малката и Робов с песен на 16 дни, която си е хит, са с 825 коментара. 

Демек всичко е реално? Как си го обясняваш? Средна е за мен песента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

OMG,  егати гифа.

Знаеш ли, че голяма част от неуспеха на този албум е, че излиза именно в седмицата на антентатите, всичко се срива.

Беб, не е така. Албумът излиза точно на 11.09.2001 след 20 дневно изместване на него и филмът от средата и края на Август, съответно на 11.09 и 21.09 заради емоционалния брейкдаун на Кралица Мими, породен от невероятната й работа по албума и цялото напрежение заради безпрецедентната звукозаписна сделка с Вирджин на стойност 100 милиона долара. Както и заради саботажа от страна на Джей Ло и бившия на Мими мъж и ЦЕО на Сони рекърдс - Томи Мотола.
Запознал съм се обширно с цялата биография на Кралица Мими, неслучайно правих психологически профил на невероятната й личност преди 2 месеца.
Купи си книгата на десетилетието, заради която брад и сестра й я съдят за над по един милион долара.
images?q=tbn:ANd9GcSNs1ANkIQr71PWU2g7Pa6

 

И за да не е спам, да се поздравим с хита:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:2aba847012

Ванеса бе гост в „Часът на Милен Цветков“ на тема: Какво е да си разведен на 24

http://aramusic.bg/vanesa-v-otkrobeno-interviu-za-razvoda-i/

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Ама какви глупости? Голяма работа че съм написал само песента на "Малката"... 
Добре, айде, дуетът на Малката и Робов откакто излезе не е ли над В твоето легло във всички платформи? Къде е лъжата, може ли да ми кажеш? Ако не беше голям хит, щеше да е над нея само първите дни и после да падне, а тя е на път да прави двойна разлика с нея. Като вземем че стартира с 200к и още седи на ~160k дневни, как може да отречеш че се превръща в най-големият хит до момента и за двамата?

Не отричам нищо. Просто не виждам нещо кой знае какво в тази песен за да остане хит дългосрочно и да се задържи. Освен това я сравняваш със самостоятелна песен. Робов доста помага за тези гледания. Женските му се кефят доста. На Малката кой е последният самостоятелен хит? Разчита на дуети с Теофиков, Емрах, а сега и Робов, които са тийн идоли. Все гледа да хване вълната, както беше с пандемията. Сама е кръгла нула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

https://www.vbox7.com/play:2aba847012

Ванеса бе гост в „Часът на Милен Цветков“ на тема: Какво е да си разведен на 24

 

Голямо постижение и повод за гордост!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката е една, смотло! Нямаме нужда от втора! Може да завеждаш касата на Емилия, нищо повече!

http://blife.bg/article-19774

Двамата се намерили не къде да е, а в сайт за запознанства. „Тръгнахме на 1 април“, смее се Ванеса, която е студентка по „Счетоводство и контрол”.

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Беб, не е така. Албумът излиза точно на 11.09.2001 след 20 дневно изместване на него и филмът от средата и края на Август, съответно на 11.09 и 21.09 заради емоционалния брейкдаун на Кралица Мими, породен от невероятната й работа по албума и цялото напрежение заради безпрецедентната звукозаписна сделка с Вирджин на стойност 100 милиона долара. Както и заради саботажа от страна на Джей Ло и бившия на Мими мъж и ЦЕО на Сони рекърдс - Томи Мотола.
Запознал съм се обширно с цялата биография на Кралица Мими, неслучайно правих психологически профил на невероятната й личност преди 2 месеца.
Купи си книгата на десетилетието, заради която брад и сестра й я съдят за над по един милион долара.
images?q=tbn:ANd9GcSNs1ANkIQr71PWU2g7Pa6

 

И за да не е спам, да се поздравим с хита:

 

Леле, тази книга е излезнала? Сигурно е пълна с интересни неща, тя има брутален живот.

Вярно беше това за Джей Ло и Мотола. Той открадва бийта/музиката от пилотния сингъл на албума и го дава на Дженифър Лопез. Лопез регистрира №1 сингъл и голям хит, а Марая се връща да презапише песента. Затова е и отлагането. После пък датата съвпада точно с атентата. Голям карък и много труден период за нея.

Но тя 4 години по-късно им го изсулва, направо покорява нацията отново за пореден път.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Демек всичко е реално? Как си го обясняваш? Средна е за мен песента.

Ами тези 20к в първите секунди са странни, ако са така. Ако тези снимки на Гальо са реални, значи нещо много странно става с този клип, защото аз съм убеден, че снощи, 7-8 часа след премиерата, при мен излизаха около 188к гледания. Коментарите и те наистина са впечатляващи, не може да се отрече. Клипът е много силен, логично е да предизвика силни гледания, ще я видим занапред как ще е, но и днес след 16 ч. е направила 100к, пак ли да са купени?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не отричам нищо. Просто не виждам нещо кой знае какво в тази песен за да остане хит дългосрочно и да се задържи. Освен това я сравняваш със самостоятелна песен. Робов доста помага за тези гледания. Женските му се кефят доста. На Малката кой е последният самостоятелен хит? Разчита на дуети с Теофиков, Емрах, а сега и Робов, които са тийн идоли. Все гледа да хване вълната, както беше с пандемията. Сама е кръгла нула. 

Ванеса, здравей! Говорим с „малката“ или с „бившата“? :D :D :D

Ако ме бяхте попитали преди няколко месеца, щях да ви отговоря, че говорите с „Малката Ванеса“. Но с днешна дата бих казала, че говорите с „бившата малка Ванеса“.
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Дързост и красота“ в компаниите на братя Касъмови

https://hotarena.net/darzost-i-krasota-v-kompaniite-na-bratia-kasamovi

Недълго след слуха, че фолк певицата Алисия има интимни отношения с продуцента си Виктор Касъмов, хора от екипа на фирмата споделят, че фирмата му и тази на неговия брат са станали като сериала "Дързост и красота".
 

Новата клюка е, че собственикът на "Ара Мюзик" бутал стремглаво нагоре в кариерата дебютантката Ванеса и това не било никак случайно. 
 

Дори накарал Алисия да направи дует с нея и да вземе участие в най-новото и видео. Почти същото положение било и във фирмата на Ненчо Касъмов, който след като се раздели с Теодора, лекувал любовни рани с други от изпълнителки си. 
 

Първо била Ашли, а сега Александра. Певиците от години наред обаче не случвали на хит, въпреки сериозната ротация по телевизията. 
 

"След като Теодора го остави и роди от друг в Америка, той търси нея във всяка друга. Дори все още излъчва клиповете на Теодора, въпреки че отдавна не пее", споделят запознати с любовите на продуцента.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано добре че тук пишете за песента на Преса,че да се сетя,че е пуснала нещо щото съм си пускал песента й точно 2 пъти. За справка "Скандал" съм я слушал 5-6 пъти,което си е рекорд за песен,в която участва Медил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Скоро 1-ви клас. След някоя и друга година ще я правим баба. Маминка.

Смях! Още по-смешно ми стана сега с този псевдоним. Представи си я на 40-50 ако още пее и все още да е Малката... Малката, дъщерята и внучето 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Честно казано добре че тук пишете за песента на Преса,че да се сетя,че е пуснала нещо щото съм си пускал песента й точно 2 пъти. За справка "Скандал" съм я слушал 5-6 пъти,което си е рекорд за песен,в която участва Медил.

Кажи честно - слушаш ли ТиДжен? Защото аз нещо не :( Но пък я чух 3-4 пъти в началото, рекорд! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Смях! Още по-смешно ми стана сега с този псевдоним. Представи си я на 40-50 ако още пее и все още да е Малката... Малката, дъщерята и внучето 😂

Галена и Татяна са адекватни - Мама Ураган и Мама Сита, съответно. Малката директно да става Бабомаминка. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Деската с тези рекордни за нея гледания вече трябваше да е на първо място в трендинг. Или поне в Топ 3.

Въпроса ми е защо е на #19 място? 

Бъг :D Новият прякор на Фатме е Лейдибъг! 

Watching Miraculous Ladybug -NICS | Ladybug girl, Miraculous ladybug party,  Ladybug party

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Деската с тези рекордни за нея гледания вече трябваше да е на първо място в трендинг. Или поне в Топ 3.

Въпроса ми е защо е на #19 място? 

Колко направи за 24 часа в крайна сметка?

Представяш ли си да отмъкне титлата от Галена и Меди? 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Ванеса, здравей! Говорим с „малката“ или с „бившата“? :D :D :D

Ако ме бяхте попитали преди няколко месеца, щях да ви отговоря, че говорите с „Малката Ванеса“. Но с днешна дата бих казала, че говорите с „бившата малка Ванеса“.

Смятай колко се вълнувам от нейната личност щом не знаех, че има дете. Тя отдавна е бивша малка, ама карай ... 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Тоя измекяр ли е Чефо, дето плюе по добрата стара чалга във всеки свой клип?

 

Не е правил секс дълго време и е изнервен, бие го тока.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Деската с тези рекордни за нея гледания вече трябваше да е на първо място в трендинг. Или поне в Топ 3.

Въпроса ми е защо е на #19 място? 

В големия Трендинг е 7-ма, в този за музика 19-та. Това, ако някой ми го обясни как става, ще съм му много благодарен. Тубата нещо съвсем странна взе да става.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

В големия Трендинг е 7-ма, в този за музика 19-та. Това, ако някой ми го обясни как става, ще съм му много благодарен. Тубата нещо съвсем странна взе да става.

И аз не схващах логиката, но Уили успя да измисли някакво обяснение, което върза. Явно е за много разбиращи тази туба и изисква време да й посветиш, за да я изучиш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Не отричам нищо. Просто не виждам нещо кой знае какво в тази песен за да остане хит дългосрочно и да се задържи. Освен това я сравняваш със самостоятелна песен. Робов доста помага за тези гледания. Женските му се кефят доста. На Малката кой е последният самостоятелен хит? Разчита на дуети с Теофиков, Емрах, а сега и Робов, които са тийн идоли. Все гледа да хване вълната, както беше с пандемията. Сама е кръгла нула. 

Малката има по-големи соло хитове от тези тримата и буди еднакво интерес при децата. Робов кога ще пусне соло хит? Теофиков и Емрах соло песен над 10м?

Ванеса има 13М!!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...