Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Колко да е дългосрочен?!😂 Остават 4 дни!

На мен това ми е ясно. Отвори си бутилка Белуга и празнувай рождения ден на Кралицата! :holiday:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Благодаря, здраве и късмет и на вас. 

Иначе, режеш си носа и БТВ не харесва това.

Няма нищо. Пак да я канят. Но с дигитални ефекти да й добавят стария нос. Нали експлоатираха идеята Камелия. Какво е един нос?

Какво ще кажеш за поразителната прилика с Емилия? Беше отразено и по медиите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Няма нищо. Пак да я канят. Но с дигитални ефекти да й добавят стария нос. Нали експлоатираха идеята Камелия. Какво е един нос?

Какво ще кажеш за поразителната прилика с Емилия? Беше отразено и по медиите.

https://bg-voice.com/камелия-аут-от-гласът-на-българия-по-btv/

Заслужи си хейта, спор няма. Иначе, очаквано доста попресолиха манджата в медиите. Но, който го е страх от мечки не ходи в гората. Камелия знае в какъв бизнес работи от 25 години. Никой не дава нищо даром.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

@Willy Или някой, който знае?

С какъв процент се вдигат гледанията на час в петък вечер? С 150%?

Направи ли МАГИЯ песента ти да е с цели рекордни 100К в ПЕТЪК вечер? На третата седмица? :hahaha: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Направи ли МАГИЯ песента ти да е с цели рекордни 100К в ПЕТЪК вечер? На третата седмица? :hahaha: 

Това не е никак зле сравнено с песни като Пиян и Паника, които бяха хитовете на лято 2019. И сега е брутална конкуренция.

Ще видиш, че нейната песен ще устои на времето, както повечето нейни. Това ще й помогне в дългосрочен план.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пука ѝ на Камелия за тези отрепки от БТВ, които не са имали смелостта да я уведомят в очите, а са го направили в имейл. Нейната кариера прогресира, а тяхната телевизийка залязва. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Направи ли МАГИЯ песента ти да е с цели рекордни 100К в ПЕТЪК вечер? На третата седмица? :hahaha: 

Въпросът, скъпи ми приятелю е, че дали ще успеем да ги вържем тия 100К? :D  :D

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

https://bg-voice.com/камелия-аут-от-гласът-на-българия-по-btv/

Заслужи си хейта, спор няма. Иначе, очаквано доста попресолиха манджата в медиите. Но, който го е страх от мечки не ходи в гората. Камелия знае в какъв бизнес работи от 25 години. Никой не дава нищо даром.

Знаеш ли дали в договорите имат клаузи да не си пипат визията, освен ако не са го съгласували с продуцента? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Пука ѝ на Камелия за тези отрепки от БТВ, които не са имали смелостта да я уведомят в очите, а са го направили в имейл.

Какво е станало? Камелия трябваше да я натирят от БиТВ преди няколко години още. Прекалиха с нея още след втория сезон.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това не е никак зле сравнено с песни като Пиян и Паника, които бяха хитовете на лято 2019. И сега е брутална конкуренция.

Ще видиш, че нейната песен ще устои на времето, както повечето нейни. Това ще й помогне в дългосрочен план.

Аз нямам идея, защото някога скачат доста, някога не толкова, но за песента на Прес не мисля че ще се нареди до песните и с задържане като Пиян, та дори и Беден в сърцето. Ще има сега 4.4М за месец, после макс 2 или по-малко втория и видиш ли ще отнеме време да стигне и до 10М. Скандал се очертава да има над 5.5М само за месец.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Какво е станало? Камелия трябваше да я натирят от БиТВ преди няколко години още. Прекалиха с нея още след втория сезон.

Виж в линка, който е посочил Фокси.
За мен този формат се изтърка тотално. Въобще българската телевизия е пълно дъно. Сто пъти Капките, сто път България търси талант, сто път Гласът. Аман вече. Кой изобщо ги гледа тези до болка втръснали и преекспонирани формати?!:mf_surrender:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Знаеш ли дали в договорите имат клаузи да не си пипат визията, освен ако не са го съгласували с продуцента? 

Не, но си трябва обновление. Много изкараха даже с Графа и Иван Лечев. Само Михаела Филева е свежо попълнение в екипа. А и след като Бойко превзе и БТВ станаха много компрометирана телевизия. Слугинаж до досада.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тея некадърници от *айнер пак са омазали датата:

 

Галка каква е щaстлива и усмихната в началото, дори и на балада. Някаква радостна "Вижте ме успях!". Много е готина да е жива и здрава!

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

@asylum 

 

Screenshot_20210521_230038.jpg

Таснииииим ❤️ Стори ми се, че я видях оня ден в Самър Бар и Грил в Южния парк ❤️ Ще преживея Стругаро. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Това е гавра на BTV с личния избор на човека. Могат само да съжаляват, че изпускат високия рейтинг покрай интереса на хората към Камелия.

Според мен още от преди това са били намислили да я шиткат. Това с носа е само добър повод, но не са го измслили, както трябва. Така те излизат дребнавите.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Според мен още от преди това са били намислили да я шиткат. Това с носа е само добър повод, но не са го измслили, както трябва. Така те излизат дребнавите.

И миналата година уж беше под въпрос Кама, накрая я оставиха. Нека се фокусира върху кариерата си и да бъде по-продуктивна, че да й свикнем на новия сурат. Бтв няма да спрат да я канят в предавания така или иначе. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Според мен още от преди това са били намислили да я шиткат. Това с носа е само добър повод, но не са го измслили, както трябва. Така те излизат дребнавите.

Те не я ли бяха обявили, че ще е ментор? Даже и да коментира изборите я викнаха, лице си им беше до преди тя самата да си смени лицето. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...