Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Доживяхме да видим Цица и по Планета. Джена е изписана втора на плочката, по-принцип от Пайнер си пишат техните артисти първи :D

R91S8mf.png

Писали са махараджа Джен "Външна продукция", дано ги напусне заради това!

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Писали са махараджа Джен "Външна продукция", дано ги напусне заради това!

Тя и Галя с Дрисльо е външна продукция ама ГАЛЕНА е изписана първа :D И всички останали, които съм виждал нямат толерантност относно това, че е въшна продукция, но тук явно има кеш кеш кеш от Цицка :D Щом почнаха да въртят песни от евровизия по 10 пъти на ден, няма какво да ме учудва :D

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Тя и Галя с Дрисльо е външна продукция ама ГАЛЕНА е изписана първа :D И всички останали, които съм виждал нямат толерантност относно това, че е въшна продукция, но тук явно има кеш кеш кеш от Цицка :D

То па понеже е много важно да те дават по ТВ, която гледат 3ма човека.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

То па понеже е много важно да те дават по ТВ, която гледат 3ма човека.

Е не им подценявайте аудиторията толкова, щом като излезе инфо, че тръгва Планета 4К като канал и се наредиха сума ти клиенти да питат ама когааа ще гледаме и т.н. :D Щом си е платила да я връткат значи има защо. А и освен по чалга тв-тата няма по кои други тв да я пуснат.

  • Wow 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

То па понеже е много важно да те дават по ТВ, която гледат 3ма човека.

Обаче мина почти месец, а твоята още няма милион на последната песен. Тя накрая само пред котки ще си прави концерта и участията, както е тръгнало. :g2:

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Обаче мина почти месец, а твоята още няма милион на последната песен. Тя накрая само пред котки ще си прави концерта и участията, както е тръгнало. :g2:

Сега дуетът с Палома Митева ще я закове на върха. :cv:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, чушка. каза:

Разтърси ме из основи този коментар. Отивам да си сипя малко бяло вино́.

Аз се превъзбудих. Ще се успокоя с чай от резене! 

преди 13 минути, BobiTo каза:

Писали са махараджа Джен "Външна продукция", дано ги напусне заради това!

Май сефте изписват външна продукция. Нищо чудно Джен да им е наредила. 

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Тя и Галя с Дрисльо е външна продукция ама ГАЛЕНА е изписана първа :D И всички останали, които съм виждал нямат толерантност относно това, че е въшна продукция, но тук явно има кеш кеш кеш от Цицка :D Щом почнаха да въртят песни от евровизия по 10 пъти на ден, няма какво да ме учудва :D

То няма какво да въртят вече. Да вземат рандом кючеци от тубата, тип Зелена салата, белким стигнат рейтинга на ДСТВ, ако Фен им е твърде висока топка. 

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

Е не им подценявайте аудиторията толкова, щом като излезе инфо, че тръгва Планета 4К като канал и се наредиха сума ти клиенти да питат ама когааа ще гледаме и т.н. :D Щом си е платила да я връткат значи има защо. А и освен по чалга тв-тата няма по кои други тв да я пуснат.

Не изменяй на Фенчето! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Аз се превъзбудих. Ще се успокоя с чай от резене! 

Май сефте изписват външна продукция. Нищо чудно Джен да им е наредила. 

То няма какво да въртят вече. Да вземат рандом кючеци от тубата, тип Зелена салата, белким стигнат рейтинга на ДСТВ, ако Фен им е твърде висока топка. 

Не изменяй на Фенчето! 

От тубата, после ще ги наврът у кучиту.. :D FEN трябва да сменят водещите, че май станаха много еднообразни, никъкви нови смешки почти :D На едната никой не звъни, на другата и искат шпагати, на третата да си отвори краката, а от Йочко само кючеци да играе и постоянно се заиграва с колегите Jay Cee Стоянчо, Ивчо и др.  :D

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

21:40

Редно ли е да пускаш в чалга форум клип, в който човек застава открито срещу чалга културата? Това не е ли нарушение на 2.5 от правилата? Съвсем открито намеква, че чалга феновете са неуки - това е толкова неемпатично от твоя страна.

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

От тубата, после ще ги наврът у кучиту.. :D FEN трябва да сменят водещите, че май станаха много еднообразни, никъкви нови смешки почти :D На едната никой не звъни, на другата и искат шпагати, на третата да си отвори краката, а от Йочко само кючеци да играе :D

Да върнат Дървения водещ, да вземат Танчето-Зайката и са готови да покоряват нови върхове! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Да върнат Дървения водещ, да вземат Танчето-Зайката и са готови да покоряват нови върхове! 

Трябва да има нещо невиждано като Софка на нова година, където ме е яд, че не записах ... Голяма загуба за мен :( Има един Данаил, най-големия им фен, обажда се постоянно праща им подаръци в студиото :D

А Мара няма ли да пуска нова песен след кавъра на Цуца, че гледам и въртят стабилно старите песньовки. Или ще чака новия договор да изтече и на ново да пусне клипче с "ЪЪЪЪЪЪъъъхъхъх.. .спирам да пея" :D

  • Sad 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pechenko каза:

21:40

Сега намерих малко време да го изгледам това видео, не цялото, но в общи линии ми стана ясно за какво говори.

Най-много мразя, когато някой каже, че слуша чалга или ходи по дискотеки, автоматично да минава в графата "малоумник", "тъпанар", "идиот". Според слушаният жанр да се определя нивото ти на интелект.

Срещал съм го този из социалните мрежи, ясно ми е с каква идея е направил подобно видео, за да се гледа, коментира и трупа дивиденти от него. А иначе плюе жанра, а той стъпва върху него и печели пари, както и правят много хора в България.

Ако я нямаше чалгата, хората кого ли щяха да обвиняват за собственият си неуспех? Все нереализираните в живота или кариерийно, изпитват подобна нужда. Ако си достатъчно осъзнат и наясно със себе си, то няма да имаш и време да отделяш внимание на подобно нещо.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Сега намерих малко време да го изгледам това видео, не цялото, но в общи линии ми стана ясно за какво говори.

Най-много мразя, когато някой каже, че слуша чалга или ходи по дискотеки, автоматично да минава в графата "малоумник", "тъпанар", "идиот". Според слушаният жанр да се определя нивото ти на интелект.

Срещал съм го този из социалните мрежи, ясно ми е с каква идея е направил подобно видео, за да се гледа, коментира и трупа дивиденти от него. А иначе плюе жанра, а той стъпва върху него и печели пари, както и правят много хора в България.

Ако я нямаше чалгата, хората кого ли щяха да обвиняват за собственият си неуспех? Все нереализираните в живота или кариерийно, изпитват подобна нужда. Ако си достатъчно осъзнат и наясно със себе си, то няма да имаш и време да отделяш внимание на подобно нещо.

 

 

В чалгата е истината и в нея най-много може да се експериментира. В момента е на ниско ниво, да, но като музика нищо й няма по принцип. Преди доста интелигентни хора работиха в чалгата и създаваха новаторски песни. В момента е твърде комерсиално и еднообразно, но с какво някой друг стил е над нея? Освен това, виждаме как попаджии и рапЕри се мъчат и не могат да се впишат в чалгата - нито Криско, нито Тита, нито Весоу, нито други знайни и незнайни могат да се справят на чисто музикално равнище. По предавания кой ли също не се мъчи - Роси Кирилова, Ирен Кривошиева. Ми не е лесна за пеене тая музика. Завиждат. Непрокопсаници. Псевдоинтелектуалци. 

А тоя дори няма да си го пусна да го гледам. Клеа колкото и голям хит да ни остави, направи и голямо зло, давайки му трибуна за изява! 

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

21:40

А тоя интелектуалец като умее да плюе Галин, щот не е откровенно гей, що не е казал, че ми е лапал за 35лв в село Бребевница, в община Цариброд преди 2 години? Щот не отговаря на квази-умната му публика ли? Аха. Поздрав за него и Шефката

 

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

В чалгата е истината и в нея най-много може да се експериментира. В момента е на ниско ниво, да, но като музика нищо й няма по принцип. Преди доста интелигентни хора работиха в чалгата и създаваха новаторски песни. В момента е твърде комерсиално и еднообразно, но с какво някой друг стил е над нея? Освен това, виждаме как попаджии и рапЕри се мъчат и не могат да се впишат в чалгата - нито Криско, нито Тита, нито Весоу, нито други знайни и незнайни могат да се справят на чисто музикално равнище. По предавания кой ли също не се мъчи - Роси Кирилова, Ирен Кривошиева. Ми не е лесна за пеене тая музика. Завиждат. Непрокопсаници. Псевдоинтелектуалци. 

А тоя дори няма да си го пусна да го гледам. Клеа колкото и голям хит да ни остави, направи и голямо зло, давайки му трибуна за изява! 

 

И тези, които плюят срещу чалгата, ги видяхме. Криско е най-големият пример. Той дори не се води рапър, а някакъв вид забавление, ако някой го намира за забавен изобщо, де.

Ако вземем и най-известният от другия жанр среди, това е 100 кила, който пее за "путки по масата" и разни други. Ами, мерси. Няма средно образование, гледам че ходеше в някакво училище, май впоследствие придоби диплома, но с триста зора. Това ли е примерът? 

То дори няма с кой да ги противопоставя, тъй като всеки един от актуалните имена от другия жанр, ако изобщо може да се счита, че има такъв в България, са по-големия чалгари и от нашите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

И тези, които плюят срещу чалгата, ги видяхме. Криско е най-големият пример. Той дори не се води рапър, а някакъв вид забавление, ако някой го намера за забавен изобщо, де.

Ако вземем и най-известният от другия жанр среди, това е 100 кила, който пее за "путки по масата" и разни други. Ами, мерси. Няма средно образование, гледам че ходеше в някакво училище, май впоследствие придоби диплома, но с триста зора. Това ли е примерът? 

То дори няма с кой да ги противопоставя, тъй като всеки един от актуалните имена от другия жанр, ако изобщо може да се счита, че има такъв в България, са по-големия чалгари и от нашите.

А ако искат да се хванат на ниво култура, естрададжийките са същите пошли чалгарки, просто тогава са имали протекции и не е имало социални мрежи и жълти медии, за да им гледаме сеира и глупостта. Манталитетът и културата не зависят особено от предпочитания стил музика. Ценностите се формират в семейството. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...