Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Обаче вижте колко е направила Преслава вчера.

image.png.fba557b0411a7656acf4654dcb5a565e.png

И големият пророк Дейнджър му беше изключително "трудно" да предрече, че днес щяла да е под 100К при положение, че вече всички песни падат с всеки изминал ден.

Аз напрвих лек ритуал снощи и продължавам да твърдя, че песента, ако не е над 100К, то ще има много добро задържане спрямо другите песни. You'll see. ;)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Stela каза:

На какво се дължи това според теб? Галин има потенциала да мачка с хитове и го е правил. Аз мисля, че работата с Алфа мюзик и грижите му за кариерите на другите му отвличат вниманието и личния му стимул. Сякаш се старае и влага всичко за тях. А може и да е омръзнал донякъде на хората. Сега тази песен не ми звучи хитово. Хората търсят повече типичното звучене на фолка в момента, а тя не е точно с такова и предполагам, че това е една от причините за слабия интерес. Не е като да не може да прави яки песни. Песента на Симона, на Лидия и Константин си станаха хитове, а той има участие в музиката и текстовете. Защо не направи нещо такова и за себе си, като вижда, че се харесват... Интересно ми е ако ги беше изпял той, дали пак щяха да са хитове.

 

Хората го разбраха, че е фалшив. Не може цяла България да знае, че си гей, а ти да продължаваш да отричаш. Ми бъди мъж и си застани зад това, което си. 
Да не говорим, че и песните му да лишени от всякакъв смисъл - нормално на хората да им писне от еднообразието му. 
 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Аз напрвих лек ритуал снощи и продължавам да твърдя, че песента, ако не е над 100К, то ще има много добро задържане спрямо другите песни.

Тя няма да е. КАЗАХ! :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Тя няма да е. КАЗАХ! :D 

Виж кво не знаеш как седят изцяло нещата, нямам и право да ти обясня всичко напълно.

Ти си казвай, аз ти казвам, че след час и половина ще се види ефект от намесата, а ако си дам много зор в следвщите дни ще се усеща още по-силно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Хората го разбраха, че е фалшив. Не може цяла България да знае, че си гей, а ти да продължаваш да отричаш. Ми бъди мъж и си застани зад това, което си. 
Да не говорим, че и песните му да лишени от всякакъв смисъл - нормално на хората да им писне от еднообразието му. 
 

Не мисля, че е заради това. Извън форума много хора не знаят и не вярват. Имам приятели, които му се кефят и го смятат за голям пич, но си живеят 5 години назад и му слушат старите песни. Лимитиран изпълнител, който бързо се изчерпа. Нас ни отблъсква с надуването си, не толкова с друго. И Фики е имал спадове и после пак големи хитове, но не е опротивявал като човек, даже го лустросаха яко напоследък. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Виж кво не знаеш как седят изцяло нещата, нямам и право да ти обясня всичко напълно.

Ти си казвай, аз ти казвам, че след час и половина ще се види ефект от намесата, а ако си дам много зор в следвщите дни ще се усеща още по-силно.

Какъв ефект? Песента излиза и прави близо 400К гледания и двайсет дни по-късно се сгромолясва на 95К. 

Както бях казал, “Беден в сърцето” ще остане по-големият хит от двете песни. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера четох от телефона, а на него нямам кирилица, та не цитирах @WindWalkerMonk по повод на НЕизпяването на един от малкото хитове в репертоара на Преса - "Искаш ме". Била ти казала, че я няма на синбек. Що не й отговори "Че ти кога си пяла на живо, ма!?"

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

Права си за звученето.

Голяма роля има и сексуалността му и факта, че вече всеки знае за какво става въпрос. Виж с какви якенца и одежди е в клипа...

Помниш ли "Мамиш"? Мега яката песен, дето ако беше излезнала през 2016 щеше да има поне 15 млн, а сега е на 4-5 млн...

Точно за "Мамиш" си мислех, докато пишех поста. Така и не си обясних защо не стана хит. Отдавна хората искаха фолк песен от Галин, а не се получи. За мен му е една от най-добрите песни. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Какъв ефект? Песента излиза и прави близо 400К гледания и двайсет дни по-късно се сгромолясва на 95К. 

Както бях казал, “Беден в сърцето” ще остане по-големият хит от двете песни. :) 

В процентно отношение ще има по-малък спад от другите песни, изключвам вашата - явно е, че се превръща в мега хит и няма конкуренция.

Засега на нас - Преславови ;) ни остава да се борим за ТОП 3. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.05.2021 г. от 20:16, VulkoIsTheBest каза:

Аз мисля, че тази година Преслава ще се представи по-силно от Галена. Преслава вече е със заявка за Хит на годината.

 

От 15.05.2021 г. от 12:09, VulkoIsTheBest каза:

За да дойде 2021 и да започне да ни лъже, лекувайки болно его и комплекси. Сякаш света ще свърши, ако в един сезон Преслава е с по-голям хит. Обидно е за всички, които сме я подкпрепяли.

 

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Изключвам вашата - явно е, че се превръща в мега хит и няма конкуренция.

Засега на нас - Преславови ;) ни остава да се борим за ТОП 3. :3fdb8960598fa63e:

Да, да, така любимо ми е. :yahoo1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

 

 

Да, да, така любимо ми е. :yahoo1:

Ма Прилепа и в предишни сезони е била с по-големи хитове. Оная крадената песен, Пиян, и тя беше по-голям хит от Паниката Галенска. Няма драма! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

 

 

Да, да, така любимо ми е. :yahoo1:

Но след, като се представиха доказателства за гледанията, че идват от България млъкнах, нали така? Какво искаш от мен?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ако трябва да сме честни "В твоето легло" е в пъти по-добра от "Беден в сърцето". Тя на 20-тия е ден е имала 102К. 

Помниш ли Дейнджър как ни я надуваше в колата? :D Харесваше му, сигурно някакви бедни в сърцето хора познава... :bo:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Помниш ли Дейнджър как ни я надуваше в колата? :D Харесваше му, сигурно някакви бедни в сърцето хора познава... :bo:

Моят най-ярък спомен ми  е с коя песен ни посрещна ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Пръв на състезания съм си :jump:

"Пиян" на 20-тия ден е имала 126К. От трите на Преса, дето ги сравнявате си е и най-яката. А "Беден в сърцето" е най-тъпата. 😁

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...