Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Сексът е едно на ръка, манията за величие на сцената е друга работа. Доколкото се вижда, той упорито отрича, че кариерата му е в спад. Беше изцепил, че последната му песен имала 10 млн, визирайки общата балада на Алфите, където пеят 5 човека.

Интерес само към неговата личност и творчество - 0.  Мисля, че няма да се намери пишка, която да компенсира този удар. :holiday:

Така й се пада на разпорената добричлийка като разправяше, че песен с под 6 милиона гледания за него е флоп. Сега ще гледа 5 999 999 от клипове на все още успешни колеги и колежи и ще си мечтае за тях.

  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси след като изсмуче последните хитови флуиди от тялото на Галин за дует с трайност на сезонен хит и после той започне да прави по-малко гледания от Рашия и Гибо бейби:
maxresdefault.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Така й се пада на разпорената добричлийка като разправяше, че песен с под 6 милиона гледания за него е флоп. Сега ще гледа 5 999 999 от клипове на все още успешни колеги и колежи и ще си мечтае за тях.

Леле, благодаря ти, че припомни това негово изказване. Тук го бяхме забравили. Всъщност той сам се е проклел/урочасал. :D

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Според мен след последния му соло флоп Галин много сериозно ще почне да обмисля преустановяване на попфолк кариерата си. Ще му става все по-турдно да си избие вложенията. Viva La Noche - зрелищен клип, бърза комерс песен и накрая... 24К гледания за ден, две седмици след премиерата. Тази песен ще види зор да направи и 2 млн. гледания.

 

Май май-месец му е тенденция да флопва:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Така й се пада на разпорената добричлийка като разправяше, че песен с под 6 милиона гледания за него е флоп. Сега ще гледа 5 999 999 от клипове на все още успешни колеги и колежи и ще си мечтае за тях.

Песен под 9-10М беше казал май.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Песен под 9-10М беше казал май.

Че последната му самостоятелна с над 10 милиона не е ли Ме густа... от есен 2017-та:1000(29):

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Че последната му самостоятелна с над 10 милиона не е ли Ме густа... от есен 2017-та:1000(29):

Точно от тогава е балон, който се крепи на новите си изпълнители и Бета мюзик, а соло хит йок.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Точно от тогава е балон, който се крепи на новите си изпълнители и Бета мюзик, а соло хит йок.


Тази му беше жестока. Но не заголи достатъчно зрънчо в клипа. И е малко кофти мастерирана.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той реално има ли участия някъде?

Преди няколко дни, Галин беше в Син сити и е било пълно мъртвило. То повече е имало хора, с които работи, отколкото някакви клиенти, които да са отишли да го видят. 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в магазина за бельо продавачката ми каза толкова много харесвала Преслава преди, а сега изобщо не иска да я гледа на какво се е направила- освен носа, вика и много кльощава, на нищо не прилича. За Камелия същата работа каза и вика какво им става на тези хора да се правят на нищо. За Галена каза обратното, че и сега е много готина и я харесва. Ето как Преслава отблъсква хората също като мен и аз я харесвах преди, много я слушах, израстнала съм с песните й, но вече не може да се гледа и да се слуша като преди. тя се развали сама. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Вчера в магазина за бельо продавачката ми каза толкова много харесвала Преслава преди, а сега изобщо не иска да я гледа на какво се е направила- освен носа, вика и много кльощава, на нищо не прилича. За Камелия същата работа каза и вика какво им става на тези хора да се правят на нищо. За Галена каза обратното, че и сега е много готина и я харесва. Ето как Преслава отблъсква хората също като мен и аз я харесвах преди, много я слушах, израстнала съм с песните й, но вече не може да се гледа и да се слуша като преди. тя се развали сама. 

А фризьорката как ги подрежда трите, пак по този начин или?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

А фризьорката как ги подрежда трите, пак по този начин или?

Фризьорката харесва Галена и новата й песен. Даже ми вика много е яка, топ е. 

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zai4eto82 каза:

Вчера в магазина за бельо продавачката ми каза толкова много харесвала Преслава преди, а сега изобщо не иска да я гледа на какво се е направила- освен носа, вика и много кльощава, на нищо не прилича. За Камелия същата работа каза и вика какво им става на тези хора да се правят на нищо. За Галена каза обратното, че и сега е много готина и я харесва. Ето как Преслава отблъсква хората също като мен и аз я харесвах преди, много я слушах, израстнала съм с песните й, но вече не може да се гледа и да се слуша като преди. тя се развали сама. 

Как така си израстнала с нейните песни, като ти си по-голяма от нея?

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Как така си израстнала с нейните песни, като ти си по-голяма от нея?

Ами на тъй. Слушам я от самото начало. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Почивката свърши, пак трябва да се работи, не я усетих хич. 

А косата не съм я правила от 2 март, тъй че нормално да се измие цвета. И пак ми е доста добре ксоата, всеки ми го казва след толкова третиране. Ама аз я мия с професионален шампоан, маска и кристали,. 

187880617_4035741479811043_8838457104702663524_n.jpg

Скъпа, нали си много близка с Коцето. Кога най-сетне ще те видим в негово видео? Писна ни от изкуствени моделки. Стига с тия порцеланови кукли. Друго си е естествено маце като теб! 🙂 

Кажи, не е ли ставало дума някога за подобно нещо? 

Бъди сигурна, че форумът, тук ще гръмне, ако те видим в негов клип. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ice_hot_sm каза:

Скъпа, нали си много близка с Коцето. Кога най-сетне ще те видим в негово видео? Писна ни от изкуствени моделки. Стига с тия порцеланови кукли. Друго си е естествено маце като теб! 🙂 

Кажи, не е ли ставало дума някога за подобно нещо? 

Бъди сигурна, че форумът, тук ще гръмне, ако те видим в негов клип. 

Това ще е по-голям хит от песента "Зайка". Предлагам заглавие "Зайченце". Райна ще кълне от яд! 

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...