Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Поредния при това, колко флопа имат Галя и Преслава? 0 за последните 4 години.

Последният флоп сингъл на Пресис беше това неслушаемо нещо, за което от 9 кладенеца вода се вадеше да се покаже колко е иновативно като клип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Willy каза:

Мале Фиона пак флопна! 5 поредни песни й забиват преди да направят и 3М.

 

Хаха, нека й - като говори, че Галин нищо не бил направил за нейната кариера, а именно триото и първата самостоятелна са й най-големите хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хаха, нека й - като говори, че Галин нищо не бил направил за нейната кариера, а именно триото и първата самостоятелна са й най-големите хитове.

И дуета с него.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хаха, нека й - като говори, че Галин нищо не бил направил за нейната кариера, а именно триото и първата самостоятелна са й най-големите хитове.

Къде си е по текст и музика на Диона, а триото също. Реално, Галин нищо не е правил за нея. А нито Лидия, нито Десита имат по-голям самостоятелен хит от нейния. А на Алфа, най-големият хит им е "Излъжи ме".

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Къде си е по текст и музика на Диона, а триото също. Реално, Галин нищо не е правил за нея. А нито Лидия, нито Десита имат по-голям самостоятелен хит то нейния. А на Алфа, най-големият хит им е "Излъжи ме".

Освен това, какво значи, че ще направи "по-малко от 3 милиона"!? За прохождаща певица и 1 милион е уникално постижение. Много изкривени представи за успех. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Къде си е по текст и музика на Диона, а триото също. Реално, Галин нищо не е правил за нея. А нито Лидия, нито Десита имат по-голям самостоятелен хит от нейния. А на Алфа, най-големият хит им е "Излъжи ме".

Тогава защо не пише толкова добре и настоящите си песньовки? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тогава защо не пише толкова добре и настоящите си песньовки? 

Защото е въпрос на вдъхновение и това как ще се оцени като краен продукт, не зависи от нея, а от публиката. Аз лично харесвам "Любовница", както и "Недоволен". Смятам, че се движи много добре самостоятелно.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Последният флоп сингъл на Пресис беше това неслушаемо нещо, за което от 9 кладенеца вода се вадеше да се покаже колко е иновативно като клип.

 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Защото е въпрос на вдъхновение и това как ще се оцени като краен продукт, не зависи от нея, а от публиката. Аз лично харесвам "Любовница", както и "Недоволен". Смятам, че се движи много добре самостоятелно.

Какво доживяхме - да браним Дилдон! Ма и мен ме кефи. Най-добре развиващата се самопродуцираща се "женска" певица! Кефи ме мотивацията й, старае се, продуктивна е. И дуетът с Ивайла е супер. Основният проблем е липсата на глас, но не е само тя така... 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Скандал” вече има около 14 хиляди направени видеа в ТикТок! Хората са луднали и по нея там!

За справка: Най-големият чалга хит в Тикток за годината е “Бой, бой” и има над 30 хиляди видеа там. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А реално Диона от кого получава подкрепа? В Алфа са няколко инфлуенсъри, които си подпомогат един на друг, когато излезе песен, веднага го промоутват и подпомагат за успеха на песента. Имат хиляди колаборации по между си, ходят заедно на участия, а момичето се старае да прави нещо сама. Според мен такива хора като нея, трябва да се адмирират. Да, последната й песен е флоп, но самият факт, че създава нещо, е доста ценно. По тази начин е зависима само от себе си, не от други.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

А реално Диона от кого получава подкрепа? В Алфа са няколко инфлуенсъри, които си подпомогат един на друг, когато излезе песен, веднага го промоутват и подпомагат за успеха на песента. Имат хиляди колаборации по между си, ходят заедно на участия, а момичето се старае да прави нещо сама. Според такива хора като нея, трябва да се адмирират. Да, последната й песен е флоп, но самият факт, че създава нещо, е доста ценно. По тази начин е зависима само от себе си, не от други.

Трябва да я похвалим и за това, че намира спонсори за клиповете. 

Честит 79-ти РД на майка Касъмова. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

 

За песен изцяло на сръбски, качена в канал в България, буквално е смазала с гледания, аз дори веднъж от-до не съм я изслушал. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За песен изцяло на сръбски, качена в канал в България, буквално е смазала с гледания, аз дори веднъж от-до не съм я изслушал. 

 Ариа ще я мине. :ah:

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Трябва да я похвалим и за това, че намира спонсори за клиповете. 

 

 

Диончето много често я виждам да ходи на Атлетик, този до Бамбу на Студентски и е доста земна. Никого не е връщала за снимки, забавлява се и прави това, което й е кеф.

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, чушка. каза:

Като започнете да говорите така, сякаш е национален въпрос, направо ми се иска да изпия двойна водка Ketel one на екс.

Стига сте поставяли всички фенове на Галена под общ знаменател, а и пламбата е изказал мнение, всеки има това право.

Пламбата ми е в игнора, изобщо дори не го смятам за жив и не визирам него.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Диончето много често я виждам да ходим на Атлетик, този до Бамбу на Студентски и е доста земна. Никого не е връщала за снимки, забавлява се и прави това, което й е кеф.

Поздрави я от мен и я попитай какво мисли за Ванчето Великова! 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, VulkoIsTheBest каза:

Брат, слез на земята. Този сезон все още никой няма повече гледания от песента, която наричаш тотален флоп. Много ги пресилваш нещата.

Тези милиони ги направи по една много проста и прозаична причина - липсата на конкуренция. След излзиането на истински хитовите песни ѝ виждаме представянето - на нивото на Симона. Вече е 12-та в Трендинга, срина се за 2-3 дни от челото на класацията. Това, ако е хитът на пролетта, аз съм трамвай.

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...