Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Danger. каза:

Ех, Преса и Галя ако не бяха скарани, щеше да се уреди тя да е главния герой за клипа на Скандал :3fdb8960598fa63e:

Не искам с лошо, но малко напомня на мини орк от Властелинът на пръстените (филма). Нали не влагам грам лоши чувства към детето, просто носи оригиналния ген на мама.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

187800324_4026151940757261_3078348006541

Всеки има нужда от приятел като Диона, за да се опитва да намери перфектния ъгъл, светлина и да те снима. 😂

Не завиждай, има си голяма транс звезда:

Emma Ellingsen – Most Beautiful Transgender Youtuber - TG Beauty (tgbeautymedia.blogspot.com)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Валдес - И ловец съм и рибар съм

2. Кали - 4 4 2

3. Тошко Тодоров - Радка Пиратка

4. орк. Никая - Баща ми е кондуктор

5. Руслан Мъинов - Горе на черешата

6. Ориент Експрес - Тез очи зелени

7. Максим - Богиньо моя

Аранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BobiTo каза:

1. Валдес - И ловец съм и рибар съм

2. Кали - 4 4 2

3. Тошко Тодоров - Радка Пиратка

4. орк. Никая - Баща ми е кондуктор

5. Руслан Мъинов - Горе на черешата

6. Ориент Експрес - Тез очи зелени

7. Максим - Богиньо моя

Аранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко

 

 

Не знам, ама Ники Гурманов ми е доста противен!

Да не говорим че пише "невероятни" текстове на песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Тези милиони ги направи по една много проста и прозаична причина - липсата на конкуренция. След излзиането на истински хитовите песни ѝ виждаме представянето - на нивото на Симона. Вече е 12-та в Трендинга, срина се за 2-3 дни от челото на класацията. Това, ако е хитът на пролетта, аз съм трамвай.

1. Нивото на Симона никак не е зле. Даваш ли си сметка, че песента ще е най-глемият самостоятелен хит в историята на техния лейбъл?

2. Преслава е над нивото на Симона. Всъщност тя винаги е правила повече гледания от Симона.

3. Каква липса на конкуренция, при положение, че след Преслава заваляха по три премиери на ден?

4. Направо казвай кой номер трамвай си и за къде отиваш, да се качвам.

----

Аз разбирам ненавистта ти към толбухинската. Но е толкова голяма, че ти замъглява трезвата преценка. Имам опит в това отношение, знам как е.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Днес беше снимала и някаква змия с Палла и викаше че е гущер и защитен вид.🤣🤣🤣
Нема достапен опис

Как не ви е срам да се бъзикате с дете бахти и злобните същества сте тук особено Галеновите! 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Как не ви е срам да се бъзикате с дете бахти и злобните същества сте тук особено Галеновите! 

Всичко което е в поста ми, го има в сторитата на Преслава. Нито думичка не съм добавил от мен, така че...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце ще се убие да пътува- 26,, 27,28 май. На 26 -ти е в Слънчев бряг, после веднага във Варна и пак Слънчев бряг. Дали няма да бърза да си ходи на 26-ти след като трябва да пътува за Варна. 

И Коце е ходил в тази клиника REVIV в София, където и Анелия ходи за тези процедури за възстановяване на организма благодарение, на които сега е свеж и подмладен много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен след последния му соло флоп Галин много сериозно ще почне да обмисля преустановяване на попфолк кариерата си. Ще му става все по-турдно да си избие вложенията. Viva La Noche - зрелищен клип, бърза комерс песен и накрая... 24К гледания за ден, две седмици след премиерата. Тази песен ще види зор да направи и 2 млн. гледания.

 

  • Like 6
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Според мен след последния му соло флоп Галин много сериозно ще почне да обмисля преустановяване на попфолк кариерата си. Ще му става все по-турдно да си избие вложенията. Viva La Noche - зрелищен клип, бърза комерс песен и накрая... 24К гледания за ден, две седмици след премиерата. Тази песен ще види зор да направи и 2 млн. гледания.

 

Еми "малко ще се сдуха" ама ще си намери кой да му удари една па*ка и ще миряса, споко! :D 

  • Like 2
  • Haha 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, stereoto_ каза:

Еми "малко ще се сдуха" ама ще си намери кой да му удари една па*ка и ще миряса, споко! :D 

Сексът е едно на ръка, манията за величие на сцената е друга работа. Доколкото се вижда, той упорито отрича, че кариерата му е в спад. Беше изцепил, че последната му песен имала 10 млн, визирайки общата балада на Алфите, където пеят 5 човека.

Интерес само към неговата личност и творчество - 0.  Мисля, че няма да се намери пишка, която да компенсира този удар. :holiday:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Ей така съм, като коментирате гледания в тубата :D :D

2:42 @VulkoIsTheBest :D 

4:08 

На мен ми се прищя да й ближа краката на тази, много е сластна в това клипче.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...