Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Stela каза:

Полека да сме уикенд. Научи значението. Уикенд е събота и неделя. Днес сме четвъртък.

В арабските държави вече е уикенд. :D

Ето откъде се е дъхновила Ефенди за хита си на Евровиция!

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Stela каза:

Полека да сме уикенд. Научи значението. Уикенд е събота и неделя. Днес сме четвъртък.

Факт, @Willy никога не казвай на работещ човек, че четвъртък е уикенд. Има още един ден да му се сере в устата.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Факт, @Willy никога не казвай на работещ човек, че четвъртък е уикенд. Има още един ден да му се сере в устата.

Аз съм в почивка отсега до събота включително. Завиждай. Но пък ще работя в понеделник, на 24-ти. Не завиждай. :D

Редно е и гранддамата на форума да сподели графика си! Зайкееее

 

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Заради клОбовете и мен почна Момиче лед да ме кефи. Този боклук песен. Срам за меня. СРАМ, стигнах дъното, знам, но момиче лед я въртят.

Хахахаха :D :D

Споко. Вижда се от всички, че е пускана навсякъде. Самата песен е зарибяваща, нова и различна като звучене, същевременно лирична, но пък и модерна. Затова се открои.

Хит е. Но има по-големи хитове. И даже за сезона този не знам дали и в ТОП 5 ще влезе. Ще видим по-натам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Полека да сме уикенд. Научи значението. Уикенд е събота и неделя. Днес сме четвъртък.

Четвъртък гледанията вече се качват, знаеш кои са слабите дни!🤨

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Хахахаха :D :D

Споко. Вижда се от всички, че е пускана навсякъде. Самата песен е зарибяваща, нова и различна като звучене, същевременно лирична, но пък и модерна. Затова се открои.

Хит е. Но има по-големи хитове. И даже за сезона този не знам дали и в ТОП 5 ще влезе. Ще видим по-натам.

Какво очакваш от Ариа? :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Чух, че днес у Симонкини щяло да има празненство. :ae:

 

79507BE2-FEB6-4D5D-846A-982AE89FEBF5.jpeg

Много на интересува в Симонкини какво ще е. Отиди у тях и ти да празнуваш. Със Симонка да си празнувкате.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

В арабските държави вече е уикенд. :D

Ето откъде се е дъхновила Ефенди за хита си на Евровиция!

 

Да, ама ние не сме в арабските държави. Ако там почнат да слушат чалга ще е добре дошло, защото ще имаме още един силен ден да ни въртят гледания. Ще помагат. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Да се подмие най-сетне.

Време е за нов сценичен трик - да си хвърля носеното бельо по най-пияните клиенти на заведенията! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Да, ама ние не сме в арабските държави. Ако там почнат да слушат чалга ще е добре дошло, защото ще имаме още един силен ден да ни въртят гледания. Ще помагат. 

Ама чакай малко, Азис и Андреа не са ли световни звезди, слушани навсякъде? И на Преса циркулираха песни, преведени на арабски - само заглавията, де. :D

А тоя мухъл Азо не се спря да твари

https://signal.bg/азис-жегна-еднодневките-в-музиката-ви/

Колко рядко да пуска песни? Последните 2 години е пуснал сигурно 6, от които се открои един кючек. Ако визира паузите между хитовете - може. Хабиби, Мотел, сега това ще го видим, ама не може да се каже, че не е продуктивен. Пуска и шитни на английски, нещо с Папи Ханс имаше, кючеци, Сагапо-та. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Нова песен ли е пуснала? Яка ли е?

По принцип само Класа ми харесва нейна и един дует забравих с коя.

Дуетът се казва Кой и е с Алисия. Но хитът е

 

Щяла да пуска нещо тия дни, казваха. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Факт, @Willy никога не казвай на работещ човек, че четвъртък е уикенд. Има още един ден да му се сере в устата.

Няма значение дали работиш или не. Уикенда си е прието, че е събота и неделя. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ама чакай малко, Азис и Андреа не са ли световни звезди, слушани навсякъде? И на Преса циркулираха песни, преведени на арабски - само заглавията, де. :D

А тоя мухъл Азо не се спря да твари

https://signal.bg/азис-жегна-еднодневките-в-музиката-ви/

Колко рядко да пуска песни? Последните 2 години е пуснал сигурно 6, от които се открои един кючек. Ако визира паузите между хитовете - може. Хабиби, Мотел, сега това ще го видим, ама не може да се каже, че не е продуктивен. Пуска и шитни на английски, нещо с Папи Ханс имаше, кючеци, Сагапо-та. 

Жегнал на майка му путката. Накрая ще види как Галена и Меди ще имат по-голям хит от неговия и ще надуе гайда с шепа Ривотрил. Кюпек!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Жегнал на майка ти путката. Накрая ще види как Галена и Меди ще имат по-голям хит от неговия и ще надуе гайда с шепа Ривотрил. Кюпек!

Ешек! И Симона ще го мине, и Малката-Сладката-Близалката, и още някоя друга сигурно ще избухне. Какво мислиш за Ваня, но не Клеопатра, а Богинята? Дали ще гръмне пак?

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нова песен ли е пуснала? Яка ли е?

По принцип само Класа ми харесва нейна и един дует забравих с коя.

С Лиска?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Оле @asylum извинявай, видя ли какво написах, обърках все едно те псувам. :D :D Едитнах го.

Изобщо не останах с такова впечатление! Ама ето, негузен гонен не бяга :D

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ешек! И Симона ще го мине, и Малката-Сладката-Близалката, и още някоя друга сигурно ще избухне. Какво мислиш за Ваня, но не Клеопатра, а Богинята? Дали ще гръмне пак?

 

Не. Да мълчи. На нея й се дава да мълчи все повече. Максимумът й беше Апокалипсис. След това да дойде след 22 години да се пробва. Тогава е следващия цикъл.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Не. Да мълчи. На нея й се дава да мълчи все повече. Максимумът й беше Апокалипсис. След това да дойде след 22 години да се пробва. Тогава е следващия цикъл.

Какво казва астралната карта за Татяна? 

Междувременно пия турско кафе - за чия кариера искаш да гледам аз?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Време е за нов сценичен трик - да си хвърля носеното бельо по най-пияните клиенти на заведенията! 

 

Ариа да започне да съблича мъже от "публиката" както прави Карлеуша и си изкарва участия без нови песни. Хем гледанията на песните на дружката й Емануелция ще скочат заради гаджетата им.

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си Луна да е толкова куку, че да заведе дело срещу @asylum че харесва и други певици и й изневерява по този начин. Наранени чувства и его. Да трябва да ходи по съдилища, а Луна да припада по скамейките.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Жегнал на майка му путката. Накрая ще види как Галена и Меди ще имат по-голям хит от неговия и ще надуе гайда с шепа Ривотрил. Кюпек!

Нека и на костибродската лицемерка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Ама чакай малко, Азис и Андреа не са ли световни звезди, слушани навсякъде? И на Преса циркулираха песни, преведени на арабски - само заглавията, де. :D

А тоя мухъл Азо не се спря да твари

https://signal.bg/азис-жегна-еднодневките-в-музиката-ви/

Колко рядко да пуска песни? Последните 2 години е пуснал сигурно 6, от които се открои един кючек. Ако визира паузите между хитовете - може. Хабиби, Мотел, сега това ще го видим, ама не може да се каже, че не е продуктивен. Пуска и шитни на английски, нещо с Папи Ханс имаше, кючеци, Сагапо-та. 

За арабските държави не знам. Азис и Преслава съм ги чувала в Турция. В един магазин в Кушадасъ собственика, като видя, че сме българи и направи някакъв знак на служителя си и онзи пусна Преслава. От ретрото беше, но не си спомням песента. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...