Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Имам едно признание. Това ми допада повече от последните песни на всички:

Сега всички имаме своите guilty pleasures. Нито яУ, нито спаУ е моето. Моят топ хит за годината. Иначе браво на Десето. Китай и Индия е пазара. Там ше печели от youtube. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Имам едно признание. Това ми допада повече от последните песни на всички:

Сега всички имаме своите guilty pleasures. Нито яУ, нито спаУ е моето. Моят топ хит за годината. Иначе браво на Десето. Китай и Индия е пазара. Там ше печели от youtube. 

И я скъсвах от въртене преди два месеца. :1000(6):

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адам обаче самостоятелно май отива към флоп. Симона много добре върви. Другите от Алфа с дуети едва се налагат, а тя ново име и със самостоятелна песен извади хит. Върви си наравно с утвърдени вече имена по гледания. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Имам едно признание. Това ми допада повече от последните песни на всички:

Сега всички имаме своите guilty pleasures. 

Аз съм тъй с туй

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Честит половин милион гледания на Ванчето!

@asylum @Lelqtian

Реални гледания на една реална жена! Аферин! У Пайнер с милиони последователи едва правят милион топ имената. 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Гърми по абитюренските!😊

Ми то този ремикс е по-голям хит от последните песни на Анелия, Галин, Криско, Денис, Алисия... :D

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия сериозно ли не се усещат, че става досадно и абсолютно прекалено с общите песни? Да се представят поне като формация "Алфа", та да се официализира общата им кариера, защото солова нямат. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ice_hot_sm каза:

Тия сериозно ли не се усещат, че става досадно и абсолютно прекалено с общите песни? Да се представят поне като формация "Алфа", та да се официализира общата им кариера, защото солова нямат. 

Ами какво искаме - пестят пари от отделни клипове и песни за тези трите. Вместо 3 песни с три клипа - Галинчо ги пуска в комплект в една единствена - трябва да се пестят пари - за какво да ги пуска самостоятелно да са му в преразход. 

Ако ли пък имат 10 певици сигурно и тях всичките ще ги наблъска в обща песен. 

Иначе жалко и за новата Симона. Първата и песен е супер силна и то главно, защото гласът и и придава индивидуалност - и нея май ще я забиват с посредствена продукция и колаборации между 6 певци. 
 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мали сега гледам и тая Десита си записала “Водка с утеха” в студиото и си отваря устата в дискотеката. За какво въобще ги канят такива маргинали по участия се питам...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Мали сега гледам и тая Десита си записала “Водка с утеха” в студиото и си отваря устата в дискотеката. За какво въобще ги канят такива маргинали по участия се питам...

Защото това публиката ЗАСЛУЖАВА. 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Защото това публиката ЗАСЛУЖАВА. 

Изпревари ме. Иначе Дяволско желание изживява някакъв ренесанс. Пускат я доста често и бати приемите бележи тази песен. Вчера гледам и по националната телевизия са я пяли. Направо й вършат цялата работа на Преса дж-ите. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Симона е най-силния самостоятелен дебют на жена за над десетилетие. Алфа постепенно се откъсват от имиджа на Тройници.

За триото са избрали най-слабия ден за YouTube.:helpsmilie:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Песента на Симона е най-силния самостоятелен дебют на жена за над десетилетие. Алфа постепенно се откъсват от имиджа на Тройници.

За триото са избрали най-слабия ден за YouTube.:helpsmilie:

Противоречиш си. :D 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Деса Толумбеса: Боливъуд ми е новата чалга БГ! 

Права е! Кажи за кво й е БГ бе. Та те в Индия толко умират от Ковид на ден и па е капка в морето. Е нали ютобе е новота музикална крипто валута. Индия и Китай са половината свят, а и Деса си е баш като арабеска сега. Пищна мадама. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...