Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 33 минути, SG каза:

На Глория най-известна действително й остана Не сме безгрешни. Другите стари й ги знаем най-вече хората, които помним как е мачкала едно време. А тя можеше да постигне много повече. Но при нея проблемите започнаха още когато започна да се прави на обидена и да не идва на концертите. Че то това са годините, в които са се раждали днешните гимназисти и скорошни студенти... :helpsmilie:По същото време Камелия и Ивана дръпнаха значително над нея по отношение на хитове.

Междувременно обаче въпросната е единствената с толкова много концерти в жанра (не само в НДК, а и другите по градове и села). Щом тя може да привлече такъв интерес, представям си какво би било ако и другите се сетят, че не е нужно да ходят само по кръчмите.

 

Най големия й хит е Белите манастири и то бая над останалите. Но тя си има.нейна аудитория. Иначе от сегашните само за Преслава може да се надяваме за концерт, но тя никога няма да направи. Другите са сила в кръчмата, но извън нея са 0. Не знам как е толкова трудно да го разберете. Та то масово хората реагираха позитивно като почнаха да им забраняват залите. Те затова й турнетата, и концертите им пропаднаха. Няма какво повече да предложат от това в кръчмите. Галена има страшен екип, който прави чудеса. Но самата тя е слаба на сцената и не успява да го представи. Другата Янева е дори по зле.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Най големия й хит е Белите манастири и то бая над останалите. Но тя си има.нейна аудитория. Иначе от сегашните само за Преслава може да се надяваме за концерт, но тя никога няма да направи. Другите са сила в кръчмата, но извън нея са 0. Не знам как е толкова трудно да го разберете. Та то масово хората реагираха позитивно като почнаха да им забраняват залите. Те затова й турнетата, и концертите им пропаднаха. Няма какво повече да предложат от това в кръчмите. Галена има страшен екип, който прави чудеса. Но самата тя е слаба на сцената и не успява да го представи. Другата Янева е дори по зле.

Чалгата винаги е предизвиквала хейт. Въпреки това някога Пайнер пълниха зали и стадиони, имаше и успешни самостоятелни концерти на някои изпълнители. Днес сантиментът към старото си е осезаем и с правилната стратегия и промо би им се получило на няколко имена (особено сега, когато народът иска да се весели след локдауните). И под 'старото' нямам в предвид Галена и Янева, тя самата тема тръгна от там, че според мен на Галка винаги ще й липсва нещо, които звездите от златната ера имат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

На всичкото отгоре си признават, че песента не им е толкова на сърце.

Мен лично “Скандал” ме кефи повече от цялата продукция на Галена през 2020. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Унижението е за вас! Защото Галя направи дует с най-актуалното име в поп-фолка и въпреки това не успя да предизвика този фурор, който Петя от Толбухин направи. Да не говорим, че 3 седмици още не могат да я минат с гледанията въпреки многото им купени...

Голямо унижение е да сме с хита на годината до момента, а вие от “Пиян” насам все да удряте на камък. :pepsi:

Фурор е имало само у вас иначе.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

Неделя:

1. Азис 249К (-5%) - Този все да показва завиден staying power 😕

2. Галена и Меди 216К (-9%)

3. Деси Слава 146К (-25%)

4. Робов и Малката 139К (-8%)

5. Теди и Илиян 121К (-4%) - Александрова е с пореден хит. И тук има staying power.

Плътно извън челната петица са Преслава (86К), Симона (79К), Слави Трифонов (71К), Джена и Тита (71К), които са направили колкото в съботната вечер, и Камелия и Робов (63К) <-- Тия нещо почнаха да издишат. Ще има още къчове.

 

Не си написал с колко % пада твоята песничка? А май не са малко. :bn:

Цели 15%. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Днес или утре минаваме мега-турбо-гига-тера хита на майката на Палома? Интересното и различното в случая е, че май нито един от нас, Галеновите, не е луднал кой знае колко по "Скандал". Представям си, ако дуетът беше някоя по-силна песен, какво унижение щеше да претърпи толбухинската. Не че и сега е малко. Макар и да не го признавате, 80-90к дневно 3 седмици след излизането е равно на флоп за име с претенциите на инфлуенсърката. А, и клипче с прием кога?

На 21 Преслава е пяла в Добрич! Ружа е ходила и каза, че е било много яко, но батерията на телефона и паднала и няма клипове! Сори

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

As they should! Заслужава го! Последната истинска звезда, Галин никога няма да има тази подкрепа, дори и Меди ще го мине след години.

Меди отдавна е минал тая карикатура!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

По-жегнал те човек от мен в тоя живот да не срещнеш!

Майкини на Симонкини се оплаква, че още не си е изчистила след последния купон у тях. 

5C6CC6D2-E6B1-42E4-9972-B295A20CACD0.jpeg

68C30D13-D638-4D4F-A6AC-66B6515DE61E.jpeg

2A88776A-E586-47BC-BD0F-7C065223D15C.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Меди отдавна е минал тая карикатура!

Но пъх Мехмедя никога не е бил национална сензация. Все още повечето нечалгари не са го и чували. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Майкини на Симонкини се оплаква, че още не си е изчистила след последния купон у тях. 

5C6CC6D2-E6B1-42E4-9972-B295A20CACD0.jpeg

68C30D13-D638-4D4F-A6AC-66B6515DE61E.jpeg

2A88776A-E586-47BC-BD0F-7C065223D15C.jpeg

Не знам кво да ти кажа. Много нещо ми идват, но има ли смисъл..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Има ли селянки в тоя форум?

 

Тези дни я видях случайно. Много сладка, все едно Деси след 20 години.

А за Галин не знам с какво толкова предизвиква тази негативна вълна. Ако е заради прикритата ориентация ще е жалко, защото това си е негова работа. Но като му погледнем кариерата ще видим, че човека си изпълни това, което беше запланувал- изгради си своя силна кариера за 5-10 години и покрай засилката си помогна и на други да бъдат забелязани.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Но пъх Мехмедия никога не е бил национална сензация. Все още повечето нечалгари не са го и чували. 

Галин не е имал толкова голям хит, колкото този, най-вероятно няма и да има.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Галин не е имал толкова голям хит, колкото този, най-вероятно няма и да има.

 

Ааа, аз имах предвид Фикича! 

Кой е Галин? 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Статистка в новия клип на Десислава.

Пожелавам й да се реализира малко повече, белким някой ден рекламира бульони

image.png.eb880faedfb6a5ab0d1dbe6da3e01bf9.png

  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тези дни я видях случайно. Много сладка, все едно Деси след 20 години.

А за Галин не знам с какво толкова предизвиква тази негативна вълна. Ако е заради прикритата ориентация ще е жалко, защото това си е негова работа. Но като му погледнем кариерата ще видим, че човека си изпълни това, което беше запланувал- изгради си своя силна кариера за 5-10 години и покрай засилката си помогна и на други да бъдат забелязани.

Едвали във форум, в който 90% от потребите са гей, някой би се възмутил от сексуалната ориентация на Галин. Причините за спада му са не една и две, но обобщено от двата контингента в държавата той загуби масово фенове: 1) за стрейт хората се окарикатури и вече е прекалено гей, за да бъде слушан и следван, 2) за гей хората той е двуличен и лицемерен, защото А) не призна, че е гей и Б) нито веднъж не подкрепи ЛГБТИ+ комюнитито публично.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Едвали във форум, в който 90% от потребите са гей, някой би се възмутил от сексуалната ориентация на Галин. Причините за спада му са не една и две, но обобщено от двата контингента в държавата той загуби масово фенове: 1) за стрейт хората се окарикатури и вече е прекалено гей, за да бъде слушан и следван, 2) за гей хората той е двуличен и лицемерен, защото А) не призна, че е гей и Б) нито веднъж не подкрепи ЛГБТИ+ комюнитито публично.

Имах в предвид точно това, че прикрива ориентацията си, а не че я има тази ориентация.

Не знам, за мен Галин постигна максимума в тия по-слаби години за жанра. Реално погледнато те с Фики бяха единствените нови сензации на десетилетието преди да дойде новата голяма вълна. Но докато Гальо се бореше със свои сили (да, който иска да подмята с какви :D ), то Фики имаше опората на едно най-известните имена в жанра. Едно е да си никому известно момче с пари от мебели Явор и сам да се мъчиш да направиш нещо, друго е да си сина на Тони Стораро и с тия пари и връзки да те натрапят на публиката.

И после вече идват спадовете им (Фики започна с флоповете първи) и това, което правят след тях (Фики се издигна в очите на хората с добро представяне в Капките, а Галин направи все по-засилващ се ТОП лейбъл). Това всичкото казано по отношение на темата кой е по-по-най, нали, иначе конкретно по отношение на Галин не мисля, че нещата, обвързани със сексуалната му ориентация трябва да ни пречат да видим колко успешна му е всъщност кариерата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Ако тази песен беше излязла тази година, щеше да е един от ТОП 3 хитовете на годината.

Тя си беше доста известна и тогава. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...