Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Отратителна е наистина тенденцията с употребата на "кучки" в текстовете - не толкова самата дума, но контекста (който е кажи речи един и същ във всички песни) си е направо гнусен.

  • Like 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 43 минути, чушка. каза:

Радвам се, че ти харесва, все пак това е най-силният дует до момента. :)

Май забравяш, че Другата" на Диона и Ивайла е излязла през 2021-ва, май диър💋

  • Haha 4
  • Love 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

1. Хита на сезона ще излезе по-късно според мен (не давам прогнози кой ще е, просто нищо от сегашните предложения не ми харесва особено)

2. Ако някъде съм анализирала последните 10 песни на Преслава, може да прочетеш анализа ми, тя по нищо не се различава от останалите :D 

3. "Скандал" ми е слаба на мен, затова не е изненада, че не работи толкова добре, колкото утвърдената формула на Преслава. Ще е хит, доколкото в момента може да има хитове. Малко хората са отвикнали от чалгата и това струпване на нови предложения не помага според мен. 

Имам и друга теория - хората мразят певици с къси коси и визията на Галена с късата перука ги отблъсква. :1eye:

Значи като те тагне Кондомчо отговаряш,а аз като те тагна-не?? По конец си цялата затова лесно ще те скъсам!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, omline каза:

Отратителна е наистина тенденцията с употребата на "кучки" в текстовете - не толкова самата дума, но контекста (който е кажи речи един и същ във всички песни) си е направо гнусен.

Съгласен. Супер вулгарно е - как едно малко дете би изпяло нещо такова. Дори Джена и Преслава като майки как го пеят не знам. Децата им с гордост ще пеят кучка явно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме, много яка! Жалко само че и при тях ще трябва да минат 2-3 дни докато всичко се оправи с тренда и показване, защото засега върви плачевно.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале,и това ме зариби. Частите на Кама са много избухващи. Разбира се"Аномалия" е по-добрия проект,но това да ми се пусне докато се къпя и докато си стигна до телефона,за да си пусна песента на Джен и Тити-стаа.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Значи като те тагне Кондомчо отговаряш,а аз като те тагна-не?? По конец си цялата затова лесно ще те скъсам!

 

Извинявам се! Питай пак :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Мале,и това ме зариби. Частите на Кама са много избухващи. Разбира се"Аномалия" е по-добрия проект,но това да ми се пусне докато се къпя и докато си стигна до телефона,за да си пусна песента на Джен и Тити-стаа.

 

Банална е, но и аз вчера запомних 20-те секунди, които чух. Кама има хитовост в гласа. Иначе песента си е оцет отвсякъде, но явно ще е хитова. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър сезон се очертава за чалгата. Кефят ме повечето песни напоследък - Кама и Робов, Джена и Тита, Азис, Аномалия. Скандал взе да ме кефи и тя повече, макар че за момента ми е слабичка за нивото на Галена и Меди. Само Галин, Теофиков и Яница май удариха големи греди. Чалгицата пак е във вихъра си, Трендинга е показателен, 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Грешка на клавиатурата, и? Голям си, браво! Дано и в живота да си така, че като те гледам колко киснеш по тука ми се струва че реално си един мишок. Но като няма кой да ти се "смее" в действителност чувствай се много велик. Аз мога само да те съжалявам. 

Arwi какъв е този тон? Не съм свикнал да те гледам в такава светлина. ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

1. Хита на сезона ще излезе по-късно според мен (не давам прогнози кой ще е, просто нищо от сегашните предложения не ми харесва особено)

2. Ако някъде съм анализирала последните 10 песни на Преслава, може да прочетеш анализа ми, тя по нищо не се различава от останалите :D 

3. "Скандал" ми е слаба на мен, затова не е изненада, че не работи толкова добре, колкото утвърдената формула на Преслава. Ще е хит, доколкото в момента може да има хитове. Малко хората са отвикнали от чалгата и това струпване на нови предложения не помага според мен. 

Имам и друга теория - хората мразят певици с къси коси и визията на Галена с късата перука ги отблъсква. :1eye:

Да, последнат теория е много вярна. Не знам защо го казваш последно. Удар в десятката, а и отсвирът на песента е нетипичен за България. Още в началото казах, че според мен ще е grower и ще се задържи. То няма и друго яче как да стане, все пак говорим за Галена и чалгата. Знаем коя е Галена в чалгата.

Аз лично съм let down с доста от последните й песни. Липсва ми тръпката на "Пей, сърце" и "Шефката", "Феноменален" - едни от най-големите хитове в чалгата изобщо.

Не усетих същото с Кавала и Къде беше ти, въпреки че втората предизвика фурор в началото.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вдигам ръце и се отказвам от намиране на логика в отделният тренд за музика.
Преслава е паднала две позиции и отива на трето, Малката и Галена по една нагоре.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

@VulkoIsTheBest

Къде беше ти за две седмици:

received-466834937952744.jpg

(Отделно +3.5М от 3 клипчета в които е включена версията на Галена. +нов канал, първи клип, пята песен, балада итн, итн...)

В твоето легло за две седмици:

2.8М с 44к лайкс.

Още ли мислиш че е хита на годината? Може да стане, да, не отричам, но засега не е. Просто факти! 😃

Човек, ясно ми е всичко това. И съм впечатлен. Всеки е. Но песента се срина много бързо. Въпреки, че е балада. За този старт, който имаше отшумя скорострелно.

 

Деси Слава има балади с 20 млн. почти. Тази ще направи ли 20 млн? Деси Слава wtf през 2021

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Човек, ясно ми е всичко това. И съм впечатлен. Всеки е. Но песента се срина много бързо. Въпреки, че е балада. За този старт, който имаше отшумя скорострелно.

 

Деси Слава има балади с 20 млн. почти. Тази ще направи ли 20 млн? Деси Слава wtf през 2021

Баладите на Деска са с 13/15 и 18М и то за години. Къде беше ти също може да ги има за 4-5 години.
+Деска е кралица на баладите, точно, а други гледани балади почти няма.
НО, може и да няма нужда, дуета всеки ден се надскача и утре пак ще има повече от днес. Като нищо да мине ВТЛ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Дано песента е готина чалгийка като "Вивалди" щото ще е скандално Тита с песен от Ганев..

Да си дойдем на силистренската дума! Титчето.

Някой от вас бил ли е в Силистра? Аз, да. Потресаващо малко градче със села сателити по 7 хиляди души селото с блокове и хипермаркети.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Danger. каза:

Симона на живо със сигурност не е по-добре от Лидия и Десита

 

9A189551-913E-492F-A3BE-7B301D8596FA.jpeg

Престани да предствяш чужди грозни снимки за Симонини. Тя ще те съди, майка й те издирва, ще насъскат кучетата.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Зариби ме, много яка! Жалко само че и при тях ще трябва да минат 2-3 дни докато всичко се оправи с тренда и показване, защото засега върви плачевно.

 

Да, но ще е голям хит, един от претендентите за Хит на сезона според мен. Ще се бори с Преслава и Галена според мен, по-късно ще избухне.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...