Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Danger. каза:

Защо според теб да са купени? 

Не може гледанията рязко да скачат с по 100-150К спрямо предходния ден и то през седмицата, а харесванията да помръдват с по 2-3К. Близко е до логиката... 

ПП: Не казвам, че Галя ги е купила, но Меди е наясно с тази опция още от “Дивана”. Знаем какво се случи тогава.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, Hurricane каза:

Галена и Меди прекалиха с пазаруването. То да купиш 10-20К за 24ч. добре, ама да вземеш да напазариш по 100К и то в най-слабите дни за гледания, граничи с малоумност!

Мило, спри да се излагаш! Песента беше вкарана в тренда, почна да се показва и е съвсем нормално да качи гледанията, и не само, лайкове също валят.😋

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Мило, спри да се излагаш! Песента беше вкарана в тренда, почна да се показва и е съвсем нормално да качи гледанията, и не само, лайкове също валят.😋

Като няма факти, ще ме цитираш с подобни коментари (само гледанията валят, харесванията почти не помръдват) :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Като няма факти, ще ме цитираш с подобни коментари (само гледанията валят, харесванията почти не помръдват) :) 

За ден имаше 14К харесвания, а сега са над 33К харесвания.

Преслава за ден е имала 24К харесвания и за седмица около 35К харесвания. 

Сам си прави изводите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Като няма факти, ще ме цитираш с подобни коментари (само гледанията валят, харесванията почти не помръдват) :) 

(Всичко което Danger е писал в комента над мен, да не се повтарям)

И не, моето е чисти факти, които всеки може да провери, твоето прости conspiracy theories.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах тази злоба, не е за добро. Бива ли всички галенови да признават, че Преслава е с хит, а той и Бобито тръгнали да се излагат и да пишат всеки ден че Скандал е флоп или с купени гледания...

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Ах тази злоба, не е за добро. Бива ли всички галенови да признават, че Преслава е с хит, а той и Бобито тръгнали да се излагат и да пишат всеки ден че Скандал е флоп или с купени гледания...

 

Някои хора просто искат да видят какво има и под дъното...👀👀👀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам и как изобщо някой може да нарече такъв проект флоп, ако ще да няма много гледания, а той има, проектът чисто като тежест и за двамата, особено за Меди, който такива видеоклипове не е виждал, е супер важен, замисъл, концепция, цялостен резултат. И да не е хита на сезона, ще се помни. То и "Маракеш" не стана нещо велико, но и до ден днешен си осатва един от най-добре завършените проекти в поп фолка, които накрая изграждат името и уважение към артиста най-вече. Не са само сезонните хитове и брояча на Тубата мерило.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Не може гледанията рязко да скачат с по 100-150К спрямо предходния ден и то през седмицата, а харесванията да помръдват с по 2-3К. Близко е до логиката... 

ПП: Не казвам, че Галя ги е купила, но Меди е наясно с тази опция още от “Дивана”. Знаем какво се случи тогава.

Аз като говорих, че на ваше място щях да се притеснявам за тези резултати, които ти и колегите ти обилно поливахте с хейт тогава, вие се надпреварвахте кой по-бързо да ми даде палец надолу. Сърбайте сега конспирации! :D

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

“Скандал” ще е по-големият хит. Ще ви е лесно още отсега да го приемете. :bn:

Не се изхвърляй, Галчето има още 2 проекта.. със сигурност очаквам дост по-силни песни от това.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Danger. каза:

Hurricane е по-голям хейтър на Галена, отколкото фен на Преслава. Няма две мнения по въпроса. 

Дано след време му дойде акъла, както стана с Fast. :girl_witch:

Направо трябва да взема някакви успокоителни. Има ли Галена в изречението и е като някой лунатик. Все едни удивителни, едни изтрещели мнения. Прекалено несериозно го взема всичко. И нормално да са скочили гледанията след като е в трейдинг, а преди това няколко дни не. На Преслава веднага беше там.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

След денонощно въртене ми хареса Скандал, само да беше соло на Галена щеше да е в пъти по-добре. Не мога да смогна все още с имбецилното "Няма оле, няма моле"

  • Like 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

След денонощно въртене ми хареса Скандал, само да беше соло на Галена щеше да е в пъти по-добре. Не мога да смогна все още с имбецилното "Няма оле, няма моле"

Радвам се, че ти харесва, все пак това е най-силният дует до момента. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е размазала Христина откъм пеене! Напук на това, че самостоятелната част на нашта е значително по-кратка. Не че е изненада де, всички тия попаджийки са гола вода. Нека всички чуят, че чалгата хич не е лесна за интерпретиране. 

От парчето съм изненадан приятно - очаквах някакво залитане към поп стилистиката, а то си е чалга та дрънка. Няма "аман, аман", но има "але-ле-лей", където мисис Стоева се е раздала много мощно. Кои са всъщност авторите? 

Не се наемам с прогноза колко голям хит ще е песента, защото това ще зависи доколко фенчетата на Тинчето ще я приемат в тази ѝ уж нова роля. Но като цяло има всички предпоставки. У нас със сигурност ще гърми, както и по южните квартали. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

 

От парчето съм изненадан приятно - очаквах някакво залитане към поп стилистиката, а то си е чалга та дрънка. Няма "аман, аман", но има "але-ле-лей", където мисис Стоева се е раздала много мощно. Кои са всъщност авторите? 

 

Adamand демек Криско и компания.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е какафония и не ми харесва, Джена спасява положението като влезе. Очаквах брутално избухване, или нещо качествено, или крайно мазно, това е едно нищо. Тита вместо да е интересна ми стои като пълнеж и никак не ми харесва как пее тук, а по принцип гласът й е мощен. То "Антилопа" по-голяма чалга от това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, plambata каза:

Десислава е размазала Христина откъм пеене! Напук на това, че самостоятелната част на нашта е значително по-кратка. Не че е изненада де, всички тия попаджийки са гола вода. Нека всички чуят, че чалгата хич не е лесна за интерпретиране. 

От парчето съм изненадан приятно - очаквах някакво залитане към поп стилистиката, а то си е чалга та дрънка. Няма "аман, аман", но има "але-ле-лей", където мисис Стоева се е раздала много мощно. Кои са всъщност авторите? 

Не се наемам с прогноза колко голям хит ще е песента, защото това ще зависи доколко фенчетата на Тинчето ще я приемат в тази ѝ уж нова роля. Но като цяло има всички предпоставки. У нас със сигурност ще гърми, както и по южните квартали. 

 

IMG_20210513_161717.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...