Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , VulkoIsTheBest каза:

@Blueberry Здравей, миличка. Дала ли си си мнението за последните форумни тегоби - кой ще е с хита на сезона, В твоето легло - анализ, Скандално ли е двете най-силни имена във фолка да не могат да го вдигнат пред една толбухинска вещица и хит ли ще е тяхната песен?

1. Хита на сезона ще излезе по-късно според мен (не давам прогнози кой ще е, просто нищо от сегашните предложения не ми харесва особено)

2. Ако някъде съм анализирала последните 10 песни на Преслава, може да прочетеш анализа ми, тя по нищо не се различава от останалите :D 

3. "Скандал" ми е слаба на мен, затова не е изненада, че не работи толкова добре, колкото утвърдената формула на Преслава. Ще е хит, доколкото в момента може да има хитове. Малко хората са отвикнали от чалгата и това струпване на нови предложения не помага според мен. 

Имам и друга теория - хората мразят певици с къси коси и визията на Галена с късата перука ги отблъсква. :1eye:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Blueberry каза:

Имам и друга теория - хората мразят певици с къси коси и визията на Галена с късата перука ги отблъсква. :1eye:

Досега не съм видял нито един негативен коментар относно косата й в “Просто шоу” или “Скандал”. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Досега не съм видял нито един негативен коментар относно косата й в “Просто шоу” или “Скандал”. 

 

Едно време вървеше майтапът, че плейбекът на Андреа обмислял самостоятелна кариера, днес мисля че важи с пълна сила за носовете и косите на фолкаджийките.

  • Like 4
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рамания 2018: "Чалгата приключи."

Бг Трендинг Май 2021:

1.Галена и Меди
2.Малката и Александър Робов
3.Преслава
5.Крисанди😆
7.Камелия и Александър Робов
8.Симона
9.Алисия
10.Теди Александрова и Илиян
11.Деси Слава
22.Яна и Румен Борилов
27.Super Sa6 и Таня Маринова
31.Емрах
37.Vessou
40.Riko Band
42.Сашо Жокера

Coming soon:

Тита и Джена

Азис

Ваня Великова

Деси Слава

Данна

Лидия, Десита, Симона

Адам

  • Like 5
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Да видим днес Азис,дали ще постави нов рекорд в чалгата?

На Тита и Джена ще им се прецака премиерата ..

На Азис премиерата е в 18 часа 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Нещо да сме изтървали? 

Почти не, само няколко дребни нещица. 😁

Не знам дали чалгата някога е присъствала в Трендинг толкова пълноценно. Има имена от всички десетилетия на жанра, с нови и стари песни. А някои доскорошни поп-рап изпълнители вече съвсем са преминали към поп-фолка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е доста добра, сега като я качиха в Spotify и си я пускам от там, без да се налага да гледам най-неприятната персона като starring.

 

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 24 минути, Willy каза:

Тази песен е доста добра, сега като я качиха в Spotify и си я пускам от там, без да се налага да гледам най-неприятната персона като starring.

 

Супер е песента, не всеки ден чуваме чалга с толкова много текст, и то добър. Очаквам триото на Симониш с Лиди и Телетъбка - дано не залага на твърде провокативен имидж и занапред. Някакви свежи тийн визии биха й отивали. Галин понякога греши с първоначалната концепция за новите си изпълнители - Десита беше представена като рапЕрка, всъщност е пианистка, а сега като цяло си е стандартна чалгаджийка. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@VulkoIsTheBest

Къде беше ти за две седмици:

received-466834937952744.jpg

(Отделно +3.5М от 3 клипчета в които е включена версията на Галена. +нов канал, първи клип, пята песен, балада итн, итн...)

В твоето легло за две седмици:

2.8М с 44к лайкс.

Още ли мислиш че е хита на годината? Може да стане, да, не отричам, но засега не е. Просто факти! 😃

  • Like 3
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Галена и Меди прекалиха с пазаруването. То да купиш 10-20К за 24ч. добре, ама да вземеш да напазариш по 100К и то в най-слабите дни за гледания, граничи с малоумност!

Започна се :1000(29):

Ако “Скандал” мине едномесечната песничка на любимката ти, сигурно хептен ще се побъркаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Започна се :1000(29):

Ако “Скандал” мине едномесечната песничка на любимката ти, сигурно хептен ще се побъркаш.

Ама какво да се побъркам?! Те навсякъде хората го пишат. Ако бяха Алфите и Галин, щяхте да ги изядете, ама нали са Меди и Галена, нека да си затворим очичките! Смешни сте! Бъдете един път обективни! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ама какво да се побъркам?! Те навсякъде хората го пишат. Ако бяха Алфите и Галин, щяхте да ги изядете, ама нали са Меди и Галена, нека да си затворим очичките! Смешни сте! Бъдете един път обективни! 

Защо според теб да са купени? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...