Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Точно вие двамата по цял ден пишете едно и също. Разбрахме вече, че песента е хит. Не нужно във всеки втори пост да го повтаряте. 

@THE IIconic, защо си толкова изострен? Нещо против теб ли правим или какво? 

Натриваме носовете на онези, които се надяваха, че песента ще бъде флоп. Повярвай ми, сладко удоволствие е да гледаш как им се разпадат плановете и желанията. :)

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Усещам как Камито е взела Счети за статистка в клипа

Хем статистка, хем чистачка, хем накрая да тегли чертата на разходите на клипа - Башурка е мултифинкшън. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

@THE IIconic, защо си толкова изострен? Нещо против теб ли правим или какво? 

Натриваме носовете на онези, които се надяваха, че песента ще бъде флоп. Повярвай ми, сладко удоволствие е да гледаш как им се разпадат плановете и желанията. :)

Няма лошо ама почвам да се дразня! Веднъж, два пъти ок! Ама по цял ден ми идва в повече. И те прекаляват 2 седмици с оная кукувица. Нищо против вас! Не го казвам с лошо

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Азис и Фики май участват

20210512-185445.jpg

или Силвър ? 🤔

Това е Диона бе мили мои - отворете си очите. Нали Джеврие каза, че не било ни мъж, ни жена. 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис, Камелия с Робов, Тита и Джена, Деси Слава, на Галин Алфите и това днес и следващите няколко дни на фона на всички десетки вече премиери, накрая точно 2-3 изобщо някой ги забелязва, другите паднаха под 100k все едно не са от големите имена, които не бяха пускали половин година песни. Всеки път май месец правят така и повечето мегахитове никога не излизат през този период, българинът и особено сега, гледа да се напътува, навън е, изобщо не не слуша толкова дори в Тубата, колкото баш разгара на лятото или есента и зимата като е по-затворен. Скандални гледания при всички, някаква промяна в алгоритмите ли има пак, не е реално хора дето правеха 20+ милиона за няколко месеца, да не успяват да съберат милион в момента. Жалко е, че някои неща са доста интересни като проекти, и като колаборации, но наистина ефектът уау се губи. Но така е като всеки чака и мисли, че е най. Примерно днес за Алисия разбрах от тук, тя изобщо не излиза никъде.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока Кама! С нос, без нос, тая жена няма остаряване. Робов дали ѝ е намачкал силикона, като я гледам как се е разгонила в клипа, сигурно е изгорял. :D 

Песента ме кефи много - ударна, запеваема, хит!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , xroflx9 каза:

@plambata какви са ти очакванията за новата песен на Джен??

Не съм фен на Герита, Дарита, Тити и други псевдо попаджийки. Но щом княгиня Джен е решила да спасява кариери, кой съм аз, че да я съдя? Единствената ми надежда е дано има "аман-аман" момент в парчето.

преди 18 часа , Danger. каза:

Алисия с 27К за 6 часа - била ли е с такъв нисък интерес някога? 

И това ѝ е много на тая безличница невзрачна. Откакто почна да се прави на поп звезда ми е още по-противна, макар че почти няма накъде. 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Чакам си аз Коце да спаси годината. 

Ох бе, Зайче, това го прочетох така: Чукам си аз Коце да спася годината. 

Знам, че моралът стои в основата на твоето верую и се паникьосах. 

Прощавай и поздрав с новата хитачка. Какво мислиш за Кама и Робов?

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия изглежда безупречно и съвършено. Няма жена, която, която не би желала да изглежда по този начин, както тя на тези години. Дори годините, в нейния случай, не трябва да се споменават. Жената без години. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче стратегията на Пашев е ужасна!

Две песни на Робов за една седмица, а Данна като гледам от кога не е пускала, като нищо тези дни да излезе и третият.

Соло кога? Много го глезят с дуети и то с велики имена. Само да не стане като Теофиков...

  • Like 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Обаче стратегията на Пашев е ужасна!

Две песни на Робов за една седмица, а Данна като гледам от кога не е пускала, като нищо тези дни да излезе и третият.

Соло кога? Много го глезят с дуети и то с велики имена. Само да не стане като Теофиков...

Ако слуховете са верни и Данчето е с Робов. 😀

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Е не е ли? 😁😁

Ми средна хубост :shifty: Поне с татуировките да беша направил и малко мускулна маса.

И днес нищо впечатляващо не излезе. Очаквам утре Тита и Джена да пръснат постата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...