Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

Те са на изчезване и са главно в Рамания. Описани в древната червена книга на защитените видове.

Сега да, обаче помните ли, че на едни награди Джена дори имаше агитка и с надписи и скандираха, а Джена ридаеше.

Джена или смърт!

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Азис според мен няма да е почти никакъв хит, поне тук. Страшно скучна е, без енергия, без нищо. Вероятно ще събере над 10 млн., но това за Азис са нищожни цифри, при положение, че го слушат в много държави. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, това е абсурдно. Чувал съм всякакви песни, но от трето слушане разбирам какво се пее поне, а тук нещата са неспасяеми. Тита да си качи целия текст в описанието или просто да качат песента с по-нормално аудио, защото хората надали ще се занимават да се мъчат да чуят какво пее тая бездарница.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Втори най-силен ден на Прес беше точно 269к. Галена и Меди ще имат 3 поредни дни над 270к май.

И аз се чудя къде изчезнаха толбухинските..

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Хора, това е абсурдно. Чувал съм всякакви песни, но от трето слушане разбирам какво се пее поне, а тук нещата са неспасяеми. Тита да си качи целия текст в описанието или просто да качат песента с по-нормално аудио, защото хората надали ще се занимават да се мъчат да чуят какво пее тая бездарница.

По-спокойно, песента пръска, сега минаха 3 коли и я бяха надули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

И аз се чудя къде изчезнаха толбухинските..

400к за 2 дни и накрая ще имат по-добър седмичен резултат от Преслава. Това е С К А Н Д А Л но!! The greatest comeback in history ngl

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

400к за 2 дни и накрая ще имат по-добър седмичен резултат от Преслава. Това е С К А Н Д А Л но!! The greatest comeback in history ngl

Искаш да кажеш, че след 1 година пауза и дългоочакваната песен на Преслава, Галена отново е с по-големия хит ли?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Искаш да кажеш, че след 1 година пауза и дългоочакваната песен на Преслава, Галена отново е с по-големия хит ли?

Стига, че Боб и То пак ще започнат с конспирациите. 🤧 Не им е лесно!

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Точно след това имах предвид какво се пее, разбра ли?

Не,ама аз и това за дебютирането го схванах преди малко и реших,че за него питаш. Според това е "въздухът в Копакабана" ама аз честно казано не чувам никакви разбираеми звуци точно в тая част.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Стига, че Боб и То пак ще започнат с конспирациите. 🤧 Не им е лесно!

Поне Бобито ще има време да преговори азбуката и тук-там някое правило по правопис.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

Да, последнат теория е много вярна. Не знам защо го казваш последно. Удар в десятката, а и отсвирът на песента е нетипичен за България. Още в началото казах, че според мен ще е grower и ще се задържи. То няма и друго яче как да стане, все пак говорим за Галена и чалгата. Знаем коя е Галена в чалгата.

Аз лично съм let down с доста от последните й песни. Липсва ми тръпката на "Пей, сърце" и "Шефката", "Феноменален" - едни от най-големите хитове в чалгата изобщо.

Не усетих същото с Кавала и Къде беше ти, въпреки че втората предизвика фурор в началото.

 

Просто отговарях на въпросите ти подред :D На мен ми хареса много "Къде беше ти", но и аз нямам тръпка към нищо - тия поетапни спирания на чалгата и пускането на 100 песни накуп ме отблъснаха, а и почти не слушам нещо различно от Евровизия в момента :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...