Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, FikLena каза:

Screenshot_20210514-002503_Instagram.jpg

Според мен песента ще е със съдържателен текст, в който няма да пее за мъжете, че са боклуци, очаквам сюжетен клип, може би ще експериментира с няколко автора. А тук релаксира след дългият снимачен ден и позира небрежно.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Всички кучки гледат ме, псуват ме, нека обиждат. Всички кучки лаят ме, мразят ме, нека завиждат.

 

 

 
 
 
тази песен ще стане тотален хит в ТикТок

Това ти ли си, скъпа? 👁👄👁

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела пак ли ще пуска песен тип "Направо в коша" и подобие... Дано не, но с това заглавие и по снимката така изглежда. Кога ще пусне нещо наистина грабващо като това:

След тази песен не ме е зарибявала нейна. "Вечно свързани" и дуета с гръка ми харесват, но нещо не се наложиха. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pechenko каза:

И на нея ще режат човката:

 

BFE0931C-5A36-4994-9038-38696E386A53.jpeg

Не е грозно момичето. На необработени снимки никой не изглежда перфекно. 

Поне е талантлива. Галин беше качил сторита от участие и тя пее доста добре на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Тита и Джена е доста добра. Джена се завърна към правенето на яки песни. Само това с "кучките" наистина вече се изтърка и ме дразни. Не съм си представяла, че Тита ще пропее чалга, но според мен не звучи зле. Явно всички разбраха къде е хляба и почнаха да правят фолк парчета. 😁

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче все по-трудно вече се творят песни, които да останат и да не омръзват на хората. Тва днешните, повечето са "Всяко чудо за три дни". До преди две години поне по една/две песни от всеки сезон се слушаше и след години, а сега последната такава е “Проблем”. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Обаче все по-трудно вече се творят песни, които да останат и да не омръзват на хората. Тва днешните, повечето са "Всяко чудо за три дни". До преди две години поне по една/две песни от всеки сезон се слушаше и след години, а сега последната такава е “Проблем”. 

Каквато публиката, такива и феновете!

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Arwity каза:

Направо трябва да взема някакви успокоителни. Има ли Галена в изречението и е като някой лунатик. Все едни удивителни, едни изтрещели мнения. Прекалено несериозно го взема всичко. И нормално да са скочили гледанията след като е в трейдинг, а преди това няколко дни не. На Преслава веднага беше там.

На мен почва да ми се вижда малко нереална цялата тази история с гледания над 270К за трети ден. И то в слаби дни... Сякаш все повече намирам логика в това Меди да е напазарувал по 100К гледания дневно, както по-рано тук беше изказана тази теория. Несъпоставимо е с другите песни, които правят с по 100К по-малко. Скандал не е чак такъв по-голям хит, нито има истерията на В твоето легло, за да поддържа такива цифри само от 1 Трендинг.

 

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Danger. каза:

Обаче все по-трудно вече се творят песни, които да останат и да не омръзват на хората. Тва днешните, повечето са "Всяко чудо за три дни". До преди две години поне по една/две песни от всеки сезон се слушаше и след години, а сега последната такава е “Проблем”. 

За това се говори от над 11-12 години. Че песните скъсяват своя живот. Докато преди 20 години някои песни държаха масите по 1-2 години, сега е отчайващо. С песни по за 2 месеца. Това тръгна от Андреа и Елена Паришева ерата. Изведнъж песните станаха дискотечни и сезонно конвертируеми. Заговори се, че фолкът се обезценява.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Робов - 187К за втория ден.

Камелия не знам изобщо някога виждала ли е такива цифри. Най-големият пик на "Дразни ме" беше около 115-120К за ден. "Името" ти имаше дни, в които май доближи 100К?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, VulkoIsTheBest каза:

На мен почва да ми се вижда малко нереална цялата тази история с гледания над 270К за трети ден. И то в слаби дни... Сякаш все повече намирам логика в това Меди да е напазарувал по 100К гледания дневно, както по-рано тук беше изказана тази теория. Несъпоставимо е с другите песни, които правят с по 100К по-малко. Скандал не е чак такъв по-голям хит, нито има истерията на В твоето легло, за да поддържа такива цифри само от 1 Трендинг.

 

Напротив. Всяко нещо си има своето логическо обяснение. Първоначалният интерес, който имаше към парчето, не беше толкова висок колкото се предполагаше, но сега влизайки под категоричен лидер на 1-во място, сред такава ужасяваща конкуренция и много поп-фолк песни, хората поставиха най-висока оценка на "Скандал". Самата песен, не е по калъп и не е правена, за да отшуми за 2-3 дена като при останалите, затова и интересът е продължителен. Много хора казват, че им трябва минимум 5-6 слушания, за да им се набие в главата.

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, VulkoIsTheBest каза:

На мен почва да ми се вижда малко нереална цялата тази история с гледания над 270К за трети ден. И то в слаби дни... Сякаш все повече намирам логика в това Меди да е напазарувал по 100К гледания дневно, както по-рано тук беше изказана тази теория. Несъпоставимо е с другите песни, които правят с по 100К по-малко. Скандал не е чак такъв по-голям хит, нито има истерията на В твоето легло, за да поддържа такива цифри само от 1 Трендинг.

 

Следим гледанита с Томе всеки ден и винаги са идвали равномерно, както и лайковете. Песента скочи с гледанията, защото започна да се показва буквално навсякъде. Отделно песента е #1 в оригиналният тренд и #1 в тренда за музика. 

А не знам каква истерия е имала “В твоето легло”. Нормален хит. Истерия имаше “Пиян”. Истерия имаше “Не се изтриваш”. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли песните “5,6,7,8” и “Виновна” на Емануела как паднаха под 100К още на третия ден, защото не се показваха никъде и чак на седмият ден този бъг беше оправен и скочиха на 200К+ дневни? И с други песни е ставала същата работа. Не е фрапиращо.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...