Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@VulkoIsTheBest коя песен мислиш,че ще е по-големия хит? Песента на Джена или на Азис? Прави магии Азия да е с флоп,щото Моят номер=Неверници,така че сега дуета трябва е мининимум на ниво Моли се да не почна,за да повторим 2014 и Джен да е лидера за 2021!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@VulkoIsTheBest коя песен мислиш,че ще е по-големия хит? Песента на Джена или на Азис? Прави магии Азия да е с флоп,щото Моят номер=Неверници,така че сега дуета трябва е мининимум на ниво Моли се да не почна,за да повторим 2014 и Джен да е лидера за 2021!

Не знам, не съм чул песента на Азис. Но по това, което я описаха очаквам, а и се надявам да е слаба. На мен този човек не ми харесва, нито песните му. А на Джена песента е уникална, страшно модерно и зарибително звучи.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Джена, как ще коментирате, че Джена също си направи ъпдейт на фейса, но за разлика от много други, нейният - супер успешен. Подмлади се много и си върна от позагубения блясък, а реално почти никой не забеляза. Не се е коментирало. Но си пролича в някакъв клип.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Може ли някой да ме светне с тоя YouTube! Кама е на 4 то място в трендиг, а като отворя пише, че е на 10то. Същото с Галена и Меди, Преслава, Малката и Робов

Има и Трендинг само за музика.
Камелия - #9 в "Набиращи популярност" за Музика

А другият си е с всякакви клипове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, VulkoIsTheBest каза:

Феновете на Джена, как ще коментирате, че Джена също си направи ъпдейт на фейса, но за разлика от много други, нейният - супер успешен. Подмлади се много и си върна от позагубения блясък, а реално почти никой не забеляза. Не се е коментирало. Но си пролича в някакъв клип.

На мен от няколко клипа насам ми мяза на Ани Хоанг, но мислех, че е сменила я грим, я обработка :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

Феновете на Джена, как ще коментирате, че Джена също си направи ъпдейт на фейса, но за разлика от много други, нейният - супер успешен. Подмлади се много и си върна от позагубения блясък, а реално почти никой не забеляза. Не се е коментирало. Но си пролича в някакъв клип.

Хммм и такъв вид ли има...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена доказано носи късмет и направи празника ни още по-голям! Три хубави събития ми се случиха днес, когато Дженция пусна песен по случай Рамазан Байрам! Слочаенос!? 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ще чуя песента в 22:00 часа. До тогава имате шанс да участвате във викторината, а накая ще има и печеливш с тайна награда. 😂

Пусни си която и да искаш песен на Азис от Хабиби насам и все същото ще чуеш. Като гледам интереса около тази боза, май ще ет татуировка 2, ако не и нещо по-голямо...

  • Wow 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Аз лично съм let down с доста от последните й песни. Липсва ми тръпката на "Пей, сърце" и "Шефката", "Феноменален" - едни от най-големите хитове в чалгата изобщо.

Под написаното се подразбира, че й се кефиш главно само когато е с хита на годината или сезона. :Vishenka_14:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Под написаното се подразбира, че й се кефиш главно само когато е с хита на годината или сезона. :Vishenka_14:

Тя и Сто живота беше хит, но на мен ми е мегатъпа. И оная песен за Бебето мразех. Друго си е Феноменален, Ламборгини, Хавана Тропикана :D

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, чушка. каза:

Хммм и такъв вид ли има...

Те са на изчезване и са главно в Рамания. Описани в древната червена книга на защитените видове.

Сега да, обаче помните ли, че на едни награди Джена дори имаше агитка и с надписи и скандираха, а Джена ридаеше.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Willy каза:

Пусни си която и да искаш песен на Азис от Хабиби насам и все същото ще чуеш. Като гледам интереса около тази боза, май ще ет татуировка 2, ако не и нещо по-голямо...

Ти сериозно ли? 😮 Оле то станало 23:00 аз още не съм я чул. Сега ще я чуя.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Danger. каза:

Под написаното се подразбира, че й се кефиш главно само когато е с хита на годината или сезона. :Vishenka_14:

Не мисля, защото съм фен на песни като Дай ми любов, Просто шоу и Сърце, а те не са били най-големите хитове. И много други от преди това.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

Тя и Сто живота беше хит, но на мен ми е мегатъпа. И оная песен за Бебето мразех. Друго си е Феноменален, Ламборгини, Хавана Тропикана :D

Има нещо шаблонно и в 100 живота, и в Моро му. Може би за това те дразнят. По онова време на Моро му все още не беше изтъркан чак толкова този шаблон.

Мале сега се сетих какъв хит беше Моро му. Помните ли тубата как прецака клипа и загуби 3-4 млн. гледания, а на концерта беше най-пятата песен?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Има нещо шаблонно и в 100 живота, и в Моро му. Може би за това те дразнят. По онова време на Моро му все още не беше изтъркан чак толкова този шаблон.

Мале сега се сетих какъв хит беше Моро му. Помните ли тубата как прецака клипа и загуби 3-4 млн. гледания, а на концерта беше най-пятата песен?

Не, но помня, че излезе накакъв семпъл, 1:1 с припева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис яко им го сложи, според мен песента ще се превърне в негов нов тотален хит, коментарите и гледанията, споделянията... Лично мен не ме кефи особено, но си личи, когато избухне мощно и хората откачат.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Как вървят гледанията на Скандал днес? Вчера гледам е направила над 280К - впечатляващо, тя Преслава май нямаше толкова на втория ден.

Втори най-силен ден на Прес беше точно 269к. Галена и Меди ще имат 3 поредни дни над 270к май.

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...