Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Фен обезкости Примата на фолка

Фен на Анелия изпадна в свада с попфолк певицата Глория и отскубна ребро от торса й. Бобито от Рамания се натъкнал ненадейно на Глория в столичен мол й казал "Ти имаш вече внуче, значи си баба. Каква маминка?". Глория избухнала "Ако ти забия един шамар?" и направила заканително движение с дланта си. Бобито мигом скочил и отгризнал ребро от тялото на Глория. В момента певицата е крива от дясно, където липсва костта, и се възстановява в Пирогов.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Чинка й лелина на Рена.

Изказала се е във Фейсбук за чипите носове на колежките си. Най-пресният чип нос знаем чий е, а те двете отдавна имат вражда, поне знам, че Камелия не я понася още от годините в Швейцария. ХотАрена пишат, че Рени постнала, че колежките й си приличали, защото си правили носовете при един и същ хирург. И, че си губели индентичността по този начин, с което се съгласявам.

Липсата на идентичност си е проблем, но поне не приличат на дефектна надуваема секс кукла 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Доста представителна снимка за анонсиране на нов клип..с едно затворено и едно полуотворено око 🤦‍♀️ Да го бяха замазали с Фотошоп

Screenshot_20210425-225828_Gallery.jpg

Това да не е Галя, че да я пипат цялата с фотошопа? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Това да не е Галя, че да я пипат цялата с фотошопа? 

Айде пак веднага намесвате Галена 🤦‍♀️ Други доводи нямате ли 😂

Преслава ползва FaceApp или FaceTune - личи си от километри на всичките й лични снимки 😉 Така че все тая че Галена ползва Фотошоп и тн 😄

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Just_Me каза:

Айде пак веднага намесвате Галена 🤦‍♀️ Други доводи нямате ли 😂

Преслава ползва FaceApp или FaceTune - личи си от километри на всичките й лични снимки 😉 Така че все тая че Галена ползва Фотошоп и тн 😄

Всички използват. Някои повече, други по-малко. Нужно ли е да се коментира това не знам?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 90-те имаше ли Фотошоп? Не. Тогава как Глория, Нелина, Цветелина, Камелия, Рени, Деси Слава изглеждаха прекрасно. Само с грим. Правете сметка какъв въздух дишаме и каква храна ядем днес щом всички се фотошопират до немай къде.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

През 90-те имаше ли Фотошоп? Не. Тогава как Глория, Нелина, Цветелина, Камелия, Рени, Деси Слава изглеждаха прекрасно. Само с грим. Правете сметка какъв въздух дишаме и каква храна ядем днес щом всички се фотошопират до немай къде.

По-скоро колко са комплексирани и естественото стана срамно и един вид евтинджос. 

  • Like 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Stela каза:

През 90-те имаше ли Фотошоп? Не. Тогава как Глория, Нелина, Цветелина, Камелия, Рени, Деси Слава изглеждаха прекрасно. Само с грим. Правете сметка какъв въздух дишаме и каква храна ядем днес щом всички се фотошопират до немай къде.

Първата версия на Фотошоп е от 1990 ;) Дори да не са ползвали точно Фотошоп, все нещо са ползвали за някаква компютърна обработка. 

Разликата е между сега и 90те е че не буквално всеки е можело да се щракне и след бързо прегаряне с вградения филтър да качиш фотоса директно в инцта или което там е новото. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

- Глория как се чувства с внуче?

- Майка ми се чувства страхотно. Много е щастлива след появата на Галина. Определено няма как бебето да й казва баба, защото вече бабите не са това, което бяха едно време - не изглеждат като дами на преклонна възраст. Майка ми и тази на Дани са на вид като тийнейджърки. Съвсем логично и разбираемо е, че дъщеря ни след време ще им казва „мами” или „маминка”. Няма да й идва отвътре да се обръща към тях с „бабо”, предвид факта как изглеждат.

Когато прочетох това изпитах истинска погнуса. Отдавна се говореше, но все се надявах да не е вярно. Нищо съвсем логично или разбираемо няма в това баба ти да не ти позволява да я наречеш "бабо", защото смята я състаряваш.

Когато сестра забременя родителите ми бяха много щастливи и с гордост и радост казваха на всички че ще стават баба и дядо. Не мога да си представя че егото на Глория е толкова голямо, че да изпитва притеснение вместо радост от този факт. Ако ще да я нарича "како", тийнейджърка няма да стане, всяка възраст има своите радости и тревоги, пожелавам и да се опомни и да се радва на живота във всеки от етапите му. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Stela каза:

Симона Загорова, Даниел, бебенцето им, Глория и майката на Даниел в момента живеят заедно в къщата на Глория в кв. Павлово в София.

Ох, мале, и свекървата при тях. Представям си Глория какви фасони върти.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

През 90-те имаше ли Фотошоп? Не. Тогава как Глория, Нелина, Цветелина, Камелия, Рени, Деси Слава изглеждаха прекрасно. Само с грим. Правете сметка какъв въздух дишаме и каква храна ядем днес щом всички се фотошопират до немай къде.

Били са млади, а и представите за красота не бяха същите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е писала Рена за носовете? Не го намирам.

А пък Камелия съвсем е изкукуригала. Напълно несвързани неща пише. Иди разбери какво иска да каже.

https://www.instagram.com/p/COGZ7velhcJ/ 

А тук пее ужасно фалшиво. Не че е някаква изненада, но мислех, че поне като е запис ще я подобрят

https://www.instagram.com/p/CN1udwOAopA/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Ох, мале, и свекървата при тях. Представям си Глория какви фасони върти.

Уж младите бяха в отделен апартамент...

А по повод на бабата - когато някъде бяха публикували още в началото, че Глория щяла да забрани малката да й вика "бабо", тя беше качила статията в инстаграм с надпис "А как ще ми вика, дядо ли??". 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Just_Me каза:

Доста представителна снимка за анонсиране на нов клип..с едно затворено и едно полуотворено, криво око 🤦‍♀️ Да го бяха замазали с Фотошоп

Screenshot_20210425-225828_Gallery.jpg

Не знам, ама аз така съм се травмирал от провалените от Палома Пресови лайфове, че и за новия клип ще съм нащрек дали малката няма да изскочи от някъде, докато майка й го играе секси.:unsure: "В твоето легло... с Паломита".:wacko:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , foxy_vd каза:

Не, не каза това. Но няма проблем да си го представяш така. Ако тя има такъв проблем спокойно може да си продаде един от многото имоти примерно (апартамента срещу НДК) и да си бара шундата до края на живота. Можеше и да не взима ВMW Х7 в пандемия. Можеше много неща, но тя не е като повечето в чалгата. Захлебила е когато трябва, защото е най-доходният бранд в нея. Наистина ще има много засегнати, като излезе нейната "Епопея чалгарика". 

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=143784

Не че съм се надявал, че можеш да отговаряш като зрял човек, но някак не върви да отричаш казано в национален ефир. 

"Нашият бранш е тотално зачеркнат. Ние нямаме помощи. Ние сме първи затваряни, последни отваряни"

Казва преди това, че е бачкала и удържала фронта и в следващия момент изтърсва това.

И като събера това с твоят невероятно ербап отговор, оставам с впечатлението, че май не й е съвсем толкова спокойно да продава каквото и да е, за да си бара каквото и да е.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Къде е писала Рена за носовете? Не го намирам.

А пък Камелия съвсем е изкукуригала. Напълно несвързани неща пише. Иди разбери какво иска да каже.

https://www.instagram.com/p/COGZ7velhcJ/ 

А тук пее ужасно фалшиво. Не че е някаква изненада, но мислех, че поне като е запис ще я подобрят

https://www.instagram.com/p/CN1udwOAopA/

Ето новината: https://hotarena.net/reni-zahapa-chipite-nosleta-v-chalgata-kolejkite-stanaha-ednakvi-zashtoto-hodiat-pri-edin-doktor

 

Може да си е изтрила коментарите, тя си пада паши-путарана.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DenFevgo каза:

Уж младите бяха в отделен апартамент...

А по повод на бабата - когато някъде бяха публикували още в началото, че Глория щяла да забрани малката да й вика "бабо", тя беше качила статията в инстаграм с надпис "А как ще ми вика, дядо ли??". 

Аз сега се замислих, че младите очевидно няма как да правят шумен секс с пъшкания и мръсни приказки. Ами, че двете баби са в къщата..!

Освен в звукозаписното студио Симона да се одупва, там нали е звукоизолирано.

Ами Глория къде си кани любовниците!?

Ауу, не! Това е някаква какафония!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...