Jump to content



Online: Емануела - Направо в коша


Препоръчани коментари

"Направо в коша" от първото слушане. Пълен буламач. А тези от сладкарници Неделя дават ли си сметка кого и какво спонсорират?  Силно се надявам повече никой да не им стъпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов хит, ще гърми. 

Емануела към бащата на Динев за себе си и Ариа:

Мечта ти беше да ни събереш на тройка,
но секса ти е слаб - сега ти пиша двойка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

"Направо в коша" от първото слушане. Пълен буламач. А тези от сладкарници Неделя дават ли си сметка кого и какво спонсорират?  Силно се надявам повече никой да не им стъпи.

Еми пиши им. Освен това, като гледаш го бутат това Червено кадифе във буквално всеки клип, сметни колко зле върви ;) Мястото му явно е право в коша, точно до кариерата на руския трол. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах никакви очаквания към тази песен и може би затова не съм разочарован. Текстът е един и същ за 5-6-та година, но пък песента ме зариби. Като за Асенов даже е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ще е забавно ако това й бъде последната песен във фирмата.

И тя като Мария изведнъж "ще се отегли на високи токчета" и 8 месеца по-късно: "Янева ми подари "Без думи", снимам клип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, голям смях с тоя клип накрая! Много е забавна! Песента ме изкефи! :D Много яка!

Тия от Неделя вече са в почти всеки клип. По принцип не обичам торта, но единствените две торти които харесвам са точно тези, накрая ще вземем и тази да я пробваме! :D Хубава ли е? Голяма реклама й праскат! :D Дано си заслужава колкото Еклеровата Малина поне! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ха ха ха, голям смях с тоя клип накрая! Много е забавна! Песента ме изкефи! :D Много яка!

Тия от Неделя вече са в почти всеки клип. По принцип не обичам торта, но единствените две торти които харесвам са точно тези, накрая ще вземем и тази да я пробваме! :D Хубава ли е? Голяма реклама й праскат! :D Дано си заслужава колкото Еклеровата Малина поне! :D 

Хубава е червеното кафиде, малко тежичка, но е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Хубава е червеното кафиде, малко тежичка, но е супер.

Ще се пробва значи. Аз харесвам най-много еклеровата малина и шоко лешника, други торти не ям, така, че ще пробвам тогава. На всякъде говорят за това червено кадифе. :D Диона, Тита, сега Фики, Емануела.... май накрая всички ще се изредят с тая торта. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха... Финалът е много смешен. Емануела е доста артистична, но това си го знаем.

Ще е хит това. Дали щото отдавна нямаше нова продукция? И тези сладкарници спонсорират, който им падне. Но като се замислим, за тях няма никакво значение на кого ще дадат парите си. Всички слушат чалга. И ще обхванат техният таргет, в който и да е клип на средно известна певица, така или иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Ще се пробва значи. Аз харесвам най-много еклеровата малина и шоко лешника, други торти не ям, така, че ще пробвам тогава. На всякъде говорят за това червено кадифе. :D Диона, Тита, сега Фики, Емануела.... май накрая всички ще се изредят с тая торта. :D 

На Неделя любима ми е една кайсиева торта. Препоръчвам ти я.

За песента - не е чак толкова зле, но излишно мазна. Златка Парини изглежда странно. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...