Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Mira21 каза:

Някой знае ли какъв е случая с музикалната компания на Галин и колко е негова?

Бях в Дубай преди седмица и там една от арабските музикални телевизии е с "тяхното" име и лого:

 

 

image.png

Интересно, но гугъл не намира нищо. Възможно ли е да е съвпадение на имената, а софтуерът на телевизора да е лепнал логото на Галин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Снощи в Шоуто на Рачков Криско и Росица Кирилова са пяли песни на другия и Роси е забила и Кавала...😆

6:32

https://www.vbox7.com/play:1d938d9332

Скандална беше Роси, смял съм се с глас. 😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FikLena каза:

добре де ,само на мен ли Емилия ми прилича на Пениуайз ? откакто е с Башур мн противна стана.

 

maxresdefault.jpg

emilia-92163.jpg

 

Счетоводителките не ги пипайте, защото са важни за Глори, всичко да й излезе на +, за да има за песни и клипове!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Роси Кирилова като цяло е много по-известна и вълнува доста повече от Теди Александрова 2 (Лидия).

Например хитачката "Мики маус" има 55 милиона гледания!

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Лидия е признала, че е бисексуална, а вие тука се занимавате с Росица Кирилова 😡

Къде го е признала? 😮

ПП: Не много известен факт е, че в детството Роси ми беше може би единствената БГ поп любимка освен чалгарките. Нищо не е случайно, предполагам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Лидия е признала, че е бисексуална, а вие тука се занимавате с Росица Кирилова 😡

Тя бисексуална, Галин и Адам гей, Диона транс - започвам да ги харесвам. Истински ЛГБТ икони за подражание. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

Тя бисексуална, Галин и Адам гей, Диона транс - започвам да ги харесвам. Истински ЛГБТ икони за подражание. 

Аз не! Моля се на иконите, макар, че инквизиция е по нужна!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Великова обаче ги разби. Браво на това момиче, само тя си виси от БГ тАрси талант в тренда. Направо не я пускат, easily най - успешният им участник. Те затова й я накараха да пее още, само Ицо, тая злоба, тая мърша завидя. То и той е one hit wonder... 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Лидия е признала, че е бисексуална, а вие тука се занимавате с Росица Кирилова 😡

Божке, аз миналия месец се бъзиках, а тва верно стана на лесбийска история. 

преди 11 часа , GSA каза:

Тя бисексуална, Галин и Адам гей, Диона транс - започвам да ги харесвам. Истински ЛГБТ икони за подражание. 

От тия само Горгон е достоен за подражание, трудно е да си транс. Остатъка да си ходят на зачислените плочки на пиацата пред Министерство за земеделието! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ваня Великова обаче ги разби. Браво на това момиче, само тя си виси от БГ тАрси талант в тренда. Направо не я пускат, easily най - успешният им участник. Те затова й я накараха да пее още, само Ицо, тая злоба, тая мърша завидя. То и той е one hit wonder... 

Знае какво да гледа народът. Очаквам скоро целият трендинг да е подвластен на КЛЕОпатра (Клеа - слочаенос!? Достойна наследница!) - шоуто за таланти немузнамимето, интервю за немузнамимето, Близалка и още хитове! 

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Знае какво да гледа народът. Очаквам скоро целият трендинг да е подвластен на КЛЕОпатра (Клеа - слочаенос!? Достойна наследница!) - шоуто за таланти немузнамимето, интервю за немузнамимето, Близалка и още хитове! 

Е Ваня разби Клеа и сички останали. Колко от чалгураните са били при Цитрадис ?  4-5 и тя е една от тях. Още няма 1 година и вече й лазят в краката. Някои като Глора и трябваха години, на други вани със свирчоци, трети не знам си кво. Само Преса проби с визия като беше  пухкавелка с големи бубички. Ама ги намали и се срина. Абе таланта си е талант. Тва е. 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, stenly каза:

Палома Митева е новото лице в каталога на фирма Пайнер 😄  

На Петя Колева чаавето пропя? От чистачка вече ще я прави певица. Ми чакай поне да навърши 5 годинки детето ма. Какво го ескплоатираш.  
А мислехме, че Приянкова е малка като се показа по трико на 15 години. 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, stenly каза:

Палома Митева е новото лице в каталога на фирма Пайнер 😄  

Дали е част от Пайнер? И аз знаех, че ще пуска песен, но не знаех че към тях 😂 Те така се мразят с Ариа, ще има цирк

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Гальо каза:

Дали е част от Пайнер? И аз знаех, че ще пуска песен, но не знаех че към тях 😂 Те така се мразят с Ариа, ще има цирк

Да, набарала е чичко паричко и ще наливат. Дебюта и ще е в дует 

Сагата им с Арла продължава 😄 не могат да си поделят спонсорите 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stenly каза:

Да, набарала е чичко паричко и ще наливат. Дебюта и ще е в дует 

Сагата им с Арла продължава 😄 не могат да си поделят спонсорите 

Сетила се. Още от мнилата година говори, че ще става певица, ама най-сетне се е уредила..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Mira21 каза:

Някой знае ли какъв е случая с музикалната компания на Галин и колко е негова?

Бях в Дубай преди седмица и там една от арабските музикални телевизии е с "тяхното" име и лого:

 

 

image.png

Напълно възможно е да съществува идентично лого и наименование, но ако не е регистрирано в европейската агенция по интелектуално собственост е позволено да се използва на територията на ЕС. При справка на търговската марка на галиновата Алфа, не излиза да има регистрирана в ЕС, т.е. всеки един може да я използва и да я регистрира ако иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, benz1129 каза:

Напълно възможно е да съществува идентично лого и наименование, но ако не е регистрирано в европейската агенция по интелектуално собственост е позволено да се използва на територията на ЕС. При справка на търговската марка на галиновата Алфа, не излиза да има регистрирана в ЕС, т.е. всеки един може да я използва и да я регистрира ако иска.

Окей, Галине.😅

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Окей, Галине.😅

Ако от Алоха мюзик четат тук, ще трябва да поискам заплащане за консултацията по интелектуална собственост, все пак "уникалнто" им лого е свободно и някой ден Галин ще изреве в инстаграм, че му нарушавали правата :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...