Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 часа , Willy каза:

Нищо от дуета им, Азис пак се показа като лицемерка.

Този дует не знам дали е заплануван за скоро. Аз лично се надявах на самостоятелно парче от ДС, нали уж с Хит Микс подготвяха много изненади...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Този дует не знам дали е заплануван за скоро. Аз лично се надявах на самостоятелно парче от ДС, нали уж с Хит Микс подготвяха много изненади...

Те са били хранително вкусови ❤️ 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Те са били хранително вкусови ❤️ 

Ами аз пак не виждам резултат. Лейди Гага си пусна свои бисквити Oreo. От Дес очаквам най-малкото нейна серия наденици Леки.

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, SG каза:

 

Нищо не стана от този ѝ проект, но искам да отбележа, че е много добре, че се е доверил на дизайнерката Антония Йорданова за стила си в този клип. Много е различна тук. И не знам дали самата Тони ѝ е повлияла тогава, но поведението ѝ във видеото е много по-разчупено от обикновено. Ето с такива хора трябва да работи, които да вадят по-смелата ѝ страна на показ и да я виждаме по-различна и раздвижена. 

Егати, очаквах, че за рождения си ден вчера ще ни пусне ново машъп-че със свои песни... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Ти ако се има за такъв, ние се нямаме😉

Аз празника честитявам, ся който празнува - да се чувства поздравен, който не - свободен е да игнорира!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, ice_hot_sm каза:

Нищо не стана от този ѝ проект, но искам да отбележа, че е много добре, че се е доверил на дизайнерката Антония Йорданова за стила си в този клип. Много е различна тук. И не знам дали самата Тони ѝ е повлияла тогава, но поведението ѝ във видеото е много по-разчупено от обикновено. Ето с такива хора трябва да работи, които да вадят по-смелата ѝ страна на показ и да я виждаме по-различна и раздвижена. 

Егати, очаквах, че за рождения си ден вчера ще ни пусне ново машъп-че със свои песни... 

Десислава е показвала, че може добре да влиза в роля и да е разчупена. Сигурен съм, че и Започваме на чисто можеше да се забележи повече ако беше с друго видео. Още ми е трудно да си обясня дали нежеланието й да мачка с клипове през по-голямата част от времето си е нейно лично или някой пак й дава съвети в неправилна посока.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, FikLena каза:

Благодаря за това поредно признание! Обичам, когато вие ме избирате! И аз винаги ще избирам вас! 🤍🤍🤍

Забавно е, когато и самите изпълнители се кефят на класации, които Рамания отрича. 

Десислава без да е имала хитове за пореден път е в ТОП 3 заедно с Преслава и Галена. Харесваният си е харесван.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какъв е случая с музикалната компания на Галин и колко е негова?

Бях в Дубай преди седмица и там една от арабските музикални телевизии е с "тяхното" име и лого:

image.png

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Mira21 каза:

Някой знае ли какъв е случая с музикалната компания на Галин и колко е негова?

Бях в Дубай преди седмица и там една от арабските музикални телевизии е с "тяхното" име и лого:

 

 

image.png

Колко му е да е чопнал едно лого за по ефтино.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

А сега следва специален поздрав за всички форумни дами и всички, които се чувстват такива! Честит празник! Да сте ни живи и здрави! 

 

Благодаря! :heart:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...