Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Lelqtian каза:

 

Никакви фантазии не е. За разлика от тебе аз съм гледала интервюта на Гергана по Планета в разни предавания като е разказвала къде е снимала Губя те бавно, също съм гледала Мейкинга на Nobody wants to be lonely по МTV- даже и го имам. Всичко е реално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

И доколкото си спомням Гергана е снимала клипа на "Губя те бавно"' в театъра в Димитровград, а Рики и Кристина са снимали пред уникална катедрала ли каквото е там, която съществува. Има разлика. Много се опитаха да имитират Рики- Правено е с друг на Борис Даки и Преслава, За теб любов на Анелия и Гергана , но си остават жалки имитации. Оригинала си е оригинал. 

"Губя те бавно" е снимана в Хотел "Двореца" - Велинград.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Таня, вместо да кажеш, че Гергана е кралица и знае от кого да чопне, жалка била. Не ме ядосвай на рождения ми ден!:angry:

Дразнят ме такива дето копират Рики. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Иначе да, нуждае се от генерална промяна. И да не работи на парче.

Много са нещата, които оказват влияние върху "промените", включително и  "продуцентството", което Пайнер налага и Глория всъщност в последните години е доста пренебрегната, както и Камелия, която ясно и точно си го казва. Ако на Глория не й изгодно да се занимава, със сигурност рефлектира и върху нейния хъс и очевидно начин на работа ;)  А и всеки изпълнител си е с неговата различна цел, кой е печелил награди, кой да продължава да ги печели, кой да си гледа кефа и да поддържа някакво ниво според своите разбирания, кой да е комерсиален, кой да прави мега много пари и такива разни.

Но пък е и похвално, че 2005 г. = 2020 г. като визия и e 6 точки. Запазена е, стегната е, поддържана е ... това не е малко. Бая народ за 15 г. се промениха към по-лошо :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Плача. 7 месеца след излизането на Gps-a разбрах, че Теди пее “Хей, мами, раздвижи я тая тарамбука”, а не “ръсиш ли я”. Има повече смисъл, ама съм много разочарована, много е бейсик :( 

А аз ще те изненадам ли, ако кажа, че още не съм слушал тази песен? :D 

 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gotiniq каза:

Но пък е и похвално, че 2005 г. = 2020 г. като визия и e 6 точки. Запазена е, стегната е, поддържана е ... това не е малко. Бая народ за 15 г. се промениха към по-лошо :D 

Жива и здрава да е, тя и камелия са пример. Но и двете имат пари, но имат и желание. При Глория е дори по - похвално. Но дотам. Това никак не рефлектира върху кариерата й. Отново сравнена с Камелия, която се разви като:

1. Изказ
2. ИДеи
3. Самосъзнание и самочувствие

Дори като глас. Камелия успя да се махне от Пайнер, издаде много хубави песни, бачкаше здраво, и сега е в такъв подем, че няма стигане. Глория е точно обратното - никакъв интерес, масов хейт, къде заслужен, къде не. Дори не търпи критика и си остана да гние в Пайнер. Просто кота 0. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Дразнят ме такива дето копират Рики. 

Сериозно ли мислиш, че в най-първият си проект изобщо е имала някаква дума? Каквото са я нструктирали, това е изпълнила. Моли се на иконите да не почна и да не пожелая на Рики да е "на пауза" форева и всички дупки да са му самотни!

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Жива и здрава да е, тя и камелия са пример. Но и двете имат пари, но имат и желание. При Глория е дори по - похвално. Но дотам. Това никак не рефлектира върху кариерата й. Отново сравнена с Камелия, която се разви като:

1. Изказ
2. ИДеи
3. Самосъзнание и самочувствие

Дори като глас. Камелия успя да се махне от Пайнер, издаде много хубави песни, бачкаше здраво, и сега е в такъв подем, че няма стигане. Глория е точно обратното - никакъв интерес, масов хейт, къде заслужен, къде не. Дори не търпи критика и си остана да гние в Пайнер. Просто кота 0. 

Това пак опира до различните цели, които имат двете. Камелия и Глория имат различни кариери и те в годините винаги са били коренно различни като начин на представяне на себе си. Камелия винаги е била "БУМ", разкрепостена и провокативна, докато Глория е обратния типаж и рядко си е позволявала такива неща, които сме виждали няколко пъти в нейни клипове, визирайки "Намери си майстора" преди 100 години. Факт е, че Камелия в момента е доста по-амбициозна в сравнение с Глория в кариерата си, но пък такъв избор си е направила Глория и вече доста пъти си го каза и тя самата.

Глория никога не е искала личния й живот да е достояние до масата, затова и по интервютата доста често е обрана, сдържана и изпада в ситуации да се чуди как да завоалира, което пък й изгражда образа, за който споменаваш, а и то това си е до човек. Масовия хейт не знам колко е масов, но Глория е една от известните личности, които доста пострада от жълтата пресата, а хората дай им сеир. Но пък е и факт, че Глория беше масова любимка на хора от всички поколения по начин, по който никоя друга чалга певица не е била ... вярно в 90-те и малко след тях, но е факт ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gotiniq каза:

Това пак опира до различните цели, които имат двете. Камелия и Глория имат различни кариери и те в годините винаги са били коренно различни като начин на представяне на себе си. Камелия винаги е била "БУМ", разкрепостена и провокативна, докато Глория е обратния типаж и рядко си е позволявала такива неща, които сме виждали няколко пъти в нейни клипове, визирайки "Намери си майстора" преди 100 години. Факт е, че Камелия в момента е доста по-амбициозна в сравнение с Глория в кариерата си, но пък такъв избор си е направила Глория и вече доста пъти си го каза и тя самата.

Глория никога не е искала личния й живот да е достояние до масата, затова и по интервютата доста често е обрана, сдържана и изпада в ситуации да се чуди как да завоалира, което пък й изгражда образа, за който споменаваш. Масовия хейт не знам колко е масов, но Глория е една от известните личности, които доста пострада от жълтата пресата, а хората дай им сеир. Но пък е и факт, че Глория е беше масова любимка на хора от всички поколения по начин, по който никоя друга чалга певица не е била ... вярно в 90-те, но е факт ;)

Нещата които казваш са така до една степен. След това се вижда, че Глория е буквално залязла за поп - фолк сцената, ала Сашка Васева. Дали пее, или не няма нито значение, нито буди интерес. Концерта й е единственото истински значимо нещо.

Буквално всяка една която е актуална от онова време и е със статут голяма е доста пред нея: Камелия, Софа, Деси Слава. Това не е личен избор, а липса на качества. И никой не иска да е провокативна, а да влага (пари и идеи) в песните и клиповете си.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Нещата които казваш са така до една степен. След това се вижда, че Глория е буквално залязла за поп - фолк сцената, ала Сашка Васева. Дали пее, или не няма нито значение, нито буди интерес. Концерта й е единственото истински значимо нещо.

Буквално всяка една която е актуална от онова време и е със статут голяма е доста пред нея: Камелия, Софа, Деси Слава. Това не е личен избор, а липса на качества. И никой не иска да е провокативна, а да влага (пари и идеи) в песните и клиповете си.

 

Глория е залязла за поп-фолк сцената - да - за масата чалгари, които така или иначе не са интерес и за самата Глория за разлика от едно време, когато и тя е имала желанието да им се харесва. Иначе да се сравнява сегашното положение на Глория с това на Сашка Васева със сигурност не е адекватно. Глория все пак прави доста песни, някои от които не са никак лоши и също събират гледания (че нали това е фактор за форума тук), а Сашка къде е!?!?

Не е въпрос на качества, а на желание и амбиция. Ще ме извинявате, но Деси Слава сега не е онази Деси Слава от едно време. Тя е невероятен талант, но откакто се върна в Пайнер се пусна яко по вълната на комерса и на мен лично не ми харесва кариерата й от години. Доакто Камелия наистина има и доста яки проекти откакто напусна Пайнер. Да НЕ си комерсиален не е липса на качества. А на Глория освен това НЕ й се влагат много пари за клипове и песни по сегашния модел, който налагат актуалните певици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Moovit каза:

Разширих описанието:


Това е репрезентация на 2021. Сузи олицетворява поредния щам на Ковид, който тепърва ще бъде открит. От друга страна, Орхан символизира недействащите ваксини и неефиктивността на мерките. Редуването между Сузанита и Орхан са отпускането на мерките и последвалото рязко вдигане на случаите на новозаразени. Приятелките на Сузи репрезентират мозъчните и клетки, както и Байганьовщината в България, т.е. всички пишлемаги, батки и т.н., които не могат без да отидат на дискотека и това съответно е тяхната най-висша ценност в живота. Времетраенето на концерта олицетворява продължителността на Пандемията (един час = една година), т.е. за пълно възстановяване на нормалността от преди пандемията са нужни поне три години. Извинете ме за песимизма, но за съжаление такава е реалността.  😂

Само хора, които си търсят извинение да не се ваксинират говорят че не били достатъчно тествани, не действали и тн.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gotiniq каза:

Глория е залязла за поп-фолк сцената - да - за масата чалгари, които така или иначе не са интерес и за самата Глория за разлика от едно време, когато и тя е имала желанието да им се харесва. Иначе да се сравнява сегашното положение на Глория с това на Сашка Васева със сигурност не е адекватно. Глория все пак прави доста песни, някои от които не са никак лоши и също събират гледания (че нали това е фактор за форума тук), а Сашка къде е!?!?

Не е въпрос на качества, а на желание и амбиция. Ще ме извинявате, но Деси Слава сега не е онази Деси Слава от едно време. Тя е невероятен талант, но откакто се върна в Пайнер се пусна яко по вълната на комерса и на мен лично не ми харесва кариерата й от години. Доакто Камелия наистина има и доста яки проекти откакто напусна Пайнер. Да НЕ си комерсиален не е липса на качества. А на Глория освен това НЕ й се влагат много пари за клипове и песни по сегашния модел, който налагат актуалните певици. 

Не мога да се съглася със повечето неща. Никой не иска да е комерсиална, но се иска качество. Както и да е, няма да стигнем до консенсус. Имаме различна визия. Аз смятам, че човек трябва да дава най - доброто и да е отворен за идеи и критика. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , HIStory каза:

Това, че дадох Гери Никол като пример, не значи, че припадам по нея. Прост пример какво може да се нарече успех в днешни дни, нищо общо с опитите на Лидия. 

Не знам и как се покриват твърденията в един абзац, че съм фен на "старите чанти" с тезата, че "припадам по Гери Никол" или и тя е в тая графа? 

Относно Камелия - там дори няма нужда да се посочват факти, сам знаеш каква е реалността. 

 

Само че Гери Никол стана известна повече със скандали и ебавки в страници като Мотикаря отколкото с глас и песни. Всъщност песните й ставаха успешни именно заради това,видя се че като стана на 18 задницата й не впечатлява никого вече и затова "Напрао ги убивам" си остана върха в кариерата й. Не ми се мисли какъв хейт щеше да отнасят тук ако Лидия и Десита работеха по този модел.  Далеч по-удачен пример би била Тита,която стана известна с песните си,а не трибуквието си. Никой не отрича огромната харизма и хъс на Гери,можеше да постигне много повече дори чуждестранна кариера и сега нямаше да чета простотии от фенчетата на Емилия как имала балкански хит,но изтърва момента.

Това за конете го казах именно защото новите изпълнители отнасят хейт предимно от вас,феновете на старите чанти. Не съм видял някой от феновете на Галя или Преса да ги плюе,но дори и да ги има са единици. 

Кама има точно 5 златни хита,за които евала,че ще я хранят доживот,но само това. Като е толкова голяма защо още се мъчи и пуска копия на "Името ти" вместо да тръгне в нова посока,както правят наистина големите изпълнители?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Не мога да се съглася със повечето неща. Никой не иска да е комерсиална, но се иска качество. Както и да е, няма да стигнем до консенсус. Имаме различна визия. Аз смятам, че човек трябва да дава най - доброто и да е отворен за идеи и критика. 

Имай предвид, че преди всичко, от тяхна гледна точка това е бизнес и пари! Ти ги гледаш под формата на фен, но за тях все пак всичко опира до пари. Ако нещо ти е изгодно да го правиш, ще го правиш, ако не - няма да го правиш. Същото е при теб вероятно, както и при много "обикновени хора" - ако една работа те устройва финансово ще я вършиш, ако не ти харесва, но те устройва финансово - или ще си креташ, или ще я смениш в опит да намериш твоето. Представи си, че и със сегашното си положение Глория е ОК и не й се занимава да се харесва отново на масовата публика, значи всичко е точно. Все пак Глория си има значителна маса фенове, с които общо взето тя може да си доизкара живота и това не е случайно. Не можеш да отречеш, че от време на време пуска и някоя готина песен, пък дали се е харесала на масата или не - какво значение има, след като за нея също няма. Това се казва да стигнеш до ниво тип "мога да си го позволя".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...