Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, BobiTo каза:

Аз гледам гледанията само на официалните клипове, не събирам 200 клипа за да има повече гледания.

Добре, почти 11М откога са флоп?! Разбираш ли че ако това е флоп, то тогава Анелия няма нито среден хит от Бръм насам. xDDDD

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Danger каза, че не е имала флоп от 5 години, което си е същото като да кажеш, че е била хит.

Пълни глупости.

Това, че дадена песен не става хита, който се очаква, не я прави флоп. Точно Маракеш си беше сезонен хит, който към днешна дата е забравен, но флоп е абсурдно да я наречеш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Danger каза, че не е имала флоп от 5 години, което си е същото като да кажеш, че е била хит.

 

 

Не е същото. Флоп е да имаш песен, която никой да не отрази, да бъда разочарование, общо-взето да е пълен провал, което разбира се, не отговаря на въпросът ми.

"Маракеш" е хубава песен, с един от най-силните клипове и добре заснети, каквито Анелия никога не е имала. Типичен летен хит, който е примерно като Гот ми е и разни други.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Не е същото. Флоп е да имаш песен, която никой да не отрази, да бъда разочарование, общо-взето да е пълен провал, което разбира се, не отговаря на въпросът ми.

"Маракеш" е хубава песен, с един от най-силните клипове и добре заснети, каквито Анелия никога не е имала. Типичен летен хит, който е примерно като Гот ми е и разни други.

Чак хит като "Гот ми е" не е, да не се изхвърляме, на Анелия песента гони 30 милиона, тази с клизма 10. И за мен в сравнение с "Пей, сърце" втория им дует си е провал. 

преди 2 минути, Willy каза:

Добре, почти 11М откога са флоп?! Разбираш ли че ако това е флоп, то тогава Анелия няма нито среден хит от Бръм насам. xDDDD

 

Е аз не твъря, че е имала огромни хитове от "Бръм", има малък хит (за съжаление) в лицето на "Гъзарка" и голям хит "Милион". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Само като човек прочете, че хитовете на Анелия са "Гот ми е", "Бръм" и "Гъзарка"  с такива имена, ти става ясно що за песни са. Дъното!

Заглавията нямат значение, важното е, че са хитове.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Анелия държи за мен най - големия женски хит това десетилетие - "Дай ми още". отделно е имала почти всяка година мегахитове. Топ си е жената. 

И се скъсаха да копират и Дай ми още, и Зоопарк. Трендсетърката ни тя! Гъзарката на попфолка! 

За мен това е десетилетието на Анелия. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И се скъсаха да копират и Дай ми още, и Зоопарк. Трендсетърката ни тя! Гъзарката на попфолка! 

За мен това е десетилетието на Анелия. 

Факт! Отделно дори с песни които нямат гледания направи баси фурора на концерта (последния). Анелия си е сила. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И се скъсаха да копират и Дай ми още, и Зоопарк. Трендсетърката ни тя! Гъзарката на попфолка! 

За мен това е десетилетието на Анелия. 

Време е вече да се съвземе и да спре да експериментира, видимо публиката не оценява, да забие един хит като тези двата и да завре копираните балади в на кучето ****. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Факт! Отделно дори с песни които нямат гледания направи баси фурора на концерта (последния). Анелия си е сила. 

И съм в шок, че тотален хит като Гот ми е, тресял дискотеките над 2 години, се сравнява с някакъв Маракеш, от който не знам и думичка. Нека не прекаляваме с хвалебствията към любимките си, защото се олеква така! Аня нищо не дели с Галя, пука й на...

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Време е вече да се съвземе и да спре да експериментира, видимо публиката не оценява, да забие един хит като тези двата и да завре копираните балади в на кучето ****. 

Абе истината е, че Анелия малко олекна, заради купищата глупости в които се включи. Но е факт, че дори така може да е в топа винаги. Знае си ги нмещата старата кръчмарка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

2020 има само 4 огромни хитове - Проблем, 100 живота, Не мерси и горе-долу Татуировка.  

До всички реагирали, искам да ми кажат къде е лъжата? Нима всички останали песни не са много под тези по ХИТОВОСТ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами по критериите ви, тоест гледания... Анелия е най-голямата звезда, заедно с Азис, който има най-много такива на самостоятелни парчета.

В топ 5  само тя има самостоятелно парче , а в топ 10 още едно. Друго всикчо са фийтове и дуети.

Адмирирам правенето на по-различни песни като Двама и Пие ми се. Пие ми се има тъповат текст, но като мелодия е яка, а Двама е отвсякъде изпипана. 

Това, че масата чалгари искат кючеци и комерси не прави Кавала кючек, Беден в сърцето, Татуировка или Шефката по-стойностни от Двама, например. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Поздрав за @Blueberry. Песента на Алан и Лидия почна да ме зариби. Лидия особено пее добре, ама е голяма селянка:

Ти ли МА остави. ...

Ти нима забрави :D Благодаря за поздрава, песента си е топ! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Жалко е, че за вас "голям хит" е по-важно от "хубава песен" и "много гледания в ютуб" е абсолютно равностойно на "голям хит".

"Красиви лъжи" и "Маракеш" са колаборации на топ изпълнители с уникални видеа. Щеше да е смешно да имат малко гледания. Хитове обаче не са.

А като сте изброявали успешните песни на годината - "Той" също беше хит. "Милион" също. И двете са много по-хубави от "Проблем" и "Татуировка", които са по-гърмежни и цигански и съответно имат повече гледания ;)

Добре казано, черпя те. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Жалко е, че за вас "голям хит" е по-важно от "хубава песен" и "много гледания в ютуб" е абсолютно равностойно на "голям хит".

"Красиви лъжи" и "Маракеш" са колаборации на топ изпълнители с уникални видеа. Щеше да е смешно да имат малко гледания. Хитове обаче не са.

А като сте изброявали успешните песни на годината - "Той" също беше хит. "Милион" също. И двете са много по-хубави от "Проблем" и "Татуировка", които са по-гърмежни и цигански и съответно имат повече гледания ;)

Да, ама Бобката не тръгна да ги сравнява по това колко са хубави, а точно за хитовост си спореше. Сега видял един коментар в подкрепа и решил да застане зад твоето мнение. 

По въпроса и аз съм слушал Милион повече от Проблем и Татуировка. 😃😁

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Да, ама Бобката не тръгна да ги сравнява по това колко са хубави, а точно за хитовост си спореше. Сега видял един коментар в подкрепа и решил да застане зад твоето мнение. 

По въпроса и аз съм слушал Милион повече от Проблем и Татуировка. 😃😁

Четох назад, твърдеше се, че Анелия е залязла и Боби пусна Милион. Тук се каза, че не е огромен хит - ами не е, но топ 10 със сигурност е. Анелия докато може да работи с Пашев, дъното няма да го стигне. Жесток тандем са, колкото и да не я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Четох назад, твърдеше се, че Анелия е залязла и Боби пусна Милион. Тук се каза, че не е огромен хит - ами не е, но топ 10 със сигурност е.

Красиви лъжи е не по-малък хит от Милион, но ти твърдиш, че първата не е хит. 🥴

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Четох назад, твърдеше се, че Анелия е залязла и Боби пусна Милион. Тук се каза, че не е огромен хит - ами не е, но топ 10 със сигурност е. Анелия докато може да работи с Пашев, дъното няма да го стигне. Жесток тандем са, колкото и да не я харесвам.

Кратко, аз казах че Анелия няма огромен хит от Зоопарк, той ми отговаря с Милион, която и ти знаеш, че не е на това ниво, но пак е хит. ;D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...