Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, BobiTo каза:

А за нея не се тревожа, тя може да си пуска хитове, когато реши. И какво общо има Анелия с кариерата на Емилия? 

Пролетта стават 3 години от последните й огромни хитове. :(

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

А за нея не се тревожа, тя може да си пуска хитове, когато реши. И какво общо има Анелия с кариерата на Емилия? 

https://streamable.com/epo6na

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, pechenko каза:

Ще мачкааа

 

Ех, парите на мъжо са голяма работа. Успех и пожелавам и дано се завърне и към поп-фолка (без дует ако може). 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия към днешна дата е най-безличната чалга певица от топ имената, които са били едно време. Нулев интерес нито към кариерата й, нито към песните. Просто никой не се интересува от нея.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Анелия към днешна дата е най-безличната чалга певица от топ имената, които са били едно време. Нулев интерес нито към кариерата й, нито към песните. Просто никой не се интересува от нея.

И Джена, даже Теди Александрова е по-запазена от нея.

 

  • Haha 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Анелия към днешна дата е най-безличната чалга певица от топ имената, които са били едно време. Нулев интерес нито към кариерата й, нито към песните. Просто никой не се интересува от нея.

Вие по-радиостанция ли се викате? Един фен на Жалка тръгне и всички след него с коментари и реакции. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Милион” пък какъв мегахит е, точно нормален среден хит за сезона е, който с клизма ще направи 10 млн. и то заради инерцията на Денис. 

Поздрав с един истински хит на Анелия:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Вие по-радиостанция ли се викате? Един фен на Жалка тръгне и всички след него с коментари и реакции. 

Не знам какво означава "по-радиостанция" ли се викате. Да кажем, че сме реалисти.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

И Джена, даже Теди Александрова е по-запазена от нея.

 

Да сравниш име като Анелия с Теди Александрова е повече от смешно, а пък да я съпоставяш с Джена дето няма хит от 100 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не знам какво означава "по-радиостанция" ли се викате. Да кажем, че сме реалисти.

Ако бяхте нямаше да изкарвате и най-голмята боза на Галена хит. 🤷‍♀️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Ако бяхте нямаше да изкарвате и най-голмята боза на Галена хит. 🤷‍♀️

Говори с примери, а не общо. Кои песни на Галена сме изкарвали хитове, а не са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Да сравниш име като Анелия с Теди Александрова е повече от смешно, а пък да я съпоставяш с Джена дето няма хит от 100 години...

Е, сега - факт е, че последните самостоятелни песни на Ана нямат особен успех, освен ако не са някой мазен кючек като “Газарка”, което всъщност е позор за име като нея както казвате. 
На мен последните и две песни ми допадат, въпреки че не са особено зарибяващи, както тези от едно време. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Ако бяхте нямаше да изкарвате и най-голмята боза на Галена хит. 🤷‍♀️

Тя флоп не е имала от 5 години.

Иначе не е лесно да има двама фенове на Анелия във форума, и единият да си ти, а другият Kitty :winter:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Да сравниш име като Анелия с Теди Александрова е повече от смешно, а пък да я съпоставяш с Джена дето няма хит от 100 години...

Сравнението с Теди е за Джен, чети малко по-внимателно.

преди 3 минути, BobiTo каза:

Ако бяхте нямаше да изкарвате и най-голмята боза на Галена хит. 🤷‍♀️

С коя боза? Такива нямаме от Да ти олекне и Дай ми любов, how about that?! Ана последните 3-4 години си ги редува 3 бози и едно средно хитче между тях.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Тя флоп не е имала от 5 години.

Иначе не е лесно да има двама фенове на Анелия във форума, и единият да си ти, а другият Kitty :winter:

 Това кога беше хит?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

 Това кога беше хит?

Посочи ми кой потребител и ми цитирай за доказателство, че някой е казал, че тази песен е била хит. В противен случай, говориш общи приказки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

 Това кога беше хит?

Лято 2018. 

Има 12 милиона сборно и много добър прием на концерта.

Колкото това беше хитче, толкова е и “Милион”. ;) 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

 Това кога беше хит?

Danger вече те е светнал колко има "Това" в ютуб, а в Spotify има колкото мега хитове от 2018 като Да гори в любов. Разочарованията дойдоха от това че Пей сърце им беше далеч по-яка, но и Маракеш беше среден летен хит.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Посочи ми кой потребител и ми цитирай за доказателство, че някой е казал, че тази песен е била хит. В противен случай, говориш общи приказки.

Danger каза, че не е имала флоп от 5 години, което си е същото като да кажеш, че е била хит.

 

преди 1 минута, Willy каза:

"Това" в ютуб има общо около 12М, а в Spotify има колкото мега хитове от 2018 като Да гори в любов. Разочарованията дойдоха от това че Пей сърце им беше далеч по-яка, но и Маракеш беше среден летен хит.

Аз гледам гледанията само на официалните клипове, не събирам 200 клипа за да има повече гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...