Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 33 минути, DarkChild каза:

Докато нашите позьорки се преструват на световни величия в скъпи парцалки и хотели, една международна звезда се снима в пернишките панелни гета.

 

 

Само че и международната звезда снима скъпи парцалки в същия хотел. :D Очаквах да е в този клип, но нямаше да се връзва много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Аз вече ѝ го офертирах преди около седмица, ама май не получих отговор! Зайке, и аз съм за! Давай! @zai4eto82

Аз бях първи! Моля, моля! Общо сме 4-5 парчета вече. Но Гранддамата Таня Узунова ни се води, ни се кара!

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя, много умния, няма ли кой да му затвори устата с някой кур, та да не пръска така квалификации по мрежите, вземайки себе си за много правдивия?! К'во, време му е за нова доза хиалурон в джуките, че така се е настървил... 

Тоя само на мен ли ми става все по-противен?

https://youtube.com/shorts/3QCjNcf5IJI

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Ама на Лидия и Коце ще е номер 1 скоро, натам се е запътила. А Татяна има да си мечтае с тая тъпа песен да е в трендинга. 

Зайке, при Тоти е хита! Лъжеш се и то жестоко! В момента държавата се тресе под звуците на “Ти си специален”!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

Да кълнеш, пък било то и посредством песен, е възможно най-долното нещо на света. Само това ще кажа, не заслужаваш повече. Поне нормалните хора в Рамания ще те видят що за стока си. 

 

Плами, любим мой. Не е баш като да е обикновен вирус Короната, очевидно е, че ги занулява хората много по-сериозно. Виж тази таблица и смъртността през есенно-зимните месеци в България. Вижда се, че в някои седмици е скочила с до 150%, което никой друг грип до този момент не го е причинявал, съдейки по смъртността в предните години. Добрата новина е, че ние с теб сме иминузирани натурално, от готината кръвна група сме. Затова сме Пей, сърце. Докато други кръвни групи - например човекът, който се хвали с джипки и с това, че щял да разделя малки деца от майките им - бяха помляни от Корона. Общо взето вирусът е направен да цъква определен типаж хора, но не мога да говоря за това повече. Не ми се дава. Докато едни кашлюкат и пишат зловредни имейли до ГДБОП, ние с теб можем спокойно да се гушкаме под юргана, навън е студеноооо.

IMG-ea42bfc207b858d1f4ffd6ac810b4ff8-V.jpg.b3cee0b581f6759b3c5a2d140ca32c0e.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Плами, любим мой. Не е баш като да е обикновен вирус Короната, очевидно е, че ги занулява хората много по-сериозно. Виж тази таблица и смъртността през есенно-зимните месеци в България. Вижда се, че в някои седмици е скочила с до 150%, което никой друг грип до този момент не го е причинявал, съдейки по смъртността в предните години. Добрата новина е, че ние с теб сме иминузирани натурално, от готината кръвна група сме. Затова сме Пей, сърце. Докато други кръвни групи - например човекът, който се хвали с джипки и с това, че щял да разделя малки деца от майките им - бяха помляни от Корона. Общо взето вирусът е направен да цъква определен типаж хора, но не мога да говоря за това повече. Не ми се дава. Докато едни кашлюкат и пишат зловредни имейли до ГДБОП, ние с теб можем спокойно да се гушкаме под юргана, навън е студеноооо.

IMG-ea42bfc207b858d1f4ffd6ac810b4ff8-V.jpg.b3cee0b581f6759b3c5a2d140ca32c0e.jpg

Конди се върна. Имунизирани сте само с простотията си, както и Емануела. Аз не разделям никого, съдът ще реши. Отделно твоите предсказания Кондо са гола вода. По рано ми говореше глупости, че Преслава щяла да ме кълне, че имам по хубава кола. Ма мило, ако нейните клетви фащаха ти щеше да си пътник от бая време. Та спокойно, или Преса не е чудовището което я изкарваш тук, или е зле в клетвите. И в двата случая е win/win. За мен, пък ти злобей за несподелена форумна любов. 

@meleto не е ли редно хората като са баннати, да не пишат от 100 акаунта. Или за едни може, за други не.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе Райна след Константин имала ли е някакви тотални хитове? Нещо съм на вълна нейна музика, но все по-стари неща, та дори не помня кога се разпърдяха?

Той такова леке, колко ли не изчука докато беше с Райна, а след това и тая дупка плаза... много противен, а в първите си клипове и черна роза беше симпатяга
 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

А бе Райна след Константин имала ли е някакви тотални хитове? Нещо съм на вълна нейна музика, но все по-стари неща, та дори не помня кога се разпърдяха?

Той такова леке, колко ли не изчука докато беше с Райна, а след това и тая дупка плаза... много противен, а в първите си клипове и черна роза беше симпатяга
 

 

 Това е последната песен, която ми харесва на мен, а за последен хит "Думите не стигат"? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Конди се върна. Имунизирани сте само с простотията си, както и Емануела. Аз не разделям никого, съдът ще реши. Отделно твоите предсказания Кондо са гола вода. По рано ми говореше глупости, че Преслава щяла да ме кълне, че имам по хубава кола. Ма мило, ако нейните клетви фащаха ти щеше да си пътник от бая време. Та спокойно, или Преса не е чудовището което я изкарваш тук, или е зле в клетвите. И в двата случая е win/win. За мен, пък ти злобей за несподелена форумна любов. 

@meleto не е ли редно хората като са баннати, да не пишат от 100 акаунта. Или за едни може, за други не.

Не знам за какъв Конди ми говориш, това съм аз Стелата добра. Знам само едно - тези, които веднъж са карали Корона, могат да си я карат още много пъти. хихи, честит джип! Със здраве да си го караш.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, .close to me. каза:

 Това е последната песен, която ми харесва на мен, а за последен хит "Думите не стигат"? 

Айде да сме малко по реалисти..

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, .close to me. каза:

Това е било хит? Никога не съм го чувал в дискотека например! 

Браво на теб тогава..

Бих ти препоръчал да излизаш повечко, но с тази карантина едва ли! 🙃

Къде е Зайка точно в този момента хахах 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gentleman. каза:

Браво на теб тогава..

Бих ти препоръчал да излизаш повечко, но с тази карантина едва ли! 🙃

Повярвай излизам много "повечко" от колкото си мислиш... и честно тая песен не съм я чувал! Райна върви единствено в ретро частите! Или съм бил много пиян и не помня? 😆

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, .close to me. каза:

Повярвай излизам много "повечко" от колкото си мислиш... и честно тая песен не съм я чувал! Райна върви единствено в ретро частите! Или съм бил много пиян и не помня? 😆

Радвам се, че не си антисоциален човек.. Ако не ме лъже памета, си беше хит песента! 😂

Чувал съм я и съм виждал как избухват на нея..  🧐😜

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Gentleman. каза:

Айде да сме малко по реалисти..

Евала, че има трезви хора в този форум.

Ето ви и мегахит:

”Бразилка” също си беше хит през 2018. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Евала, че има трезви хора в този форум.

Ето ви и мегахит:

”Бразилка” също си беше хит през 2018. 

Коте, тъкмо се чудих кога S класата на Райна феновете ще се появи да я защити. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Не може, както е в цивилизования свят. Доколко се спазва е друг въпрос.

Що па цивилизования свят, те с кво са по-добри от нас, че да им викаме цивилизовани?

преди 2 часа , DarkChild каза:

Докато нашите позьорки се преструват на световни величия в скъпи парцалки и хотели, една международна звезда се снима в пернишките панелни гета.

 

 

Световната звезда дето раздаде 90% от билетите за концерта ѝ в Хърватия и излъга за колко хора имаше (10 пъти повече от капацитета на залата)

Юнона>>>>>тая

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Що па цивилизования свят, те с кво са по-добри от нас, че да им викаме цивилизовани?

Световната звезда дето раздаде 90% от билетите за концерта ѝ в Хърватия и излъга за колко хора имаше (10 пъти повече от капацитета на залата)

Юнона>>>>>тая

Рита Ора има концерти в Лондон, Глазгоу, Мюнхен, Швеция, на Юнона най-големият й концерт е на празника на града в Дуранкулак, който беше безплатен. И й подвикваха от публиката "Кривооо".

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Що па цивилизования свят, те с кво са по-добри от нас, че да им викаме цивилизовани?

С правилата що се отнася до ежедневни въпроси и тяхното спазване.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gentleman. каза:

Радвам се, че не си антисоциален човек.. Ако не ме лъже памета, си беше хит песента! 😂

Чувал съм я и съм виждал как избухват на нея..  🧐😜

Може, не споря! Изразих личното си мнение!  

Иначе Райна има две уникални песни... 

 

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...