Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, Fast каза:

Май си пропуснал фиаското й с Мутафчийски тази година. А каква "класа" може да има комплексиран изнасилвач, заснел стотици репортажи, които подклаждат омраза реч към малциснтва? Пълна пародия е, и като журналист, и като човек.

Пропуснал съм го да, но пак казвам, дори и да имат изцепки и да не са читави хора, нв можем да отречем постиженията и класата им в работста. Нима твърдиш, че Карбовски няма едни от най добрите репортажи на 21 век!? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Разбира се, че има признания. Но тук я изкараха едва ли не най призната от медии, журналисти, музикални звезди от вс жанрове и какво ли още не... Просто с подобни изказвания предизвикват гневни изблици. И, да, и двете групи фенове имат такива индивиди. И двете агитки не се поглеждат отстрани колко невменяемо изглеждат. 

Рядко цитирам Фокса, но едно е важно да се каже: чалгата не почва с Преслава/Галена. Но те може да я довършат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Но те може да я довършат. 

...те и го направиха - след тях е потоп. Изконсумираха каквото каките им посадиха години преди това и всичко се приключи после.

  • Like 2
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Пропуснал съм го да, но пак казвам, дори и да имат изцепки и да не са читави хора, нв можем да отречем постиженията и класата им в работста. Нима твърдиш, че Карбовски няма едни от най добрите репортажи на 21 век!? 

Но той и като професионалист се излага. Един истински добър журналист не би позволил личните му пристрастия и фобии да прозират в репортажите му, както той прави. Разгледай му сайта, злоба и конспирации на всеки ъгъл.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам диск с този сингъл, който бих си направил в рамка и закачил в стаята ми, любимата ми песен за последното хилядолетие като цяло във всички жанрове. 

 

  • Love 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, GSA каза:

Фен албум е от Ангел с песните и от Пайнер. Дано Деса го види да си спомни че няма албум от 15 години вече. 

Много яка фенска инициатива. Изгшежда много професионален. Дано се сдобия с такъв. 

Не знам защо првди да напусне поне не издадв диск с Пайнер. От 2015 говори за такъв. Излага се яко

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Много яка фенска инициатива. Изгшежда много професионален. Дано се сдобия с такъв. 

Не знам защо првди да напусне поне не издадв диск с Пайнер. От 2015 говори за такъв. Излага се яко

Наистина е срамота, че не си събра песните от втория Пайнерски период в албум. Супер добри попадения имаше и големи хитове също. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.01.2019 г. от 21:23, Vancho каза:

Когато Галена устои и пребори цяла една нова вълна чалгарки, тогава ще мога да я сравня с Преслава.

Понеже в последно време обичам да цитирам стари постове на @Vancho(❤), новите тийн идоли от последните 2-3 години и прикрити чалгарки като Гери и Тита броят ли се за преборени?!🤭😁

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Наистина е срамота, че не си събра песните от втория Пайнерски период в албум. Супер добри попадения имаше и големи хитове също. 

Ами, да й издадат - както миналия път, когато напусна :D 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ами, да й издадат - както миналия път, когато напусна :D 

Представяш ли си - The Best of Desi Slava vol. 2 и по същото време наша Деса издава нов албум с Хит Микс, но осъзнава, че Пайнер пак са и патентовали името и го пуска отново без име. Ще смачка определено. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Представяш ли си - The Best of Desi Slava vol. 2 и по същото време наша Деса издава нов албум с Хит Микс, но осъзнава, че Пайнер пак са и патентовали името и го пуска отново без име. Ще смачка определено. 

Да си го смени на Хитова Десислава, току виж привлече някой хит. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Да си го смени на Хитова Десислава, току виж привлече някой хит. 

За да стане още по-досаден тоя дебат, в който никъде не видях обективни факти, а само грозни обиди, предлагам във всеки следващ пост да присъства позиция по следните опорки:

1. Галена срещу Преслава (естествено) 

2. Камелия срещу Десислава 

3. Глория срещу Ивана 

4. Галин срещу Фики

5. Алфа срещу Даъймънд 

Все безсмислени спорове, които не са втръснали до болка, разнообразие да има и да му е кеф на човек да влезе тук! 

Нито Галенови ще убедят Преславови, че тяхната е по-велика, нито обратното. То поне да се боравеше с факти и да се водеше аргументиран спор, а то - коя била скумрия и коя прилеп, ниво шести клас.

Не правите услуга на нито една от двете,освен че на простите потребители на тая музика като мен, които не са в нито един от двата лагера и харесват определени неща и на Галена, и на Преслава, съвсем ще им опротивеят вкупом! 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Да си го смени на Хитова Десислава, току виж привлече някой хит. 

Извинявай, горния коментар не беше реплика на твоя, но съм полузаспал и не съм видял, че съм го цъкнал като отговор, пък както казах по-горе съм прост потребител и не мога да се оправя да го изтрия 😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Понеже в последно време обичам да цитирам стари постове на @Vancho(❤), новите тийн идоли от последните 2-3 години и прикрити чалгарки като Гери и Тита броят ли се за преборени?!🤭😁

За мен Тита и Гери не са прикрити чалгарки. Най-малкото не звучат въобще добре, пеейки чалга. Факт е, че и двете постигнаха страшно много и то за супер кратко време. Трябваха им 1-2 години за да станат най-слушаните и всички да се стремят към тяхното ниво. На Галена й отне доста повече време.  

Към днешна дата тя е над тях, но признанието, за което говорим, че вече е получила, Гери и Тита също го имат.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , HIStory каза:

Извинявай, горния коментар не беше реплика на твоя, но съм полузаспал и не съм видял, че съм го цъкнал като отговор, пък както казах по-горе съм прост потребител и не мога да се оправя да го изтрия 😁

Споко, давай! ❤️:D

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , GSA каза:

Представяш ли си - The Best of Desi Slava vol. 2 и по същото време наша Деса издава нов албум с Хит Микс, но осъзнава, че Пайнер пак са и патентовали името и го пуска отново без име. Ще смачка определено. 

Аз като гледам Хит Микс вече пускат нейния мърч със слятото име. Може и да се е случила вече тази забрана, той патента веднъж щом е бил на Пайнер си остава на Пайнер.

Не мога да повярвам, че дори феновете на Деси Слава все пак издадоха албум преди Деси Слава.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zai4eto82 каза:

Дъщерята на Кцое в момента на живо в Тикток и как вика на брат си,че й пречи.

Кцое ми звучи като растение с наркомански привкус. 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

Аз като гледам Хит Микс вече пускат нейния мърч със слятото име. Може и да се е случила вече тази забрана, той патента веднъж щом е бил на Пайнер си остава на Пайнер.

Не мога да повярвам, че дори феновете на Деси Слава все пак издадоха албум преди Деси Слава.

Ти отчете ли съответната сума на чичо Митко за този пост ;) 
 

А Деса е крайно време да се ребрандира. Джеса още не е заето, или Фатме. Ноо лично аз съм за "Почти оргинална Деса". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Коце съм имала предвид. Аз от бързане друго съм писала. 

Вече така ли му се вика - бързане. Кажи си сега че си ударила няколко линийки Кцое. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...